I said it.

(For English version of this post, please scroll down!)

IMG_20150124_203942Cik labi, ka ir izdomāti blogi un, cik labi, ka ir cilvēki, kuri iedvesmo jauniem ierakstiem. Tieši tā arī ir ar šo ierakstu, kam iedvesmu sasmēlos no Lauras. Pirmkārt, man pašai bija interesanti paskatīties, kas tad ir tās lietas, kas padara manu dzīvi interesantāku un, otrkārt, uztvēru to par labu iespēju pastāstīt jums ko vairāk par sevi. 🙂

Baltvīns vai sarkanvīns? Sarkanvīns ziemā, baltvīns vasarā. Šobrīd – nekāds vīns. 😀

Pilsēta vai Lauki? Viennozīmīgi pilsētas. Man patīk lauki minimālās devās, jo tie ir ideāli piemēroti garām pastaigām svaigā gaisā, bet dienas beigās es vairāk vēlos būt pilsētā.

Kaķi vai Suņi? Suņi! Kaķi mani mazliet biedē ar to, ka ir ļoti neprognizējami.

Salds vai Pikants? Drīzāk pikants.

Kleitas vai Džinsas? Tas vairāk atkarīgs no laikapstākļiem. Man ļoti patīk valkāt kleitas, bet Latvijas laikapstākļi tomēr biežāk liek man izvēlēties džinsas.

Augstpapēžu vai zempapēžu apavi? Man ļoti gribētos teikt, ka augstpapēžu apavi, bet tomēr biežāk izvēlos komfortablus apavus. Dodiet man Timberland zābaciņus vai sniegbaltas Jordan botiņas un es būšu priecīga.  

Beyonce vai Taylor Swift? Beyonce !!! Es tiešām nevaru izturēt neko, kas būtu saistīts ar Taylor Swift.

Tēja vai kafija? Es rakstu šo no rīta, tāpēc bez šaubām teikšu – kafija. Mani rīti nav nosaucami par labiem rītiem, ja tie nav sākušies bez kafijas ar pienu.

Divergent vai Hunger Games? Hunger Games, bet tas tikai tāpēc, ka otru nemaz neesmu redzējusi, tāpēc tas tik un tā nav uzskatāms par godīgu lēmumu.

Blogu ieraksti vai YT video? Blogu ieraksti. Man patīk lasīt citus blogus un man tiešām patīk rakstīt savu blogu.

Ādas kopšanas līdzekļi vai Dekoratīvā kosmētika? Man ir daži produkti, kas es izmantoju regulāri, bet es nevaru teikt, ka bez kaut kā nevarētu dzīvot. Laikam manā vecumā būtu par vienu vai otru jāpiedomā vairāk.

Late night or Morning? Es neesmu rītu cilvēks, bet mani arī nevar sastapt piektdienas naktī kādā no klubiem. Jūs varat mani dēvēt par pēcpusdienas cilvēku.

Pica vai Burgers? Burgers. Izņemot gadījumu, kad esmu Itālijā, tad es noteikti izvēlēšos picu.

Grāmatas vai žurnāli? Abiem ir savs šarms. Pēdējo pāris gadu laikā man nav bijis pārāk daudz laika grāmatām, bet es ceru, ka tas drīz mainīsies.

Facebook vai Twitter? Pirms pāris gadiem es būtu teikusi, ka Twitter, bet, ja tā godīgi, tad tā man šobrīd šķiet viena no visgarlaicīgākajām aplikācijām, tāpēc teikšu – Facebook. Instagram man patīk visvairāk, jo tas man ļauj runāt nerunājot.

Vasara vai Ziema? Es sevi vairāk uzskatu par ziemas personu, jo man patiešām nepatīk ļoti karsti laikapstākļi, bet turpretim man patīk sniegs un slēpošana. Ja pavisam godīgi, tad man patīk visi četri gadalaiki, jo katrā ir sava burvība.

Lielas somas/ mazās „clutch” somiņas? Noteikti lielas somas, kaut arī jāatdzīst, ka pēdējā laikā tas izmērs ir kļuvis sociāli pieņemamāks. Es vienmēr ar apbrīnu vēroju sievietes, kuras par savām ikdienas sabiedrotajām izvēlas stilīgas clutch somiņas, bet man, acīmredzot, patīk nēsāt līdzi visu savu iedzīvi.

Mana/-s iecienītākā/-ais …?

Pilsēta? Līdz šim tā noteikti ir Parīze.

Filma? Esmu redzējusi tik daudz filmas, ka nespēju izcelt vienu, kas man būtu īpaši mīļa. Pēdējā laikā esmu iecienījusi vienkāršas un muļķīgas filmas, kas liek man smieties. Jā, es to esmu pateikusi skaļi! Man patīk dumjas, gaišas filmas, ko visticamāk aizmirstu uzreiz pēc noskatīšanās. Savulaik, studējot Baltijas Filmu un Mediju skolā, esmu redzējusi pārāk daudz samākslotas, pārgudras, nopietnas un tumšas filmas, tāpēc tagad visbiežāk izvēlos vienkārši izklaidi.

Seriāls? Man ir jāizvēlas tikai viens? Seriāli savā ziņā ir mans hobijs, bet ok… Ja man būtu jāizvēlas tikai viens, tad tas būtu „Friends”.

Smaržas? Es nelietoju smaržas, jo pret vairumu no tām man ir alerģija, bet ja man tomēr jāizvēlas, tad tās būs vīriešu Burberry Brit.

Nagu laka? Sarkana! Nav specifiska zīmola, kas man īpaši patiktu. Vienkārši sarkana.

Ādas kopšanas produkts? Man ir tendence regulāri atgriezties pie Neutrogena blackhead eliminating cleansing lotion.

Neutrogena pinne novēršot tīrīšanas losjons. Tas būtu kaut kas man ir tendence atgriezties.

Lūpu krāsa? Es esmu vairāk lūpu spīdumu cilvēks. Šobrīd visvairāk izmantoju Inglot  Lip Paint / Rouge Sleeks Cream Lip Paint 100. Kā arī, ņemot vērā, ka šobrīd ir ziema, es izmēģinu Maybelline Baby Lips lūpu balzamu.

Tonālais krēms? Pēdējo gadu laikā, par manu iecienītāko ir kļuvis Clinique Even Better Foundation. Tas ir viegls, kā arī tas noslēpj visu, kas būtu jānoslēpj.

Skropstu tuša? Esmu izmēģinājusi daudz un dažādas skropstu tušas, bet es vienmēr atgriežos pie Maybelline ūdensizturīgajām skropstu tušām. Kaut kā tā nu ir sanācis, ka tieši šīs tušas man ir vispiemērotākās. Manuprāt, tieši Maybelline preces ir labākās, no ekonomiskās klases kosmētikas.

Ēdiens? Ēdiens? Jā! Ēdiens! Es mīlu ēdienu! 🙂

Deserts? Tiramisu … Pana Cotta … un viss, ko gatavo mana mamma! 🙂

Alkoholiskais dzēriens? Atkarīgs no pasākuma, bet visticamāk tas būs vīns. Arī labs, auksts alus nav peļams, ja ir atbilstošs pasākums.

Bezalkoholiskais dzēriens? Ūdens vai Coca – Cola

Aktieris / aktrise? Viņu ir pārāk daudz, lai es varētu izvēlēties tikai vienu… Brad Pitt, Johnny Depp, Jennifer Aniston un daudzi, daudzi citi, kuri man patiešām patīk un, kurus es ļoti cienu.

Dziedātājs / Grupa? Es teiktu, ka … Muse, Bon Jovi un Andrea Bočelli. Man patīk arī daudzi hip hop / RnB mākslinieki, bet es nevarētu izvēlēties vienu. Pharrell Williams, iespējams, būtu kaut kur topa augšgalā.

Mans/-a pēdējais/-ā…

Pirkums? Rīta kafija, pa ceļam uz darbu

Satraukums? Vai es būšu laba mamma?

Saruna? Telefonsaruna ar vīru par mūsu pusdienu plāniem.

Lepnuma mirklis? Brīdis, kad es uzsāku īpašu adījumu savam gaidāmajam mazulim.

IMG_20150201_113611

Plānotais pasākums? Bēbīša gaidīšanas ballīte.

 

***

How awesome are blogs and how awesome is the fact, that there are people who can inspire me for new blog posts. That is exactly how this post was born and for that I must say thanks to Laura. First, it was interesting to myself – seeing those things that make mu life more interesting and second, I saw this as a good opportunity to tell you bit more about me.

Red or White Wine?  Red in winter, white in summer. At the moment – no wine. 😀

City or Country-side?  City, without even thinking about it. I love country-sides in minimal doses. They are perfect for long walks and fresh air consumption, but in the end of the day – city!

Cats or Dogs? Dogs for sure. Cats freak me out a bit with their unpredictability.

Sweet or Savoury?  Savoury

Dresses or Jeans? It depends on the weather, I really love wearing dresses, but Latvian weather mostly requires jeans.

Heels or Flats?  I’d like to say heels, but mostly it’s flats. Gimme some Timberland booties or snow white Jordan’s.

Beyonce or Taylor Swift?  Beyonce!!! I actually can not stand anything about Taylor Swift.

Tea or Coffee?  I am writing this list in the morning, so coffee for sure. My mornings are not very good mornings without a cup of coffee with milk.

Divergent or Hunger Games?  Hunger Games. But I haven’t seen the other one, so this is not very honest decision anyway.

Blog posts or YT Videos?  Blog posts. I love reading other blogs and I love writing my own blog.

Skincare or Make Up?  I have some products that I use regularly, but I don’t fuss about any of these two. I guess at my age I should really start thinking more about one or another.

Night or Morning? I am NOT a morning person, but you would also never see me at the club on a Friday night partying till the morning. I am really more of an afternoon person.

Pizza or Burgers?  Burgers. Except when in Italy, then pizza all the way.

Books or Magazines? Both have their own appeal. In last few years I hadn’t have much time for books, but I intend to change that soon.

Facebook or Twitter?  Couple of years ago I would say Twitter, but to be honest I am super bored of it now and I almost don’t use it anymore, so I would have to say Facebook. Instagram i kind of love. It lets me speak without actually speaking.

Summer or Winter? I am more of a winter person. I hate super hot weather, but I love skiing and snow. However, I prefer all four seasons, because each of them has their charm.

Big bags/ Clutches? Big bags aaaaall the way! Even though I must admit, I have gone down to a bit more reasonable sizes that fit better for everyday usage. I love seeing how other women manage to use cool clutch bags as their day time bags, but I obviously NEED to carry EVERYTHING with me.

What is your favorite…?

City?  So far it must be Paris.

Movie?  I have seen so many movies, that I forgot to keep track on my favorite one. Lately I like stupid movies that just make me laugh. There, I said it! I like silly, light movies, that I forget right after I have seen them. I have seen too many pretentious, serious, dark movies back in my AV media study years, now I like more light entertainment.

TV Show?  I must choose only one? TV shows are kind of my hobby. Ok… Let’s see… That would probably be Friends… All time favorite.

Perfume?  I don’t use perfume, since I am allergic to most of them. If I must choose, I would go with Burberry Brit for men.

Nail Polish? Red. No specific brand. It’s red.

Skincare Item?  Neutrogena blackhead eliminating cleansing lotion. That would be something I tend to return to.
Lipstick?  I am more of a lipgloss person. At the moment I am mostly using Lip Paint / Rouge Sleeks Cream Lip Paint 100 by Inglot. And since it’s winter, I am trying out Maybelline Baby lips intense care stick.

Foundation?  For the last few years it has been Clinique even better foundation. It’s light and it covers everything that needs to be covered.

Mascara? I have tried many different mascaras, but I always go back to Maybelline waterproof mascaras. Somehow they work the best for me. I kind of see Maybelline products to be the best ones from drugstore product range.

Food?  Food? Yes! Food! I love food! EAT ALL THE FOOD! 🙂

Dessert?  Tiramisu… Pana Cotta… and anything my mom makes! 🙂

Alcoholic Drink?  Depends on the occasion. Wine probably. Good, cold beer would work too if the time and place is right.

Non Alcoholic Drink?  Water or Coca – Cola

Actor/Actress?  Too many to choose just one. Brad Pitt, Johnny Depp, Jennifer Aniston and many, many others that I really like and respect.

Singer/Band? I would say… Muse, Bon Jovi and Andrea Bocelli. I like many hip hop/ RnB artists as well, but I could never choose one. Pharrell Williams would probably be somewhere at the top of my list top.

My latest…

Buy? Take away coffee in the morning on my way to the office.

Concern? Am I going to be a good mom?

Conversation? On the phone to my husband about our lunch plans.

Moment of pride? When I started a knitting project for my baby

Planning of an event? My baby’s Baby shower. 

 

 

 

 

 

 

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: