1, 2, 3…

Katram no mums ir lietas, kas viņu vislabāk raksturo vai vienkārši padara par tādu cilvēku, ar ko pārējiem un pašam sev ir jāsadzīvo. Arī man, protams, tādas ir un, lai mēs ar jums labāk iepazītos, te būs 10 no tām! 🙂

Es maziņa. :)
Es maziņa.

 1. Kad iegādājos jaunu žurnālu, es to vispirms izšķirstu no pēdējās lappuses uz pirmo. Es pat nezinu, kāpēc tā, bet, cik sevi atceros, tas vienmēr tā ir bijis. Man patīk iedomāties, ka tas man ļauj saskatīt vienas un tās pašas lietas citādāk.
 1. Mana atkarība ir seriāli. Visas Friends un Sex and The city sezonas esmu noskatījusies kvadriljons reizes un daļa manas ikdienas mēdz balstīties uz šo seriālu citātiem. Šī brīža mīļākie seriāli jau pāris gadus ir Suits, The Big Bang Theory, Modern Family, Melissa  & Joey, Vampire Diaries, Cougar Town, Mike and Molly, Men at Work, Anger Management, Two and a Half Men, Интерны, Физрук… Labi, tagad gan beigšu uzskaitīt, kamēr man pakaļ vēl nav atsūtīta kāda trako nama mašīna, bet piebildīšu vien to, ka lieliski zinu, ka citiem tas šķiet lieki iztērēts laiks, bet dažkārt nav nekā labāka par vienkāršu relaksēšanos un līdz jušanu izdomātu tēlu ikdienai.
Photo: Bettija Ligere
Photo: Bettija Ligere
 1. Mani vieglāk saraudina laimīgi brīži, jo absolūti eiforiska laimes, pateicības un emocionālās brīvības sajūta mani pilnīgi atbruņo, bet dusmas, skumjas, melanholija vairāk mobilizē. Skumju brīžos kādā no smadzeņu šūnām sāk mirgot sarkana lampiņa, kas liek kaut ko mainīt un darīt lietas labā, lai skumjas pamestu mana prāta teritoriju.
 1. Man ļoti patīk negaisi un tikpat ļoti nepatīk izmantot lietussargu. Man patīk salīt, man patīk izbristies cauri visdziļākajai peļķei un ar mēli ķert lietus lāses. Jo spēcīgāks negaiss, jo spēcīgāk sevī sajūtu saikni ar dabu un tās spēku. Protams, izņēmums ir tad, kad dodos uz kādu svarīgu tikšanos vai pasākumu, kas liedz izskatīties pēc slapja patversmes kranča, tad gan ierobežoju savu iekšējo, parasti dziļi snaudošo, hipiju un izvelku no skapja stūra lietussargu, lai izskatītos labi un sausi.

IMG_104760541589721

 1. Labākais un pārbaudītais anti-stresa līdzeklis man ir košļājamā gumija. Viegla piparmētru garša uzlabo elpu, kas nekad nav slikti, un košļāšanas process nomierina nervus. Vienmēr pirms svarīgām lietām „nokošļāju” vienu piparmētru spilventiņu. Iespējams, tas ir saistīts ar to, ka mazliet novēršu domas un sakoncentrējos uz tik elementāru, dabisku un ritmisku darbību, kā košļāšana. Pirms doties telpā, kurā paredzēta svarīgā tikšanās vai pārrunas, košļenes izmešanu miskastē apzīmēju ar apzinātu atteikšanos no stresa, bailēm un nedrošības. Pateicoties košļenei veiksmīgi nokārtoju arī braukšanas eksāmenu CSDD, kas līdz šim ir bijis viens no satraucošākajiem pasākumiem manā dzīvē. Lai slava košļenei! 
 1. Es vienmēr kaut ko gaidu un kaut kam gatavojos. Šis punkts varbūt arī neliecina par ļoti nobriedušas personības klātesamību manā smadzeņu podā, bet tā nu tas ir. Es sevi nespēju iedomāties par kaut ko nedomājot, kaut ko neplānojot, kaut ko neizsapņojot, kaut ko nedarot. Pat tad, kad it kā nedaru neko, mēdzu pieķert sevi plānojot kārtējo ideju. Tas var būt jebkas, sākot no domas par to, ka jāsaplāno mājām nopērkamo lietu saraksts, vai jāsāk plānot ceļojumam līdz ņemamo lietu saraksts, vai sagatavošanās svarīgām pārrunām darbā, vai tas ir kāds pasākums, kas jāuzrīko, kāda ballīte, vai skaistas svinības. Man ļoti patīk plānot, pat ja dažreiz procesā pukojos un saku, ka viss ir pieriebies. 🙂
 1. Katru dienu mācos sevi neuztvert pārāk nopietni – audzinu raksturu un mācos aptvert, ka nekas no tā, ko daru nav tik globāls, lai neveiksmes gadījumā upes pārstātu plūst un saule pārstātu spīdēt, tāpēc katru reizi sev atgādinu, ka šādi palīdzu sev augt, bet ir jāatbrīvo sevi no sajūtas, ka kāda mana neveiksme ir globāla mēroga katastrofa un mana sevis graušana to noteikti labos. Nelabos! Dažreiz ir jāatdzīst, ka kaut kas nav izdevies tik labi, cik plānots, jāizvērtē mācība, jāpasaka par to paldies un jādodas tālāk jau ar jauno zināšanu bagāžu. Man nekad nav bijušas problēmas publiski paķēmoties, pajokoties un pasmieties, man nav problēmas ikdienā pārvietoties bez kosmētikas uz sejas, bet man vienmēr ir bijušas problēmas pieņemt zaudējumus, bet nu jau varu teikt, ka ar katru gadu situācija uzlabojas un dzīve līdz ar to kļūst par daudz patīkamāku un harmoniskāku vietu, kurā uzturēties.

IMG_104809076520912

 1. Esmu Audio Vizuālo mēdiju Bakalaura īpašniece, kura iegūšanas laikā trīs gadus dzīvoju Tallinā (Igaunijā), kura šobrīd savu ikdienu pavada pavisam citā nozarē un mans augstākās izglītības grāds ir lielisks hobijs. Šobrīd nopietni apsveru atgriezties akadēmiskajā pasaulē, lai turpinātu studijas maģistrantūrā. Pagaidām gan tikai apsveru. Tallinas laiks bija viens no interesantākajiem manas dzīves posmiem, bet noteikti arī viens no vērtīgākajiem. Gribētos noteikti kādreiz vēl padzīvot pāris gadus kādā citā valstī, jo tas palīdz izvērtēt ne vien savas prioritātes, bet arī ļauj paskatīties uz savu dzimteni citām acīm.
 1. Es ļoti gribētu mācēt dziedāt. Ja man būtu jāizvēlas kāds īpašs talants, es noteikti izvēlētos tieši dziedāšanu. Pagaidām gan mana galvenā koncertzāle ir duša un dažreiz kāds divvientulīgs karaoke, jo neesmu pārliecināta, ka kāds cits būtu jāpakļauj manas balss… burvībai. 

    10. Man ļoti patīk dzīvnieki, bet es noteikti esmu vairāk suņu cilvēks, nekā kaķu cilvēks. Suņi šķiet daudz vienkāršāki un     uzticamāki, bet kaķi mani mazliet biedē un parasti visa mūsu komunikācija sākas un beidzas drošā attālumā vienam no otra.

 

Un kādas ir tavas īpašās lietas, kas Tevi raksturo? Labprāt iepazītu labāk tos, kas caur šo blogu iepazīst arī mani! 🙂

IMG_104789653325901

 

Līdzīgi raksti:

No Comments

 1. Wow – šķiet, ka lasīju aprakstu par sevi! 😀
  Izņemot Tallinas daļu…
  Bet par to, ka nepārtraukti galvā ir plāni – man jau tas šķiet tik naturāli 🙂

Vieta Tavam komentāram: