PAR MANI

Mans vārds ir Paula Roze un šis ir mans blogs par visu, kas man ir svarīgs vai vienkārši šķiet skaists! Pirmkārt esmu sieviete, tad sieva un tad mamma. Būt laimīgai sievietei ir mana dzīves prioritāte, jo tad es varēšu būt vislabākā sieva savam vīram Jānim un mamma – dēlam Otomāram (2015.) un meitiņai Emīlijai (2017.). 

Es daudz fotografēju. Man ir svarīgi stāstīt tos stāstus, kurus redzu es pati, jo pasaulē taču ir tik daudz skaistā. Īpaši mīlu bildēt cilvēkus un pavisam brīnumains skaistums, manuprāt, slēpjas grūtnieču punčos un mazu bērniņu smaidos. Kopš pati pārdzimu par mammu, šos dzīves posmus izdzīvoju un izjūtu vēl personīgāk un mīļāk, kā iepriekš. 

Mums ar vīru patīk labi paēst, tāpēc arī esam uzsākuši ceļojumu dažādu restorānu, kafejnīcu, ēstuvju un vispār ēdiena pasaulē un tas man ir licis uzsākt rubriku #RozesĒd!, kurā labprāt dalos ar mūsu piedzīvojumiem garšu pasaulē dažādās jaunās un ne tik jaunās vietās, kur tiek gatavots un skaisti pasniegts ēdiens. 

Mēs arī esam ģimene, kam patīk ceļot visiem kopā un labprāt dalāmies savā ceļošanas pieredzē arī ar citiem. Mūsu stāstus var lasīt tepat blogā – #RozesCeļo.

Kopumā šis ir mans stāsts par to, kā ir būt mammai, kā ir būt sievai un, kā tas ir meklēt savu īsto, harmonisko vietu šajā gana haotiskajā pasaulē un laikmetā. 

Vieta Tavam komentāram: