Kā es par Rozi kļuvu… 07.06.2014

P&J-629s

Manuprāt, nevienam, kurš mani vismaz attāli pazīst, nav vairs nekāds jaunums, ka man ļoti patīk rīkot svinības un man patīk viss, kas saistīts ar dažādu skaistu pasākumu plānošanu, bet īpašu vietu manā sirdī ieņem kāzas. Tās ir tieši tik dažādas, cik dažādi ir cilvēki, tāpēc man nebija nekādu šaubu, ka arī mūsu kāzas būs nekas mazāk par lieliskāko dienu manā un mana līgavaiņa dzīvē! Šajā ierakstā ar lielāko prieku dalīšos ar fotomirkļiem no mūsu kāzu dienas, kā arī ar lielāko prieku pastāstīšu par dažiem no tiem daudzajiem cilvēkiem, bez kuriem mūsu diena noteikti nebūtu izdevusies tik lieliska, cik tā bija.

Lai cik ļoti es nemīlētu pati visu kontrolēt un organizēt, mēs ar vīru uzreiz nolēmām, ka savas kāzas nerīkosim paši un noteikti neliksim to darīt arī vedējiem, jo jaunie pāri Latvijā bieži piemirst, ka vedēji NAV kāzu rīkotāji un ēzelīši, kam jāuzņemas atbildība par to, kādas ir jūsu kāzas. Protams, izņēmums ir tad, ja vedēji paši uz to uzprasās, bet gaidīt no viņiem visu organizēšanu, profesionālu dienas un vakara vadīšanu un vēl oficiālo dokumentu parakstīšanu nebūtu īsti korekti. Ja tomēr vēlaties, lai vedēji visu to nodrošina, pārliecinieties, ka viņi par to ir informēti brīdī, kad lūdzat kļūt par to īpašo pāri, kurš Jūs ieved precēto kārtā. Protams, vedējiem būtu arī pašiem jāvēlas izdarīt ko vairāk par dokumentu parakstīšanu, bet par darba apjomu jāvienojas ar jauno pāri, ko viens no otra sagaida, lai vēlāk nav vilšanās nevienai no pusēm.

Uzreiz pēc saderināšanās mēs nolēmām uzrunāt trīs cilvēkus. Par vedējiem katrs lūdzām kļūt savām uzticības personām, radniecīgām dvēselēm – labākajiem draugiem, bez kuriem dzīve būtu daudz citādāka un vienmuļāka. Par kāzu rīkotāju, bez vārda runas, tika nolemts aicināt manu māsu, ar kuru es neizsakāmi lepojos un ar lielāko prieku varu teikt, ka tikai viņa varēja mūsu dienu uzburt tieši tādu, kāda tā bija un mēs nemainītu absolūti neko, ja tagad būtu tāda iespēja. Viņa izturēja katru manu untumu un iegribu, kaut arī es no visas sirds savus sajūtu uzplūdus centos mazināt līdz minimumam. Līgavas spēj kļūt tiešām neciešamas, jo stāv priekšā kam ļoti satraucošam un nezināmam, bet visam ir sava robeža, ko manuprāt vismaz vienreiz pārkāpj katra līgava, par ko arī atvainojos māsai, ja tā gadījās. 😀 Mana māsa Bettija ir jauna, bet ļoti, ļoti perspektīva uzņēmuma galva, kam es nešaubīgi paredzu lielu nākotni, tāpēc iepazīstieties ar svētku juvelieriem Brilliant Events. Ņemot vērā, ka uzņēmums ir jauns, arī mājas lapa ir izstrādes stadijā, bet aizmirstiet ārišķīgumu, ja jums ir nepieciešams jauns profesionālis, kuram arī mēs uzticējām savu LIELO dienu un nenožēlojam ne par gramu, tad  Bettija ar savu komandu būs īstais cilvēks. Tieši Brilliant Events ir tas svaigā gaisa malks, kurš var satricināt mazliet jau iesīkstējušās klišejas Latvijas svētku nozarē.

Labi, pietiks runāt, laipni lūgti mūsu kāzu dienā, kuru absolūti lieliskās fotogrāfijās izdevās iemūžināt mūsu fotogrāfei – Sandrai Melnalksnei, par kuras darba ētiku varu teikt tikai tos labākos vārdus. Manuprāt, mēs esam atraduši savu ģimenes fotogrāfi arī uz priekšdienām, kura papildus skaistām bildēm nāk komplektā ar izcilu attieksmi, spēju iekļauties pūlī un kļūt par „savējo” arī nepazīstamu cilvēku bariņā. Ja vēlaties kvalitatīvas, nesamākslotas un ĪSTAS bildes, tad Sandra būs jūsu cilvēks!

+

Mati: Elīna Stuģe

Make-Up: Dita Grauda

Vakara vadītājs: ļoti, ļoti jautrais Valdis Sils

DJ: fantastiskais DJ Fabriks

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: