Bella Baby Happy autiņbiksīšu testa rezultāti.

Kā jau jūs noteikti esat piefiksējuši, daudzās manās aktivitātēs mani atbalsta Bella Baby Happy, ko nu jau labprāt saucu par vienu no saviem bloga draugiem. Kaut arī ar abiem bērniem esmu izmēģinājusi un izvēlējusies dažādas autiņbiksītes, jo man patīk tās pamainīt un patestēt, tomēr vienas no favorītēm ir arī Bella Baby Happy biksītes. Vienmēr stāstot blogā par kādām mūsu ģimenes izvēlēm, es izteikti uzsveru, ka stāstu un iesaku tikai to, ko izmantotu arī es pati vai kāds no manas ģimenes un šis fakts ir absolūti nemainīgs visos apstākļos, jo šis blogs ir manas mājas un man ir ļoti svarīgi izteikt godīgu viedokli par lietām. Es vienmēr arī strikti uzsveru, ka tas ir mans personīgais viedoklis un, protams, var atšķirties no citu pieredzes.

Par Bella Baby Happy man izteikti bieži mammas jautā – kā tad īsti ir – patīk, nepatīk un es vienmēr stāstu savu pieredzi, bet šoreiz vēlos piedāvāt rakstu, kurā es un vēl piecas mammas izmēģinājām Bella Baby Happy autiņbiksītes saviem mazuļiem un dalījāmies savos iespaidos. Mammas tika izvēlētas nejaušas izlozes kārtībā mana bloga Facebook lapā. Pieteikties uz izmēģinājumu šoreiz aicinājām mammas, kuras vēlas izmēģināt 1. un 2. izmēra autiņbiksītes.

Mamma Elīna, kura savai meitiņai Rebekai izmēģināja 2. izmēra autiņbiksītes stāsta šādi:

+ Labas uzsūkšanas spējas – pēc nakts miedziņa, nemainot autiņbiksītes 12 stundas, slapjums nebija noplūdis ne pie kājiņām, ne muguras

+ Mīksts un patīkams materiāls kā iekšpusē, tā ārpusē

+ Slapjuma indikators

+ Elastīgi un izturīgi aizdares lipekļi

– Pabiezas

– Aizdares lipekļus gribētos platākus, tad ērtāk ātri aiztaisīt

– Nedaudz par īsu garumā. 2. izmērs, kas paredzēts līdz 6 kg, 5 kg bērnam knapi derēja, lipekļi atradās tieši virs gurna locītavas (tagad uz 5.5 kg, neder), tāpēc, manuprāt, izmērus vajadzētu piekoriģēt (citas firmas ir garāki).

Mamma Līva, kuras dēliņš Kārlis izmēģināja 1. izmēra autiņbiksītes stāsta šādi:

Tā kā Kārlis ir mans pirmais mazulis, tad pieredze ar autiņbiksītēm nebija liela. Pirms Bella Baby Happy autiņbiksītēm biju paspējusi notestēt tikai vēl 2 citus zīmolus. Tad nu, salīdzinot ar citiem, varu teikt, ka Bella autiņbiksītes ir ļoti patīkamas taustei un šķita arī ar vislabāko uzsūktspēju. Tomēr, lai arī autiņbiksītēm bija izteikti elastīgi “klipsīši”, tomēr šķita, ka pamperi ātri vien kļuva par maziem, kad zīdainis vēl nebija sasniedzis 4 kg svaru un bija 3-4 nedēļas vecs. Tas, manuprāt, izskaidrojams ar to, ka Bella 1.izmēra autiņbiksītes ir izteikti mazākas, kā citu zīmolu 1. izmēra autiņbiksītes. Kopumā vērtējums: 4/5 zvaigznēm ar piebildi, ka Bella Baby Happy 1.izmēra biksītes ir lieliska izvēle mazuļa pirmajām dzīves nedēļām, tomēr tās noteikti nevarēs valkāt līdz brīdim, kad mazais sasniegs 5 kg, kas kā limits ir norādīts uz iepakojuma.

Mamma Lauma, kuras meitiņa Nikola izmēģināja 1. izmēra autiņbiksītes stāsta šādi:

Tā kā Nikola man ir pirmais bērniņš un pieredze, līdz šim, man nebija nekāda, tad spriežu tikai par pāris autiņbiksīšu veidiem, kas bijuši pēdējo 2.nedēļu laikā kopš mazules dzimšanas. Pirms sākām lietot Jūsu dāvinātos autiņus, mēs izmantojām citus, no kuriem mazulītei bija sasārtis dupsis un uzmetušās pumpiņas, bet ko līdz nomainījām uz jaunajiem autiņiem tā apsārtums pārgāja. Līdz ar to šie autiņi iekļuvuši manā TOP sarakstā.
Vēl kas ir ļoti labi, ka ir pārdomāts, lai biksītes neberž mazuļa, vēl nesadzijušo, nabiņu, kas iepriekšējām autiņbiksītēm ko lietojām, nebija.
Nepārspīlējot varu pateikt, ka šie autiņi, vismaz pagaidām, ir mums piemērotākie un labākie. Noteikti turpināsim tos lietot.

Mamma Liene un mazulītis Artūrs izmēģināja 1. izmēra autiņbiksītes un stāsta šādi:

Pirmais iespaids paņemot rokā autiņbiksi, patīkams! Autiņbiksītēm gan jau nav ne vainas, paziņas lieto un nesūdzas, bet mums trešajā dienā bija sarkans dupsis. Un es neslauku ar salvetēm, visu laiku mazgāju, kad esam mājās. Iespējams dupsim nepatika, jo esam krietni ātrāk dzimuši (Artūriņš piedzima 33. nedēļā). Tā arī puse paciņas ir palikusi neizlietota.

Mamma Kristīne, kuras meitiņa Dārta izmēģināja 2. izmēra autiņbiksītes stāsta šādi:

Aplūkojot autiņbikšu paku, ļoti ātri ieraudzīju atvēršanas vietu, kas ir ļoti pozitīvi, jo iepriekš, citas firmas autiņbiksītēm, nācās kādu laiciņu grozīt paku un meklēt atvēršanai paredzēto vietu.
Pēc taustes biksītes ir ļoti, ļoti mīkstas, tātad patīkamas arī mazuļa maigajai ādiņai.
Ir mitruma indikators, kas ir diezgan būtiski jaunajām māmiņām.
Autiņbikses ļoti labi absorbē mitrumu, nevienu reizi negadījās “šmuce” ar slapju kleitiņu.
Ir jau iegādāta jau jauna paka un noteikti iesaku arī citām mammām!

Es pati un mana meitiņa Emīlija stāstam šādi:

Šoreiz tieši Bella Baby Happy autiņbiksītes izvēlējos, kā pirmās uzreiz pēc mazuļa piedzimšanas un turpinu tās labprāt lietot arī tagad, kad meitiņa jau sasniegusi 3. izmēru. Man patīk regulāri pamainīt dažādus brendus, lai mazuļa āda nepierod, kā arī svarīgs aspekts ir veikalā pieejamās akcijas. Bella Baby Happy ir mīkstas, patīkamas uz tausti un, kas man ir ļoti svarīgi, bez papildus smaržām un aromātiem, kādi mēdz parādīties citu brendu autiņbiksītēm. Pirmā izmēra pluss, bez šaubām, ir speciālais izgriezums ap mazuļa nabiņu, lai tā nenoberžas. Uzsūktspēja ir laba un īsti nekad nav pievīlusi, ja nu vienīgais pati kā šķībāk neesmu autiņbiksīti uzlikusi. Pilnīgi piekrītu jau augstāk minētajam mīnusam, ka īsti svara kategorijas, kas norādītas uz iepakojuma neatbilst patiesībai un jau ap 5 kg īsti labi neder autiņbiksītes, kurām būtu jāder līdz 6 kg, kā arī tas pats attiecas uz 2. izmēru. Sīkums, bet patīkams pluss ir mitruma indikators, kas ļauj viegli noteikt, cik mitras ir mazuļa bikšeles. Man un manai meitiņai patīk, kas nozīmē, ka tā būs viena no mūsu izvēlēm arī turpmāk. 

Nu re, tādi ir sešu dažādu mamu viedokļi, par divu izmēru Bella Baby Happy autiņbiksītēm. Kā jau jūs redzat, atsauksmes ir gana dažādas. Ir daži kopīgi aspekti un varu vien teikt to, ko saku par jebkuru lietu – nepamēģināsi, neuzzināsi! 

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: