Fluffy GIVEAWAY time – CLOSED for entries!

2
Photo: http://karla.lv/

(For English version of this post, please scroll down!)

Neilgu laiciņu atpakaļ, aiz gara laika, nolēmu pavērot Instagram kontus, kuriem vēl nesekoju un tādējādi sastapos ar brīnišķīgu, brīnišķīgu zīmolu “Karla Girl Of Cloud”. Kā jau jūs noteikti būsiet pamanījuši, tad acīmredzamu iemeslu dēļ, man mazuļu lietas ir kļuvušas ļoti aktuālas un tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc “Karla Girl Of Cloud” izstrādājumi mani uzrunāja vēl vairāk. Esmu redzējusi zeķes. Esmu redzējusi vilnas zeķes. Esmu redzējusi dažnedažādas zeķes, bet līdz šim nebiju sastapusi tieši šādus zeķzābaciņus mazuļiem. Teikšu kā ir, es tajos mazliet iemīlējos un nekas mani vairs nespēs atmīlināt atpakaļ. Vēl pievilcīgāku manās acīs šo zīmolu padara fakts, ka to ir izveidojusi jaunā māmiņa no Latvijas, kaut gan tas, ka mums šeit ir oriģinālas, apņēmīgas un burvīgas mammas, man noteikti nav pārsteigums. Šī māmiņa mazuļa gaidīšanas brīnumu un siltās sajūtas vēlējās pārvērst taustāmā materiālā, un tā tapa šie mākoņu zeķzābaciņi.

3
Photo: http://karla.lv/

Zīmola vizītkartē ir teikts šādi:

Sveiki, mani sauc Karla! Esmu mākoņu meitene un no manis staro prieks un siltums! Kā jau debesu princesei man patīk greznoties – visam jābūt skaistam, pūkainam un vieglam, lai var lidot – lidot piedzīvojumos, iespaidos un visos priekos, ko dzīve sniedz! Mākoņiem nav ne sākuma, ne gala, vien bezgalīgs prieks. 

Es draudzējos ar visiem, gan lieliem, gan maziem un vienmēr parūpējos, lai arī mani draugi zinātu, kā ir tur mākoņos! Katrā dāvanā ir kripata manu mākoņu un prieka!

4
Photo: http://karla.lv/

Esmu ļoti priecīga iepazīstināt jūs ar šo zīmolu, ja vēl nebijāt to iepazinuši paši, kā arī mans prieks vienmēr kļūst vēl lielāks, ja man ir iespēja ar to dalīties arī taustāmā veidā, tāpēc, sadarbībā ar “Karla Girl Of Cloud”, piedāvāju vienam no saviem lasītājiem laimēt baltus jaundzimušo zeķzābaciņus, kas paredzēti mazulim no 0 līdz 6 mēnešu vecumam. Es no sirds ticu, ka šī varētu būt lieliska dāvana kādai jaunajai mammai, tāpēc seko norādēm un piedalies!

1
Photo: http://karla.lv/

NORĀDES DALĪBAI:

1. Komentāru sadaļā zem šī ieraksta, jāpastāsta, kāpēc tieši Tev būtu jāsaņem šie “Karla” zeķzābaciņi (saņemsi 1 balsi izlozē) – šis dalībai konkursā ir obligāts nosacījums!

2. Jāpastāsta par šo konkursu saviem Instagram sekotājiem, ievietojot bildi, kurā būtu attēlota Tava izpratne par to, kas ir prieks, laime un prāta brīvība! Klāt noteikti pieliec haštagus #MrsPaulaRozeGiveaway #KarlaGirlOfCloud (saņemsi vēl 1 papildus balsi izlozē neatkarīgi no ievietoto bilžu skaita).

Savus komentārus un bildes vari pievienot līdz 06.02.2015. 00:00.

Izloze notiks 07.02.2015.

unnamed
Photo: http://karla.lv/

logo

A while ago I decided to research different Instagram accounts that I don’t follow yet and while doing that, i found one wonderful brand – “Karla Girl Of Cloud”. As you’ve certainly noticed, for quite obvious reasons, baby stuff has been more than interesting subject for me lately, and that is one of the reasons why “Karla Girl Of Cloud” products approached me even more. I have seen socks. I have seen woolen socks. I have seen different kind of socks, but I have never seen baby socks this cute before. I will go even further and I will say that I have fallen in love with them a little bit and I am not sure if anything can take my love away. I felt even more attracted to the brand, when I realized that it is created by a mom from Latvia, even though it is not a surprise for me, that we have original, strong and simply wonderful mothers. This mom just wanted to reflect her warm feelings and emotions into practical creations and that is how brand “Karla Girl Of Cloud” was born.

I am very excited to show you this lovely brand, if you haven’t met it yet before and my pleasure always becomes even greater if I have the opportunity to share my joy in a tangible way and that is why, in cooperation with “Karla Girl Of Cloud” I present you an awesome giveaway! One of my readers will be able to win white newborn sock-booties for the baby from 0 to 6 months of age. I sincerely believe that this would be the perfect gift for a new mom, so follow instructions and participate!

I am very excited to show you this lovely brand, if you haven’t met it yet before and my pleasure always becomes even greater if I have the opportunity to share my joy in a tangible way and that is why, in cooperation with “Karla Girl Of Cloud” I present you an awesome giveaway! One of my readers will be able to win white newborn sock-booties for the baby from 0 to 6 months of age. I sincerely believe that this would be the perfect gift for a new mom, so follow instructions and participate!

5
Photo: http://karla.lv/

GUIDELINES FOR PARTICIPATION:

 1. In the comment section below this entry, tell me why exactly you should be the one to receive these sock-booties. With this comment you will receive 1 entry spot in the final raffle. To participate at all, this is an obligatory condition!
 2. Tell about this contest to your Instagram followers by inserting a photo that would show your understanding of joy, happiness and freedom of mind! Use these two hashtags #MrsPaulaRozeGiveaway #KarlaGirlOfCloud (with this you will receive one more additional entry spot for the final raffle. The amount of photos will NOT multiply your entries.)

Write your comments and add your Instagram photos till 06.02.2015. 00:00.

The raffle will take place 07.02.2015.

unnamed (1)
Photo: http://karla.lv/

Līdzīgi raksti:

No Comments

 1. Es gribētu tikt pie šādiem zābaciņiem, jo jau pavisam drīz būšu tante vienam superbēbītim. Un tā kā es visticamāk savu jau iegādāto babyshower dāvanu uzdāvināšu topošajiem bēbīša vecākiem jau krietni pirms paša baby shower, man noderēs vēl viena dāvana 😀 Easy as that 🙂

 2. Kopš uzzināju, ka gaidu mazu brīnumiņu, nespēju paiet garām zefīriem! Tā nu ar gaidāmās meitiņas tēti nospriedām, ka mums puncī aug maiga, gaiša meitiņa gluži kā gaisīgie zefīri. Un kā gan tādam mazam zefīriņam var nepiestāvēt mākoņmeitenes Karlas zābaciņi!? 😀 NEVAR! (Mazā piekrīt un sper pa punci, hehe)

 3. Mēs gribētu saņemt šos zābaciņus, jo ja mūsu gaidītā mazulīte ir tik salīga kā māmiņa, tad mums šādus zābaciņus noteikti vajadzēs 🙂

 4. Why I want to receive these adorable baby booties?
  It is hard to explain.. Because You can not explain LOVE.
  BABIES are LOVE.

 5. Šos zābaciņus vēlos saņemt, jo bēbitim tiesām tie būs vajadzigi, jo tā nu ir sanācis, ka gaidamā bebīša vecāki dzīvo ziemeļos – Igaunijā un te jācīnās pret aukstumu ar visiem līdzekļiem 🙂 Vēl gribu šos zābaciņus, jo apskatot šo konkursu un karla.lv sāka birt aizkustinājuma asaras, bet tas jau grūtniecei laikam tā piederas…

 6. Man jau tagad puncī salst ķepas, tāpēc sildu tās zem māmiņas ribām, tuvāk karstajai sirsniņai, bet kad piedzimšu, man noteikti vajadzēs tādus zābīšus, lai varētu augt vesels un priecēt savu ģimeni ar “pāris” palaidnībām 🙂 jo galvenais taču, lai kājas siltas..

 7. Vēlamies saņemt šos brīnišķīgos zābaciņus jo tie ir vienkārši apppbuurrrbuļļļojoššiiiii!!!!!Manai mazajai dāmītei būs kur pasildīt kājeles vēsās pavasara un vasaras dienās!!!

Vieta Tavam komentāram: