GIVEAWAY kopā ar Bella Baby Happy. (SLĒGTS!)

Nevienam nav noslēpums, ka bērniņa ienākšana ğimenē ir ne vien prieka un laimes pilns laiks, bet arī saistās ar zināmiem izdevumiem. Izdevumi ir gan lielāki, gan nedaudz mazāki, tomēr jāiegādājas ir gan ratiņi, gan gultiņa, gan drēbītes, gan dažnedažādas higiēnas preces un tas kopumā sagādā diezgan pieklājīgu kaudzīti ar tēriņiem, kā arī nemaz nerunāsim par laiku, kas tiek veltīts visu šo lietiņu iegādei. Skaidrs, ka lielākie pirkumi ir arī gaumes jautājums un vislabāk jaunajiem vecākiem šo skaisto izvēli veikt pašiem, bet nelielākas, tomēr ne mazāk svarīgas lietas mazuļa ikdienas aprūpē, ir forši saņemt dāvanā, lai aiztaupītu sev vienu lieku gājienu uz veikalu.

Tāpēc es sadarbībā ar Bella Baby Happy esam nolēmuši vienu jauno ğimeni iepriecināt, uzdāvinot starta komplektiņu, kurā atradīsies noderīgas lietiņas gan mazulim, gan jaunajiem vecākiem. Komplekta sastāvs ir sekojošs:

 • Viens iepakojums (42 gab.) 1. izmēra (2-5kg) autiņbiksīšu, kas ir īpašas ar speciālu U veida izgriezumu ap mazuļa nabiņu, lai ļautu tai pēc iespējas vairāk elpot un ātrāk sadzīt. Protams, šīm autiņbiksītēm ir arī mitruma indikators, kas jaunajiem vecākiem labi atvieglo dzīvi un saprašanu par to, kad mazulis tiešām vairs nejūtas komfortabli savās autiņbiksītēs.

img_6123

 • Krūštura ieliktnīši mammai.

img_6113

 • Divi iepakojumi dažādu mitro salvetīšu, kas ir piemērotas mazuļa jūtīgajai ādai.

mitras-salvetes

 • Iepakojums (5gab.) vienreiz lietojamo mitrumu uzsūcošo paladziņu 60x60mm izmērā, ko, starp citu, arī mūsu ğimene izvēlējās par favorītpaladziņiem, kad bija aktuālas bēbīša gaisa peldes un masāžas.

underpads

 • Viens iepakojums ar sausajām salvetēm.

img_6117

Lai šo praktisko komplektu iegūtu savā īpašumā, jums ir tikai jāieraksta tepat komentāros, kurš būs tas laimīgais bēbītis, kam jau pavisam drīz būs iespēja visus šos labumus kopā ar saviem vecākiem izmēğināt. Tas, protams, var būt gan jūsu pašu gaidāmais vai tikko dzimušais bērniņš, jeb kāda cita ğimene, kurai vēlaties šo komplektiņu uzdāvināt.

Konkursa norises laiks – līdz 10. novembra plkst. 00:00. Uzvarētāju izlozēšu pēc nejaušības principa un paziņošu tepat blogā 11. novembrī.

Veiksmi jums! 🙂

Giveaway uzvarētāja ir Vija Ķelpe.

untitled-1

No sirds apsveicu Viju un liels paldies visiem pārējiem par dalību. 🙂 Ar uzvarētāju tuvāko dienu laikā sazināšos personīgi.

Līdzīgi raksti:

71 Comments

 1. Daļu paturētu sev, jo tūliņ pasaulē jānāk manam pirmajam bērniņam, bet daļu uzdāvinātu māsai, kura gaida savu otro bērniņu ierodamies pasaulē.

 2. Dāvināšu savai kaimiņienei Līna, kas gaida savu pirmdzimto un ir pilnīgā apjukumā par to,kas ir labs un vajadzīgs 😊

 3. Komplektu dāvinātu sava vīra māsai Jeļenai, kuras kuplajam bērnu pulkam, kurā jau ir 4 dēli, pavisam drīz pievienosies vēl piektais bēbītis un šis komplekts tiešām būtu ļoti noderīgs jaunajai māmiņai 🙂

 4. Komplektu uzdāvinātu sava krustdēla meitenei- Kristīnei, kura tuvākajās dienās pasaulē laidis puisīti. Būtu ļoti jauka dāvana viņiem.

 5. Dāvinātu mūsu superbēbītei, kura nāks pasaulē nākamā gada martā. Mums ar vīru tas ir pirmais bērniņš un tādēļ esam mazā izmisumā par to kad, cik daudz un ko vispār iegādāties, lai pilntiesīgi sagaidītu mazulīti gan slimnīcā, gan mājās. Turklāt saprotam, ka tam visam būs arī lieli tēriņi, kas, protams, nebūs Monopola banknotēs, tādēļ priecāsimies par šo dāvanu no sirds. 🙂
  Ar nepacietību gaidam satikšanos martā 🙂

 6. Tas būs manis pašas gaidāmais bēbītis un protams, es pati, ja mēs tiktu pie šiem labumiem 🙂
  Gribēju Tev teikt paldies par Tavu gaidību rakstiņu. Ļoti pozitīvi 🙂

  Veiksmes!

 7. Šis komplektiņš lieti noderētu man pašai un mazulītim, kurš šai pasaulē gaidāms ierodamies tuvākā mēneša laikā! 🙂

 8. Dāvinātu Santai, topošajai māmiņai, kura visu laiku līdz dekrētam velta sevi citiem bērniņiem un nu būtu pelnījusi arī sev kādu prieciņu 🙂

 9. Noderētu man un manam pirmajam bērniņam-Ernestam, kam pasaulē jānāk pirms Ziemassvētkiem. Paldies par šādu dāvanu, lai kuram tā tiktu.

Vieta Tavam komentāram: