Dressing that bump

Pēdējos pāris gadus esmu tādi un citādi cīnījusies ar apziņu, ka pēc vidusskolas mans augums kaut kur pazuda un ieņēma pilnīgi citu formu. Interesants posms bija pagājušais gads, kad kopā ar lielisko treneri Gintu Valdmani izdevās tikt vaļā no aptuveni 10 kg un pie viena daļu tauciņu nomainīt pret zināmu muskuļu masu, kā arī tas bija sevis pieņemšanas gads, kad sev atgādināju un pa īstam pieņēmu, ka galvenais ir būt veselai, sportiskai  un laimīgai, nevis vienkārši tievai. Tagad atkal izdzīvoju citu, absolūti brīnišķīgu, bet ļoti jaunu ķermeņa transformācijas posmu – grūtniecību, kuras ļoti interesants izaicinājums ir apģērba izvēle. Nav viegli apģērbties skaisti esot tā saucamajā “plus size” kategorijā, bet, ja papildus nāk bērniņa gaidīšanas puncis, tad izaicinājums kļūst dubults, jo justies skaisti un labi ir tik svarīgi, kā nekad iepriekš. Tāpēc esmu nolēmusi padalīties savā ģērbšanās ceļojumā šajā īpašajā laikā un iespējams arī kādai citai jaunajai mammai šīs idejas varētu noderēt. Protams, arī man pašai ir ļoti interesanti redzēt, kas no šī visa sanāks un kādas barjeras man izdosies pārkāpt.

Nedēļas nogalē mēs ar vīru apmeklējām mūsu darbavietas Ziemassvētku balli un tas bija ļoti labs iemesls uzposties. Es jau sen vēlējos tikt pie šampanieša krāsas tilla svārkiem un beidzot, beidzot atradās šādu svārku burve. Es noteikti viņu Jums varu ieteikt, ja arī Jums ir vēlme tikt pie šādiem skaistiem princešu svārkiem! Droši dodieties uz šo Facebook lapu un sazinieties ar pašu autori. Tikmēr apskatei piedāvāju savu balles tērpu.

Piedodiet par attēlu kvalitāti, bet domāju, ka ideja būs gana skaidra. 🙂

***

Over the last couple of years I have struggled with different mixed feelings about my body, that changed rapidly after high school. It completely changed and it was not easy to live with different shape that I have been used to. An interesting period for me was last year, when I managed to work out with an amazing fitness coach Gints Valdmanis and with his help I lost about 10 kilos of fat and returned to some bearable to me shape. Also it was a year of self-acceptance and self-love. I reminded myself that it is much more important to be healthy, sporty and happy, than being just thin. Now I’m in a completely new body transformation period – pregnancy, that is very interesting journey also fashion wise. It is not easy to dress nicely if you are plus size, but dressing nice while being plus size and pregnant is even more challenging, even though at this stage of life it is much more important to feel beautiful than ever. That is why I decided to share some of my outfits that I will be choosing for different events of my life while getting used to my new body. I hope that other moms to be will find this interesting and useful and also I am interested myself in what kind of barriers I will able to overcome.

This weekend my husband and I went to our office Christmas party and it was a great reason to dress up. I have been longing for a champagne – colored tulle midi skirt and finally I found a magician that made me one. I absolutely love it and if you would like to get one too, go to this Facebook page and contact the person behind this dreamy magic! The quality is great and I got the skirt much faster than I ever could have asked for.

Sorry for the poor picture quality, but I hope the idea is clear! 🙂

Svārkus es izvēlējos kombinēt ar zelta krāsas zempapēžu kurpītēm, vienkāršu baltu blūzi un princešu lokām.  *** I chose to pair my skirt with golden ballerina shoes, simple white blouse and princess locks in my hair.
Svārkus es izvēlējos kombinēt ar zelta krāsas zempapēžu kurpītēm, vienkāršu baltu blūzi un princešu lokām.
***
I chose to pair my skirt with golden ballerina shoes, simple white blouse and princess locks in my hair.

Un kas ir tērps bez laba manikīra? Es saku, ka nekas, tāpēc liels paldies Kichy Kuko meitenēm par maniem balles nagiem. :) *** And what is an outfit without a good manicure? I say nothing! So that is why I want to send all the thanks to lovely girls from Kichy Kuko  for making my nails look party perfect. :)
Un kas ir tērps bez laba manikīra? Es saku, ka nekas, tāpēc liels paldies Kichy Kuko meitenēm par maniem balles nagiem. 🙂
***
And what is an outfit without a good manicure? I say nothing! So that is why I want to send all the thanks to lovely girls from Kichy Kuko for making my nails look party perfect. 🙂

 

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: