Īstās un vienīgās… Kurpes.

P&J-151

Katra meitene, kas ir bijusi līgaviņas lomā, ļoti labi zina to sajūtu, kas pārņem meklējot to īsto un vienīgo kāzu kleitu, bet tā, kā es savu ideālo kleitu atradu īpaši neiespringstot, tad man galvassāpes sagādāja īsto un vienīgo kāzu kurpju piemeklēšana, jo būsim reāli – Latvijas veikali ļoti nopietni apdala līgavas, piedāvājot vienkārši traģikomiskus apavus, bet internetā iegādāties augstpapēžu kurpes vēl pagaidām neuzdrošinos, jo tās tomēr ir jāpiemēra un ar tām ir jāsaaug vienā veselumā. Manus meklējumus sarežģīja arī tas, ka vēlējos zem savas pienbaltās princešu kleitas paslēpt asinssarkanas augstpapēžu kurpes. Es parasti saku, ka manu augstpapēžu apavu papēdim ir jābūt gana augstam, lai es būtu vismaz nedaudz garāka par Hobitu, tomēr tādas kurpes parasti nāk komplektā ar „stāvi un esi skaista” faktoru, jo maratonu gluži ar 14-15 cm papēžiem es nemēģinātu noskriet (ok, ok slikts salīdzinājums, jo maratonu visticamāk es nemēģināšu noskriet nekad un ne ar kādiem apaviem, bet ideja, domājams, ir skaidra). Augstāk minētā iemesla dēļ biju nolēmusi, ka manu kāzu apavu papēdītim ir jābūt pietiekami optimāla augstuma, lai vismaz ceremoniju baznīcā varu pavadīt stāvot kājās.

Protams, protams, ka es savas sapņu kurpes izmeklēju visur un acīs nekrita pilnīgi nekas, ko būtu vērts pat uzmērīt un beigās nonācu liktenīgas un ārprātīgi sievišķīgas izvēles priekšā – skaistas un neērtas Guess kurpes, vai ļoti ērtas, bet, manās acīs, ne pārāk glītas Hōgl kurpes. Es ilgi svaidījos starp ērts v.s. skaists un beigās, loģiski, pieņēmu šo lēmumu… Iepazīstieties, manas īstās un vienīgās kāzu kurpes! 🙂

P&J-60

P&J-58

P&J-36

P&J-34

Es katrai līgavai ieteiktu, neatkarīgi no izvēlētā kāzu kurpju papēža augstuma, sarūpēt sev arī apavus bez papēža, jo kādā brīdī visticamāk tomēr būs vēlme nokāpt ērtākos augstumos, bet neskatoties uz to, īstās kurpes, pat ja tās īsti nav redzamas, spēj radīt tikpat īpašu sajūtu, kā skaista un izsmalcināta apakšveļa. Vismaz manas pašapziņas procentiem ir tendence pieaugt kopā ar kurpju papēžu augstumu un kāzu diena ir tā diena, kad IR jājūtas skaisti un īpaši.

P&J-721

 

Photos by: Sandra Melnalksne (http://sandramelnalksne.com/).

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: