KLIK-KLIK stāsts un GIVEAWAY! (NOSLĒDZIES!)

KlikKlik_logotips

Man ir milzīgs prieks par mammām, kuras savos mazuļu kopšanas atvaļinājumos ir tik aktīvas, ka rada jaunas un inovatīvas lietas, bet vēl vairāk mani priecē ģimenes, kuras šādas lietas rada kopā, apvienojot tēta tehniskās prasmes, mammas komunikāciju prasmes un mazuļa pētnieka/preču testētāja prasmes, jo tieši tā rodas tās labākās lietas, turklāt lieliski saliedē jauno ģimeni! Šoreiz pastāstīšu par kādu ģimenes projektu ar skanīgu nosaukumu KLIK-KLIK. 

11336070_1418433561818509_1996641313_n

Kaut arī mans mazulis vēl nav tik liels, lai spriņģotu riņķī, tomēr man ir svarīgi jau laicīgi apzināt iespējas padarīt manu mājokli drošu, kad būs pienācis īstais laiks. Eva, Reinis un viņu mazā meitiņa Katrīna kopīgiem spēkiem ir radījuši savus drošības slēdzīšus, kas ir droši, jo mazais tos nespēj attaisīt, lakoniski savā dizainā un nemaksā kosmiskas summas. Lai kādam no maniem lasītājiem būtu iespēja pārliecināties par KLIK-KLIK slēdzīšu foršumu, sadarbībā ar foršajiem brenda radītājiem, došu jums iespēju dažus slēdzīšus iegūt arī savā īpašumā, bet vispirms iepazīstieties – KLIK-KLIK ģimene! 🙂 

IMG_8959

1. Pastāstiet nedaudz par sevi – kas ir tie cilvēki, kuri radījuši KLIK-KLIK slēdzīšus un kā radās pati ideja?

Klik-Klik ir ģimenes bizness un šobrīd ģimenē mēs esam trīs – tētis Reinis, mamma Eva un meitiņa Katrīna. Visi esam iesaistīti šajā projektā tikai katrs citā veidā. Katrīna ir lielākā iedvesma, produktu testētāja un fotomodele Klik-Klik bildēm, tētis ir atbildīgs par ražošanas procesu un mamma savukārt komunicē ar klientiem un darbojas sociālajos tīklos.
Viss sākās ar mazās Katrīnas pasaules iepazīšanu – viņa gribēja atvērt visus skapjus, atvilktnes, apskatīt kas tur iekšā, kā tur esošos priekšmetus var paņemt rokās un, protams, uzzināt kā tie garšo. Un mēs arī ļāvām viņai pētīt un pacietīgi vairākas reizes dienā visu, kas izkrāmēts no atvilktnēm, likām atpakaļ un bīstamākos priekšmetus pārlikām augstākos plauktos, lai tie viņai nebūtu pieejami un droši vien, ka mūsu pacietība būtu ilga, ja vien neizrādītos, ka bērniem nepiemēroto priekšmetu mums ir ļoti daudz un to pārlikšana augstākos plauktos rada vienu lielu nekārtību. Tad nu vienu dienu izlēmām, ka dažus skapjus un atvilktnes kaut kā vajadzētu aizslēgt, lai bērniem pieejamas paliek vien tās, kuras uzskatām par drošām. Izpētījām iespējas veikalā, izlasījām atsauksmes un nekas īsti no piedāvājuma mums neiepatikās – kādam cena par augstu, cits no nekvalitatīvas plastmasas, vēl kāds neizskatījās ērts. Un tad Reinis pieņēma izaicinājumu uztaisīt pats slēdžus. Pēc kāda laika tie bija gatavi un nodoti testēšanā Katrīnai – viņa tos attaisīt nemācēja un mēs bijām priecīgi. Nu viņa varēja no virtuves skapja izņemt virtuves dvieļus, mīklas rulli, dažādus koka piederumus un katliņus un mums bija mierīga sirds, jo naži, sadzīves ķīmija un citas viņai bīstamas lietas bija ieslēgtas ar slēdzīšiem un viņai nepieejamas.
11938238_10205662716259451_906984120_n
Pēc laika, lietojot slēdžus, piefiksējām klikšķi, kas atskan tos aiztaisot un tieši no tā arī radās nosaukums KLIK-KLIK.
Viss laikam tā arī būtu palicis par mūsu mājas mazo, radošo projektu, ja vien par to nesāktu interesēties draugi un paziņas. Viņu iedvesmoti izmēģinājām uztaisīt Facebook lapu, lai apskatītos vai arī citiem vecākiem ir interese un jau pirmajā dienā lapai bija 100 Like un tad jau pirmie pasūtījumi, atsauksmes, vēlāk slēdzīšu pārveidošana, uzlabošana…Un tad jau sapratām, ka atpakaļceļa nav – šis projekts ir aizgājis! 
11899427_10205662727379729_1366798323_o
2. Kā nonācāt līdz šādam preces dizainam?
Mums gribējās radīt kaut ko atšķirīgu no šī brīža piedāvājuma, kaut ko kas izskatītos glīti un, lai būtu iespēja izgatavot produktu dažādās krāsās, lai tas iederas interjerā. Protams, liela ietekme slēdžu izskatā ir funkcionalitātei un kvalitātei – saliekot to visu kopā radās KLIK-KLIK. Šobrīd slēdži ir pieejami 2 krāsās: melni un balti, bet ar laiku plānojam šo piedāvājumu papildināt arī ar citām krāsām.
 11379146_646298208839876_1012291872_n
3. Vai KLIK-KLIK produkti ir pieejami tikai Latvijas tirgū?
Mūsu slēdzīši ir  aizceļojuši pie pircējiem gandrīz visā Latvijā, gan mūsu kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā. Tāpat pircēji ir bijuši gan no Anglijas, gan Austrālijas.Interesanti, ka Anglijā pasūtījumus veikuši arī cilvēki, kuri slēdžus izmanto, lai padarītu nepieejamus skapjus un atvilktnes saviem suņiem.Tomēr lielākais un nozīmīgākais pasūtījums ir bijis uz ASV – kāds interneta veikals iegādājās 5000 slēdžus un šobrīd tos piedāvā Amerikas pircējiem.
IMG_8303
4. Kā un kur var iegādāties KLIK-KLIK slēdzīšus?
Slēdzīšus var iegādāties mūsu mājas lapā www.klikklik.lv. Piegāde pieejama visā Latvijā ar Omniva pakomātiem, ārpus Latvijas ar Latvijas Pastu, kā arī ir iespēja pasūtījumu saņemt ierodoties pašam pakaļ Dzelzavas ielā 74. Mums regulāri ir dažādas akcijas, tām var sekot līdzi mūsu Facebook lapā www.facebook.com/kliklv.
11355855_857179794351894_775361348_n
5. Ko jūs ieteiktu citiem vecākiem, kuriem ir ienākusi prātā kāda ideja jaunam biznesiņam, bet pagaidām vēl nav izdevies to uzsākt? Ar ko sākt?
Mēs ieteiktu nebaidīties realizēt savas idejas! No sākuma, ja nav pārliecības par to,  var padalīties ar tuvākajiem draugiem, radiem, vēlāk izveidot Facebook lapu un pamēģināt savu produktu/pakalpojumu piedāvāt sociālajos tīklos un forumos. Šādā veidā nav jāiegulda lieli līdzekļi, bet ir iespēja pārbaudīt to cik liela ir atsaucība un interese par Jūsu ideju. Tāpat ir iespēja notestēt produkta kvalitāti pirms tas tiek piedāvāts plašākam cilvēku lokam. 
11948591_10205662720619560_1896408096_o
6. Kāds ir KLIK-KLIK nākotnes sapnis/ mērķis? Vai plānoti vēl kādi citi produkti/dizaini?
Mums ir daudz dažādu plānu. Viens no tiem būtu mūsu ražoto produkciju tirgot arī veikalos – šobrīd notiek iepakojuma veidošana šim nolūkam, turpināt eksportēt uz ārzemēm, jo tur ir lielāks tirgus. Protams, plānojam papildināt produktu klāstu – sākot ar vairākām krāsām jau esošajiem slēdžiem, gan arī veidot pavisam jaunus produktus. Viens no aktuālajiem jaunumiem drīzumā varētu būt durvju fiksators, kas neļauj bērnam aiztaisīt durvis, kā arī ievērt tajās pirkstus. Iedvesma, protams, radās no mūsu divgadnieces, kurai mīļa rotaļa ir durvju aizciršana, kuras rezultātā mūsu kaķis dažkārt tiek ieslēgts kādā istabā.
Vēl, plānojot Katrīnai jaunu istabas iekārtojumu, esam aizrāvušies ar ideju par mēbelēm, kas izgatavotas pēc montessori principa – zemas, bērniem ērti pieejamas,ērtas un drošas, lai mazajam nebūtu nepieciešama vecāku palīdzība ne iekāpjot/izkāpjot no gultas, ne ikdienā rotaļājoties. Un mēs lieliski zinām cik tādam mazam divgadniekam ir svarīgi visu izdarīt pašam un cik liels ir lepnums par savu patstāvību. Tad nu varbūt pēc laika piedāvājumā būs arī šādas mēbeles.
Tātad mūsu mērķis noteikti ir attīstīties un neapstāties pie iesāktā.
11939461_10205662725739688_1485537470_o
7. Kāds būtu Jūsu novēlējums šī bloga lasītājiem?
Mēs visiem novēlam daudz radošas idejas un apņēmību to realizēšanā! Lasītājiem, kuriem ir bērni, novēlam izbaudīt katru dienu to laimi, ko sniedz mūsu mīļie bērni.
 11265339_10205662720739563_541191047_o

Un tagad laiks GIVEAWAY! 

Lai laimētu 4 KLIK-KLIK slēdzīšus Tev ir jādara 3 vienkāršas lietas:

1. Jābūt KLIK-KLIK Facebook lapas sekotājam;

2. Jābūt Mrs.PaulaRoze bloga Facebook lapas sekotājam;

3. Jāieraksta tepat komentāros – kāpēc tieši Tev būtu jālaimē šie slēdzīši?

Konkurss noslēgsies 13. septembrī plkst. 00:00 un uzvarētāji tiks paziņoti 14. septembrī.

Vēlam veiksmi! 🙂

Līdzīgi raksti:

No Comments

  1. Feini. Ar veikalā nopērkamajiem slēdžiem ir viena liela problēma – slikti turas pie mēbelēm.
    Šie izskatās stilīgi.

  2. Jo mūsu ģimenē aug maza pece,kura būs ar laiku visu uzzināt griboša,līdz ar to,lai netiktu savainotas rociņas,būtu ar ko janostiprina.
    Šie slēdzi izskatās gaumīgi.

  3. Mūsu superziņkārīgajai princesei reti, kas būs šķērslis!
    Visas atvilknes un plauktiņus palīdzēs mammai sakārtot! Ņemot vērā no māmiņas mantoto attapību un no tēva zinātkāri, tad šis būtu ideāls risinājums tam, kā abi vecāki savu attapību un ziņkāri apvienojot varētu meitiņas talantus novirzīt vēlamā gultnē, ne pie interjera labiekārtošanas 🙂

  4. Jo muusu mazaa pecinja jau iemaaciijusies uzkaapeleet arii pie austaakajiem skapiishiem un ljooti nodereetu kaa ieguut vismaz kaadu droshu plauktu maajaa. 🙂

Vieta Tavam komentāram: