Kā es pucēties gāju!

20160115_152621

Šoreiz es nerakstīšu par “mammu lietām”, bet gan par skaistumu un sieviešu lietām, jo zinu, ka manu blogu lasa ne tikai mammas, bet arī burvīgas un skaistas sievietes, kuras nav mammas un tāpēc labprāt pastāstīšu par kādu jaunatklājumu savā skaistumkopšanas arhīvā! 🙂

Es esmu sieviete, kura ļoti, ļoti pieķeras labiem skaistumkopšanas ekspertiem, ja tādus ir izdevies atklāt. Sākot no matu meistariem un manikīriem, beidzot ar kosmetologiem un vaksācijas ekspertiem. Tie tomēr ir cilvēki, kuri man liek justies labi, īpaši un vienkārši skaisti. BET pieminot visu augstāk minēto, es labprāt arī izmēģinu jaunas lietas, jo kā gan citādāk uzzināt par to, kas man patīk un, kas nepatīk skaistumkopšanas jaunumos. Protams, ir lietas, kuras es tiešām nekad un ne par kādu naudu nemēģinātu uz savas ādas, bet kopumā jaunumi un izkāpšana no komforta zonas ir lieliska.

Es ļoti priecīgi satraucos, kad salons “Nail Time”mani uzaicināja izmēģināt kādu no viņu piedāvātajiem manikīra pakalpojumiem un spray tan procedūru. Protams, manikīrs man nav jaunums, bet spray tan gan! Es vienmēr biju baidījusies to mēģināt, jo cik gan nebija dzirdēti nostāsti par oranži dzelteniem leoparda plankumiem un visādi citādi brīnumi, bet es nolēmu, ka ir ziema un būtu forši mazliet “nosauļoties”. Sacīts, darīts! Ņēmu rokās drosmi un devos ciemos.

Ierodoties salonā, mani uzreiz uzņēma kā savējo un tas uzreiz mani, ne vien iedrošināja, bet arī lika justies vienkārši labi. Dažreiz pat visslavenākajos un smalkākajos salonos nākas saņemt konveijerisku attieksmi un tas man, maigi izsakoties, riebjas. Es nevēlos izklausīties augstprātīgi, tomēr, ja es maksāju naudiņu par kādu pakalpojumu, tad es vēlos tam komplektā arī saņemt jauku, pieklājīgu un personīgu attieksmi. “Nail Time” es uzreiz tādu arī saņēmu. Ir forši atnākt uz salonu un justies kā sen nesatiktai draudzenei, kuru uzreiz pacienā ar siltu tēju un jaukām sarunām. 

Salons ir izvietots kādā Teikas privātmājā un, ienākot iekšā, paveras mājīgs un gaumīgs saloniņš. Kamēr gaidīju savu apmeklējuma laiku, es nedaudz pabildēju salona telpas. Ļaušu ieskatīties arī jums.

Viena no pirmajām lietām, kas iekrīt acīs, ir ziedu spogulis, kurā var paspoguļoties un sajusties, kā princese no spoguļattēla vien. :D
Viena no pirmajām lietām, kas iekrīt acīs, ir ziedu spogulis, kurā var paspoguļoties un sajusties, kā princese no spoguļattēla vien. 😀
Kamēr salona saimniece un radošais gariņš Indra cītīgi strādā, es atļāvos paspietot pa visu salonu. Tajā skaitā arī viņas darba telpu, kur tiek veikti manikīri, pedikīri un arī spray tan procedūras.
Kamēr salona saimniece un radošais gariņš Indra cītīgi strādā, es atļāvos paspietot pa visu salonu. Tajā skaitā arī viņas darba telpu, kur tiek veikti manikīri, pedikīri un arī spray tan procedūras.
Kamēr es darbojos, mani jau gaidīja kafijas krūzīte. :)
Kamēr es darbojos, mani jau gaidīja kafijas krūzīte. 🙂
Un žurnālu kaudzīte! :)
Un žurnālu kaudzīte! 🙂
Visas manas aktivitātes rūpīgi uzraudzīja mazs filca lāčuks.
Visas manas aktivitātes rūpīgi uzraudzīja mazs filca lāčuks.
Un arī otrs salona priekšnieks - kaķis nenolaida no manis savu vērīgo acu skatu. :)
Un arī otrs salona priekšnieks – kaķis nenolaida no manis savu vērīgo acu skatu. 🙂
Vai Tu pazīsti Ievu Ekmani? Es nepazīstu, diemžēl, bet ceru kādreiz iepazīties. Es jau sen vēroju tos burvīgos mākslas darbus, ko viņa rada un ar tādu cilvēku es noteikti vēlētos iepazīties un noteikti kādreiz vēlēšos kādu viņas gleznu arī iegādāties sev. Paralēli gleznām, viņa rada arī šādas iedvesmojošas kartiņas.
Vai Tu pazīsti Ievu Ekmani? Es nepazīstu, diemžēl, bet ceru kādreiz iepazīties. Es jau sen vēroju tos burvīgos mākslas darbus, ko viņa rada un ar tādu cilvēku es noteikti vēlētos iepazīties un noteikti kādreiz vēlēšos kādu viņas gleznu arī iegādāties sev. Paralēli gleznām, viņa rada arī šādas iedvesmojošas kartiņas. Ja kāds no maniem lasītājiem viņu pazīst personīgi, lūdzu, lūdzu, nododiet manus sveicienus un apbrīnu par viņas mākslu! 🙂
Jā! Un arī mācību materiāls mazajiem ar Ievas gleznojumiem ir kaut kas tāds, ko noteikti iegādāšos savam bērnam, kad būs pienācis īstais laiks. Turklāt foršums ir tāds, ka Nail Time salonā varat iegādāties gan Bilžu Burtus, gan kartiņas.
Jā! Un arī mācību materiāls “Draugs Alfabēts” mazajiem ar krāšņām fotogrāfijām, ir kaut kas tāds, ko noteikti iegādāšos savam bērnam, kad būs pienācis īstais laiks. Turklāt foršums ir tāds, ka Nail Time salonā varat iegādāties gan Draugu Alfabētu, gan kartiņas.

IMG_7634

Kamēr es ložņāju un bildēju visus sīkumiņus, man nodemonstrēja arī interesantu nagu apgleznošanas tehniku, kuru, starp citu, ir iespējams izveidot mājās pašai meitenēm, kuras aizraujas ar gelish nagu lakām un eksperimentē pašas. Īpaši patiks meitenēm, kuras iecienījušas dažādus nagu zīmējumus. Visus nepieciešamos darba rīkus arī varat iegādāties Nail Time salonā.

IMG_7598

IMG_7603

IMG_7606

IMG_7607

IMG_7611

IMG_7612

IMG_7615

IMG_7617

IMG_7618
Forši! Ātri un viegli! 🙂 Par materiāliem un to iegādi, droši interesējies salonā Nail Time! 🙂

IMG_7716

Viss ir sīkumos un detaļās.
Viss ir sīkumos un detaļās.
Lūk tas ir krēsls, kādā es neatteiktos baudīt pedikīru. :)
Lūk tas ir krēsls, kādā es neatteiktos baudīt pedikīru. 🙂

IMG_7692

IMG_7640

Ieejot salona dāmu istabā, var arī izmēģināt dažādus tualetes ūdeņu aromātus.
Ieejot salona dāmu istabā, var arī izmēģināt dažādus tualetes ūdeņu aromātus.
No manikīra veidiem es izvēlējos atjaunojošo Japānas manikīru, kas būtībā ir naga piepildīšana un pabarošana ar bižu vasku. Lieliska procedūra cilvēkiem, kuriem nepieciešama nagu atjaunošana un procedūra, kas lieliski liks izskatīties arī vīrieša rokām, jo rezultātā tiek atjaunots naga dabiskais spīdums.
No manikīra veidiem es izvēlējos atjaunojošo Japānas manikīru, kas būtībā ir naga piepildīšana un pabarošana ar bižu vasku. Lieliska procedūra cilvēkiem, kuriem nepieciešama nagu atjaunošana un procedūra, kas lieliski liks izskatīties arī vīrieša rokām, jo rezultātā tiek atjaunots naga dabiskais spīdums.

Par spray tan runājot, es nepiedzīvoju nedz leoparda plankumus, nedz dzelteni oranžo iedegumu, bet gan 4 stundas pēc procedūras manu ādu rotāja ļoti dabisks un patīkams iedeguma efekts. Noteikti izmantošu vēl kādu reizi pirms lieliem svētkiem, kuros būtu nepieciešams izskatīties mirdzoši skaisti. 🙂

Bet tagad gan es beigšu savu stāstu un teikšu vienu – ņem rokās telefonu, zvani uz “Nail Time” salonu un piesaki savu vizīti! 🙂

IMG_7629
Salona pakalpojumu cenas redzamas te! 🙂
Vai arī iepriecini kādu sev mīļu cilvēku, uzdāvinot viņam salona Nail Time dāvanu karti! :)
Vai arī iepriecini kādu sev mīļu cilvēku, uzdāvinot viņam salona Nail Time dāvanu karti! 🙂

 

Līdzīgi raksti:

No Comments

    1. Jā, noteikti ir grūti noticēt, ka kāds kaut ko “reklamē”, jo tiešām kaut kas ir paticis, bet šoreiz tā nu tas ir. Es nekad neesmu rakstījusi tukšus reklāmrakstus un arī neplānoju to darīt turpmāk. Iesaku tikai to, kas izmēģināts uz savas ādas un ir paticis.

Vieta Tavam komentāram: