And the winner is…

PhotoGrid_1423571252435

(For English version of this post, please scroll down!)

Šodien ir absolūti fantastiska diena! Pirmkārt, šodien ir mana vārda diena, otrkārt, šodien īr īsts pavasaris. Gluži kā pēc pasūtījuma. 🙂 Kaut arī vārda dienas neturu tik augstā vērtē, kā, piemēram, dzimšanas dienas, tomēr svētki ir un paliek svētki, bet svētki man nu gan ļoooti patīk.

Šodiena ir arī bezgala piemērota tam, lai es beidzot izziņotu, kurš no dalībniekiem ir ticis pie skaistajiem “Karla Girl Of Cloud”  mazuļu zeķzābaciņiem. 🙂

Uzvarējusi ir… Madara, kura rakstīja šādi: 

“Kopš uzzināju, ka gaidu mazu brīnumiņu, nespēju paiet garām zefīriem! Tā nu ar gaidāmās meitiņas tēti nospriedām, ka mums puncī aug maiga, gaiša meitiņa gluži kā gaisīgie zefīri. Un kā gan tādam mazam zefīriņam var nepiestāvēt mākoņmeitenes Karlas zābaciņi!? 😀 NEVAR! (Mazā piekrīt un sper pa punci, hehe)”

PhotoGrid_1423571824389

Apsveicu Madaru un informēju, ka ar uzvarētāju sazināšos personīgi e-pasta formātā. 

Liels paldies visiem par dalību un līdz nākamajam konkursiņam. 🙂 

***

Today is an absolutely fantastic day! First, it’s my nameday (yes, we have those in Latvia!) and second, it’s a real spring outside. Just as I ordered! 🙂 Even though I don’t find namedays as exciting as birthdays, it is still a celebration and I looove celebrations in general.

Today is also a good day to announce the winner of my “Karla Girl Of Cloud” baby bootie giveaway. 🙂

And the winner is… Madara! Congratulations!

I will contact you thorough e-mails.

Big thanks to everyone who participated and see you in the next giveaways!

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: