10 fakti, kas mani padara par mani.

Man vienmēr ir patikuši dažādu blogeru ieraksti, kuros viņi atklāj lietas, kas viņus padara par viņiem, tāpēc nolēmu arī es uzrakstīt sarakstiņu ar 10 lietām, kas mani padara par mani. Atceros, ka kaut kad senāk esmu šādus sarakstus jau veidojusi, bet nu šķiet, ka ir brīdis jaunam un man pat pašai ir interesanti, ko es tādu varu par sevi pateikt.

 1. Man ļoti patīk veidot sarakstus. (Jā? Pēc šī ieraksta to nemaz nevar pateikt!) Neviens pasākums, ko rīkoju, neviens bloga ieraksts, nu gandrīz nekas nenotiek, ja neesmu iepriekš uzrakstījusi plānu/sarakstu. Piemēram, apslimušam bērnam ir jādod vairākas zāles, konkrētos laikos – saraksts (nosaukums, daudzums, biežums, laiks, diena utt.), pasākums (viesu saraksts, svinību vieta, dekorācijas, iepirkumu saraksts utt.), bloga ierakstu idejas (tēmas, citāti, cilvēki, vēlmes), sapņu pirkumi (jā, pat tāds saraksts man stāv piesprausts virtuvē pie ledusskapja – lielāki pirkumi, ko šobrīd nevaru atļauties, tomēr ceru kādreiz tos realizēt, turklāt pirkumi kopumā nepavisam nav nereāli, vienkārši šobrīd tie nav galvenā pērkamā prioritāte). Jūs apmēram sapratāt – man patīk saraksti. Tie manī rada miera un kārtības sajūtu.
 2. Pankūkas, kāpostu tīteņus un pelmeņus vienmēr ēdu ar krējumu un krējumam ir jābūt novietotam atstatus no pieminētā ēdiena, jo citādi tas uzsilst, sašķidrinās un padara ēdienu nebaudāmu. Krējumam jābūt aukstam, ēdienam siltam. Vienkārša matemātika.
 3. Man ne pārāk garšo sarkanās tējas, toties zaļās garšo ļoti. Ar medu.
 4. Dodoties pie manikīra 90% gadījumu izvēlēšos kādu no sarkanajiem nagu lakas toņiem.
 5. Tā arī nekad neesmu noskatījusies ikonisko filmu Matrix, jo, visos mēģinājumos to izdarīt, aizmiegu jau pašā sākuma daļā, toties vairākkārt esmu redzējusi visas “Harijs Poters” filmas un “Gredzenu pavēlnieks” filmas. Pēdējās principā zinu no galvas un pat nedaudz lepojos ar to. Nē, elfu valodā vēl pagaidām neprotu runāt. Vēl praktiski no galvas zinu visas filmas par Bridžitu Džonsu.
 6. Es nekad nezinu, ko atbildēt, kad man jautā, kas es esmu – pūce vai cīrulis? Es nezinu, kurš ir tāds putns, kam patīk iet gulēt laicīgi un celties ap desmitiem rītā. Protams, bērnu piedzimšana mani ir piespiedusi būt par cīruli, bet neesmu sākusi mīlēt šo putnu sevī. Lai gan man prooootams ir jāatzīst, jo agrāk celies, jo garāka diena, jo vairāk laika piedzīvot pasauli.
 7. Maniem abiem bērniem ir doti vārdi par godu vienas (manas) vai otras (vīra) dzimtas vecvecākiem un šie divi vārdi jau bija nolemti pirms vispār bijām precējušies un pirms domājām par bērnu plānošanu.
 8. Es visbiežāk novelku botas tās neatsienot. Jā, zinu! Briesmīgi, bet fakts. Starp citu, par šo fakti sevi vienmēr lamāju nākamajā reizē, kad man šie paši apavi jāvelk kājās.
 9. Es nelietoju smaržas un tualetes ūdeņus. Patiesībā es izvairos no jebkādas saskares ar izteiktām smaržām un aromātiem, jo gluži vienkārši mani sajūsmas vietā pārņem milzīgas galvassāpes. Pat došanās cauri parfimērijas nodaļai kosmētikas veikalā ir vesels izaicinājums, kā arī kaimiņiene, kurai patīk smaržoties un braukt pirms manis liftā, arī ir īsts jaukumiņš
 10. Es neskatos šausmu filmas, nekad neesmu skatījusies un labprātīgi arī neplānoju to darīt. Man patīk cita veida adrenalīns, piemēram, kalnu slēpošana, kas šogad grūtniecības dēļ izpalika, bet jau ar nepacietību gaidu nākamo sniega sezonu, lai dotos pāris izbraucienos, kas vienmēr liek man justies brīvi, viegli un vienkārši fenomenāli labi.

Īsumā tas pagaidām viss, kas ir tās lietas, kas Tevi padara par Tevi? 

Līdzīgi raksti:

3 Comments

 1. 1.Es nekad nevaru izdomāt kad mazgāt matus-no rīta vai vakarā,abos gadījumos ir slinkums.
  2.Es neskatos šausmu filmas,man vienkārši ir bail viņas skatīties.
  3.Neēdu garneles un suši.
  4.Mans atklājums-ātrvārāmais multikatls,buljonu varu dabūt pēc 30 min.
  5.Es pieturos pie pārbaudītām vērtībām un reti kad izmēģinu ko jaunu.
  6.Man patīk vienkārši pavadīt laiku mājās ar savējiem īpaši neko nedarot.
  7.Man ļoti garšo vienkārši uzcepti kartupeļi.
  8.Es praktiski nevalkāju svārkus.
  9.Es nelietoju tonālos krēmus.
  10.Es mīlu savus bērnus no visas sirds (divi rezgaļi-Renāram 4gadi,Paulai 3 mēneši)

  1. Ak, Linda? Tu gadījumā neesi mana dvīņu māsa? 😮
   Vienīgi multikatlu vēl neesmu atklājusi.
   Tas laikam, ka vienīgais, ko es aizstātu ar to, ka mīļākie saldumi man ir marmelāde. 😊

Vieta Tavam komentāram: