„DARI PATS” un Mrs. Paula Roze atpūtas pietura ģimenēm Kalnciema kvartālā.

Vai jūs esat viena no tām aktīvajām ģimenēm, kam patīk baudīt brīvdienas visiem kopā? Vai jūs esat tie, kuri dzīves baudīšanu īpaši garšīgi izjūt, atpūšoties kopā ar saviem bērniem un labprāt apmeklējat dažādus pasākumus? Mēs, piemēram, tādi esam, bet atpūtai kopā ar pavisam maziem bērniņiem vienmēr ir viens liels “BET”, kur mazulīti ērti pabarot un, kur forši bērnu pārtīt? Vasarā ar šo visu ir vieglāk, jo gan pabarot var parkā uz soliņa, gan arī pārtīt bērniņu var ratos, bet būsim reāli – tas nav pats ērtākais variants burzmīgos pasākumos. Šiem brīžiem tomēr gribas mazliet diskrētuma, ja ne mammas dēļ, tad bērniņa dēļ, turklāt labi zināms, ka daži mazulīši mammas pienu vai silto pudelīti vislabprātāk bauda mierā un klusumā un ziniet ko, ir pasākumi, kuros rūpējas, lai tos būtu ērti apmeklēt arī mazu bērnu vecākiem un viens no tiem notiks šo sestdien (3. jūnijā) Kalnciema Kvartālā. 

Paralēli jau ierastajam, tik ļoti populārajam tirdziņam, no 10:00 līdz 16:00 norisināsies ikgadējais bērniem veltītais pasākums “DARI PATS” un visiem, kuri plāno šo pasākumu apmeklēt ar maziem bērniem, es būšu sagatavojusi īpašu atpūtas stūrīti, kur ērti varēs gan mazulītim nomainīt autiņbiksītes, gan viņu pabarot ērtos ādas krēslos (ja nepieciešams sagatavot maisījuma pudelīti, tad siltu ūdeni bez maksas varēsiet palūgt Vīna Veikaliņā), gan arī varēsiet vienkārši uz mazu brītiņu atpūsties no burzmas, ļaujot vecākiem bērniem parotaļāties ar sarūpētajiem krāsu zīmuļiem un papīra lapām. Mrs. Paula Roze atpūtas pieturu ģimenēm būs atrast pavisam viegli – ienākot Kalnciema Kvartāla teritorijā meklē lielu, baltu hēlija balonu ar uzrakstu Mrs. Paula Roze” atpūtas pietura ģimenēm un no turienes tad dodies iekšā Vīna Veikaliņā un pašā veikala dziļākajā un klusākajā stūrī redzēsi daudzus, krāsainus balonus, kas būs galvenā pazīme, ka esi nonācis pareizajā vietā, bet papildus būs izvietotas arī norādes uz pieturu, tā kā domāju, ka atrast to būs pavisam viegli. Balonus šim košajam stūrītim būs sarūpējis mans jaunais, košais un profesionālais bloga draugs Mister BalloonJa Tev būs piemirsušās autiņbiksītes, neraizējies, arī par to būšu parūpējusies – atpūtas stūrītī būs novietotas dažādu izmēru autiņbiksītes no Bella Baby Happy, ko Tu droši varēsi paņemt un pamēģināt savam bēbītim. Par krāsu zīmuļiem, papīra lapām un citiem vecāku bērniņu radošo izpausmju piederumiem šajā atpūtas pieturā parūpēsies SIA “DASKO”.

Vienīgais atpūtas stūrīša mīnusiņš ir tāds, ka ieeja uz Vīna Veikaliņu, kurā būs izvietota atpūtas pietura, atrodas divu nelielu pakāpienu augstumā, tāpēc iebraukšanu ar ratiem tas nedaudz apgrūtinās, bet to var pavisam viegli atrisināt, palūdzot kādam laipnam garāmgājējam ratiņus nedaudz piepacelt un jūs būsiet iekšā viens un divi!

Ja es Tevi vēl neesmu pārliecinājusi, ka Tev obligāti jāatbrauc šo sestdien padzīvoties uz Kalnciema Kvartālu ar saviem bērniem, tad zemāk aplūko “DARI PATS” programmu, kas noteikti Tevi uzrunās paburzīties kopā ar citām jaunajām ģimenēm, tajā skaitā arī manējo.

„Dari pats” ir festivāls visai ģimenei, kur kopā darīt, mācīties un mācīt, spēlēt un spēlēties, būt iedvesmotam un pašam radīt mākslu kādā no radošajām darbnīcām bērniem visas dienas garumā. Festivāla centrālais notikums ir jauno komponistu radītās dziesmas bērniem, ko dzirdēsim brīvdabas koncertā „Meža dziesmas”.

Programma:

10.00-12.00 Rūtas Briedes grāmatas “Kaiju karalienes noslēpums” atvēršanas svētki.

10.00-16.00 Cēsu vēstures un mākslas muzeja izstāde „Kauliņi ir mesti…  Galda spēles Latvijā un pasaulē. 19. – 20. gadsimtā”. Izstādes laikā daļu no galda spēlēm būs iespēja izmēģināt.

12.15-14.00 Satori dzejas meistarklase bērniem. Vada Zane Brūvere, jaunie dzejnieki Aivars Madris un Luīze Marija Meļķe

14.00-16.00 Garās pupas stādīšanas darbnīca.

10.00-15.00 Mākslinieces Daces Asnes atvērtā mālu nodarbība lieliem un maziem.

10.00-16.00 Norisināsies bērnu vasaras skolas „Domā liels” slēpņošanas spēle tirgus teritorijā ar gardām balvām no tirgotājiem.

Uz skatuves:

11.00-12.00 Satori bērnu diskusija. Vada dzejnieks Toms Treibergs. Diskusijā bērni stāstīs par savām vērtībām, idejām, dalīsies viedokļos par mīlestību, dzīves jēgu, mākslu un citām tēmām. Vēlāk diskusija rakstiskā formātā būs lasāma interneta žurnāla „Satori.lv” sadaļā „Ar bērniem”.

12.00 deju priekšnesumi eksotisko deju “Alegria” eksotisko deju studijas deju priekšnesums.

14.00 Festivāla apmeklētājus priecēs koncerts bērniem un vecākiem “Meža dziesmas”. Jauno komponistu radīta mūzika bērniem ar vairākiem programmas pirmatskaņojumiem profesionālu mūziķu izpildījumā – dziedās Ieva Parša (mecosoprāns), muzicēs Jēkabs Nīmanis (klarnete), Artūrs Noviks (akordeons) un Ilze Gagaine (vijole).

Galerijā apskatāma bērnu grāmatu sērijas “Bikibuks” ilustrāciju izstāde.

Vecāki savu laiku varēs pavadīt zemnieku un amatnieku tirdziņā, kamēr bērni aizrautīgi darbosies kādā no aktivitātēm.
Galerijā apskatāma bērnu grāmatu „Bikibuks” ilustrāciju izstāde.

Visi pasākumi ir bez maksas!

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: