Atā, Kaza, sveiks Pērtiķīti!

IMG_6925

Es jau tā varētu vienkārši paklusēt un mierīgi noslēgt šo gadu, bet nē, mana dvēsele pieprasa izteikšanās tiesības un, kas gan es esmu, lai to neļautu? 🙂

Jau 2014. gads man šķita skaistākais manā dzīvē, jo piedzīvoju burvīgas kāzas ar savu labāko draugu un mīļāko vīrieti visā plašajā pasaulē, aizceļoju uz aizokeāna zemēm – Kanādu un ASV, piedzīvoju labākās draudzenes kāzas, piedzīvoju vēl dažu labu draudzeņu skaistākās un baltākās dienas… arvienvārdsakot es burtiski lidoju visu 2014. gadu. Turklāt 2014. gada 26. septembrī es uzzināju, ka kļūšu par mammu. Tieši tajā brīdī es jau zināju – man būs dēls un dzīve nekad vairs nebūs tāda, kādu esmu to pazinusi iepriekš. Es fiksi sabāzu visu burvīgo gadu atmiņu maisā un sāku dzīvot nākotnei. Es, goda vārds, izbaudīju katru grūtniecības brīdi (labi, varbūt pēdējo mēnesi gluži par baudu vairs nevarēju nosaukt, bet nu tas tā… bija jau arī ko nest… burtiski!). Viss 2015. gada sākums un pirmā puse bija veltīta priecīga satraukuma gaidām. Es viņu gaidīju, mans vīrs viņu gaidīja, mūsu vecāki un vecvecāki viņu gaidīja… Tā gaidījusi es nebiju nevienu satikšanos savā dzīvē!

IMG_6879

Kad mūsu dēls piedzima, tad mēs ar vīru abi daudz raudājām. Es pirmo dienu. Vīrs otro. Aiz laimes. Aiz tīras, baltas un svētuma pilnas laimes. Mēs šogad piedzimām par vecākiem un tas ir droši pārsitis visus iepriekšējos gadus savā fantastikā! Jā, 2015. gads ir bijis burvīgs. Esmu iepazinusies ar savu dēlu, man pietika drosmes un atradās laiks palēnām atkal atsākt fotografēt (šis man prasīja tiešām daudz drosmes, jo tā jau ir… vienu īsti sirdslietu atliec otrajā, varbūt pat trešajā un vēl tālākā plānā, lai varētu labi un godprātīgi darīt to darbu, ko esi apņēmies smuki strādāt dienu no dienas, stundu no stundas, bet tad secini, ka sirdsdarbam vairs nav ne laika, ne spēka) un, kurš gan to būtu domājis – drosmīgajiem pieder pasaule un es, milzu pateicībā, esmu saņēmusi vairākus interesantus piedāvājumus un foto idejas ne vien šajā gadā, bet arī uz nākamo gadu un tas ļoti silda sirdi. Esmu laimīga, ka manā dzīvē ir bijis tāds gads un es tam saku milzīgu paldies!

Milzīgs paldies ar jums – cilvēkiem, kuri lasa manu blogu, seko manām gaitām un atbalsta dažādas idejas, piemēram, tas pats #mamma30dienas izaicinājums vai arī manu sadarbību ar mamas.lv #mamaslvielumode. “Sēžot” mājās ar mazuli, es esmu iepazinusies ar daudz vairāk cilvēkiem, nekā visos iepriekšējos gados. Es, pateicoties jums, atļaujos būt atklātāka, īstāka un man ir milzīgs prieks, ka jūs to lasāt un jums ir interesanti. Es apsolos nākamgad rakstīt vēl vairāk un, cerams, arī interesantāk un brīvāk, jo es ticu, vairāk, kā jebkad – laimē ir jādalās, lai tā dubultotos, tāpat, kā jādalās arī ar mazāk priecīgām lietām, lai dalīta bēda kļūtu par pusbēdu.

Es novēlu, lai nākamais gads gan man, gan Tev ir patiess, atklāts, godīgs, īsts, garšīgs, priecīgs, veselīgs, auglīgs,radošs un vienkārši ļoti, ļoti skaists! Sargājiet sevi un savus mīļos.

Paldies, ka jūs man esat un LAIMĪGU Jauno gadu & tiekamies nākamgad! 🙂 

IMG_6934

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: