Ja vasara nelutina, tad ir Skypark Latvija.

Nevienam nav noslēpums, ka šī vasara nav izcēlusies ar īpašu karstumu un atbilstību savam nosaukumam, un cilvēku izpratnei par to, kas vispār ir vasara, tomēr tas nenozīmē, ka baudīt brīvdienas kopā ar bērniem nav iespējams. Jā, varbūt gluži vētrā ar pavisam maziem bērniem neiesim, lai gan dažreiz arī tas var būt jautri pie pareiza apģērba klātesamības, tomēr parasti to izvēlēsimies nedarīt, tāpēc ir jāpadomā par izklaidēm, kas bērniem būs gana interesantas, iekštelpās. Jūs jau zināt, mums patīk brīvdienas pavadīt visiem kopā, kā arī īpaši patīk iespējas izmēģināt kaut ko jaunu, tāpēc ļoti sapriecājos par iespēju izmēģināt Skypark Latvija batutu un izklaižu centru. Ar vienu aci jau uz to biju noskatījusies, tomēr kaut kā drusku baidījos vai manam divgadniekam tur būs piemērota vide, bet nu ielūgums bija saņemts un bija jādodas. Sīkāk pastāstīšu ieraksta gaitā, bet es nesaprotu, par ko baidījos, jo zināju taču , CIK ĻOTI Otomāram patīk batuti. Vēlreiz pārliecinājos – nepamēģināsi, neuzzināsi un tukši baidīties visbiežāk nav vērts – jāiet un jāskatās savām acīm.

Rīts, mostamies un ēdam brokastu putru. Otomāram jau iepriekšējā vakarā pateicu, ka no rīta dosimies uz batutiem. Dēls gan nedaudz saskuma, kad pateicu, ka tētis būs darba darīšanās un šoreiz nevarēs mums pievienoties, bet no sirds sapriecājās, ka mums pievienosies viņa divi mīļie padsmitgadīgie brālēni. Es pilnīgi redzēju, kā viņam iedegās acis, kad pateicu, ka brauksim uz batutiem, bet esmu pārliecināta, ka tad viņš vēl nesaprata, par ko tieši es runāju. Godīgi sakot, es pati tikai aptuveni sapratu, kur mēs dosimies, jo nekad iepriekš tādā vietā nebiju bijusi. Vispār es ļoti cerēju, ka arī man pašai izdosies palēkāt drusku, jo zināju, ka man vajag gatavoties We Run Riga skrējienam un tas būtu feins un jautrs kardio treniņš, kā arī iespēju drusku pamērkaķoties es nespēju laist garām.

Otomārs savu putru apēda tik ātri, kā nekad, un izmazgāja zobus bez īpašām diskusijām. Gandrīz nemanot, es, Otomārs un Emīlija jau traucāmies ārā pa durvīm pretī savam sestdienas piedzīvojumam. Saņēmu ziņu, ka brālēni un vīra māsa mūs jau gaida galamērķī. Nonākuši Grostonas ielā 1 devāmies iekšā Skypark Latvija. Mēs speciāli braucām no paša rīta, uz 10:30, lai būtu pirmie un varētu izplosīties bez citu bērnu klātbūtnes. To gan darīju tāpēc, ka nedaudz baidījos par savu divgadnieku, bet atkal jau lieki, jo neilgi pēc mūsu ierašanās, batutos parādījās arī citi bērni, bet visiem bija gana daudz vietas un personāls rūpīgi vēroja, lai visi ievēro drošības noteikumus un maksimāli samazinātu riskus kaut kam atgadīties. Ziniet, jāsaka godīgi – man bija aizdoma, ka mums ar Otomāru varētu patikt, bet, ka tik ļoti… Nē, tāda aizdoma man nebija, bet, goda vārds, mums abiem patika ļoti, turklāt arī abiem brālēniem ļoti patika, kas nozīmē, ka  izklaide ir piemērota visiem vecumiem. Batutu ir daudz, tie ir dažādu veidu, dažādu formu, dažādu izmēru, dažādu atsperīguma pakāpju, bet vislabāk Otomāram patika batuti, kuriem galā atradās basketbola grozi. Lēkāt batutos un vienlaicīgi mest mīkstas putu bumbas grozos? Nezinu, kā jūsu bērniem, bet manam tas nozīmē kaut ko līdzīgu nonākšanai paradīzē. 

Forši ir  arī tas, ka starp batutiem, atpūtas brīžos, var vienkārši padzīvoties atpūtas zonā, iegādāties kādu uzkodu vai atspirdzinājumu (dzeramais ūdens pieejams bez maksas), kā arī var pavizināties ar visādiem braucamrīkiem vai pat iejusties sumo cīkstoņu tēlos, uzvelkot lielus kostīmus un pacīkstoties uz speciāla paklājiņa. Tas pēdējais gan piemērots lielākiem cilvēkiem.

Skypark ir arī septiņas stilīgas svinību telpas, kuras iespējams izīrēt jūsu svētkiem. Katra telpa ir izrotāta ar košiem, kvalitatīviem un patiešām skaistiem sienu zīmējumiem dažādās tematikās (māksla, kosmoss, sports utml.). Ir lielās un ir mazās svinību telpas. Cena par telpu īri ir uz 2,5h un cenā ietilpst 15 vai 20 batutu aproces, bet pašā svinību telpā, protams, var atrasties arī vairāk cilvēku. Nē, omītei, kura ieradusies uz mazdēla dzimšanas dienas svinībām nebūs obligāti jākāpj uz batuta, bet, protams, atturēt viņu arī neviens negrasās. Lai jau tie jaunie skrien, kā saka! Manuprāt, šādas telpas ir lielisks risinājums bērnu svētkiem, ja laikapstākļi nelutina – nav jādomā par izklaidēm bērniem, ir privāta telpa, viss, kas jādara – jāpaņem kādi našķi, lai svinības sātīgākas. Turklāt pagaidām arī telpām nav milzu rezervācijas rindas. Par precīzām cenām, lūdzu, interesējaties Skypark Latvija, jo, godīgi sakot, lēkājot un priecājoties aizmirsu tās nofotografēt. Facebook Skypark Latvija lapa informē, ka cenas ir šādas: 

Pirmdien-ceturtdien dienas biļete bez laika ierobežojuma 7,80 EUR 
Piektdien-svētdien dienas biļete bez laika ierobežojuma 9,80 EUR
Ballīšu istabas sākot no 75 EUR
Īpašas cenas klases biļetēm un vakara (pēc 20.00) biļetēm.

Par plusu noteikti atzīmēšu arī to, ka viss ir tīrs, arī tualešu telpas, kā arī ir pieejama pat duša ar ģērbtuvi, ja nu gadījumā kāds ir salēkājies līdz dušas kondīcijai. Īpaši vērtīgas mantas var atstāt ar atslēgu aizslēdzamos skapīšos, lai dzīvošanos pa batutu padarītu ērtu. 

Jāatzīmē arī foršais un ļoti draudzīgais personāls, kuri ir ne vien laipni un pozitīvi, bet arī rūpīgi uzmana, lai viss notiek tā, kā tam ir jānotiek, jo uzmanīt mazus trakuļus uz batutiem tomēr ir gana atbildīgs pasākums. 

Mīnuss gan ir tas, ka nav padomāts par vismazākajiem bēbīšiem, respektīvi nav vietas, kur ērti pārtīt mazākos brāļus vai māsas, kuri atnākuši pavadīt lielākos bērnus viņu aktivitātēs. Nopietni iesaku Skypark vadībai padomāt par šo punktu, jo tādas vietas ierīkošana nav nedz laikietilpīga, nedz aizņem daudz vietas, nedz arī ir neadekvāti dārga, tomēr padarītu jaunajiem vecākiem uzturēšanos daudz ērtāku. Protams, mudinu arī pārtinamo telpu vai stūrīti nedēvēt par māmiņu istabu vai kā tamlīdzīgi, bet gan padomāt, ka arī tēti dodas mainīt savu mazuļu bikšeles. 

Mans ļoti aktīvais divgadnieks bez pārtraukuma plosījās apmēram divas ar pusi stundas un doties prom nebija tik viegli pielaužams, bet es viņam apsolīju, ka noteikti jau pavisam drīz atbrauksim atkal un es savus solījumus turu!

Liels paldies Skypark Latvija par uzaicinājumu, mēs drīz brauksim atkal un noteikti iesakām to darīt visiem, kuri nezina, ko iesākt ar savu bērnu brīvo laiku – fiziskās aktivitātes un jautrība garantēta – esam sajūsmā! Turklāt noteikti iesaku paplosīties arī vecākiem – ir forši atgriezties bērnībā uz mazu brītiņu.

Līdzīgi raksti:

1 Comment

Vieta Tavam komentāram: