Blogam Mrs. Paula Roze 2!

Šis ieraksts nebūs garš, bet es nolēmu, ka pavisam neuzrakstīt būtu grēks! Šonedēļ mans blogs Mrs. Paula Roze nosvinēja savu divu gadu dzimšanas dienu, tāpēc es nolēmu, ka man noteikti ir jāuzraksta, ko man pašai tas nozīmē.

Latvijā vēl joprojām ļoti daudziem cilvēkiem vārds “blogeris” neko neizsaka, ir arī cilvēki, kuriem tas vēl  joprojām izvilina smīnu, bet ir cilvēki, kuri to novērtē, jo saprot, cik liels darbs jāiegulda, lai tādu vienu blogu uzturētu puslīdz sakarīgu (visbiežāk tie ir citu blogu autori un jauni,  progresīvi uzņēmumi) un tad ir mani paši, paši mīļākie un tuvākie cilvēki – lasītāji, bez kuriem mans blogs būtu vien mana personīgā dienasgrāmata, kas arī nebūtu nekas slikts, tomēr mana vēlme ir dalīties priekos un bēdās, mēģināt kādu iedvesmot jauniem sākumiem, idejām un iespējām, tāpēc esmu no sirds pateicīga un priecīga par katru esošo un jauno lasītāju. 

Diemžēl, ne vienmēr blogā sanāk ierakstīties tik bieži, cik to gribētos, tomēr šis otrs gads ir ir bijis daudz veiksmīgāks gan rakstu daudzuma ziņā, gan arī jūsu – lasītāju skaita pieauguma ziņā, tāpēc esmu droša arī par to, ka blogam būs būt, augt un pilnveidoties.

Milzīgu paldies gribu pateikt arī visiem tiem sadarbības partneriem, kurus man ir bijusi iespēja iepazīt šajā laika posmā, jo jūs esat palīdzējuši blogu padarīt saturīgāku un pilnvērtīgāku, tāpēc ceru arī uz interesantām, radošām un pilnveidojošām sadarbībām arī nākotnē.

Es rakstu, jo mīlu rakstīt, fotografēju, jo mīlu to darīt, tāpēc es pati sev novēlu rakstīt biežāk, vairāk un censties darīt visu iespējamo, lai lasītāju skaits tikai augtu un jums būtu aizvien interesantāk un interesantāk ar katru nākamo ierakstu!

PALDIES, ka jūs man esat un uz tikšanos blogā Mrs. Paula Roze! 🙂

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: