Laipni lūgti Arom Boxi pasaulē!

Visbiežāk vecāki, īpaši mammas, ir ļoti nostalģiskas būtnes un lieliski apzinās, ka bērni nepaliek mazi mūžīgi, patiesībā ir pat gluži pretēji – bērni aug tik ātri, ka nav iespējams pat pamanīt pa kuru laiku no punčbēbjiem viņi izaug par visai saprātīgām būtnēm ar savu raksturu, viedokļiem, sakāmo, domājamo un darāmo, tāpēc mums visiem gribas kādu daļiņu atmiņu noglabāt arī taustāmā un acij tīkamā, gaumīgā veidā. Visbiežāk mūsdienās to darām ar fotogrāfiju palīdzību, bet ne mazāk svarīgi ir saglabāt arī mazulīša pirmās lietiņas, piemēram, pirmo cepurīti, pirmo knupīti, pirmās zeķītes, pirmo grabulīti un jebko citu, kas katrai ģimenei ir bijis tas svarīgākais. Īpaši patīkami ir, ja var šīs lietiņas noglabāt personalizētās, smaržīgās un skaistās atmiņu kastītēs un par tādu iespēju rūpējas Arom Boxi radītāja Ieva, kura pati ir mamma divām burvīgām meitiņām. Es ļoti vēlos arī jūs visus iepazīstināt gan ar pašu Ievu, gan viņas skaistajiem atmiņu glabāšanas izstrādājumiem.

Aromboxi_0073.jpg

  • Kāds ir Arom Boxi rašanās stāsts? 

Viss sākās kādā rītā, kad gatavojāmies ar abām meitām iet pastaigāties. Priekšnama plauktā valdīja juceklis, jo visapkārt bija abu meitu cepures un cimdi, kas katru rītu atgādināja, ka kaut kas ir jāmaina. Tā radās nepieciešamība ierīkot katrai savu kasti, lai visām lietām būtu sava vieta. Es nevēlējos parastu, veikalā nopērkamu kasti. Gribēju kaut ko īpaši skaistu, aromātisku un estētisku. Man dārzā aug  lavandas un zinot to labās un spēcīgās īpašības, galvenais noteikums bija, lai kastē ir iešūtas lavandas. Pirmās kastes tapa savām vajadzībām un tās izskata ziņā ir tālu no šī brīža kastēm. Pirmās kastes radās kādu gadu pirms es izlēmu nodarboties ar to pamatīgāk. Gada laikā, kamēr biju mājās ar savu jaunāko meitiņu, visas domas par Arom Boxi tika piezīmētas vienā burtnīcā. Tur tika pierakstītas dažādas domas, produkta pievienotā vērtība, domāju kā varētu saukties zīmols un pamazām  dzima nosaukums Arom Boxi. Kad izlēmu šim projektam pieslēgties pamatīgāk, tad pieaicināju dizaineri, kura izveidoja vizuālo Arom Boxi logo.

  • Kā Jūs raksturotu Arom Boxi klientus – kas un kādi ir tie cilvēki, kuri izvēlas iegādāties Jūsu radītās lietas?

AromBoxi kliente ir superīga sieviete, kurai patīk kaut kas īpašs, ko dāvināt sev, savai ģimenei un draugiem –  kāzu dienā, bērniņam uz raudzībām, kristībām vai dzimšanas dienā! Sieviete, kurai patīk unikālas, personalizētas, rokām darinātas lietas! 

Mūsu klientes zina, ko viņas vēlas un mēs izpildām viņu gaidas un vēlmes! 

annas atminu

  • Kas Jūs iedvesmo ikdienā Arom Boxi radīšanā?

Bērni. Kad piedzimst bērniņš, dzīve mainās un ir skaistākais un vērtīgākais,  kas dzīvē var būt. Esmu divu meitu mamma.  Tā ir dzīves jēga, mērķis, sevis motivēšana, jo ir divi mazi cilvēciņi kuriem tu esi vajadzīga smaidīga, dzīvespriecīga, laimīga un vesela.

Tas ir mans ceļš pie sava mazā biznesa/hobija. Tas bija galvenais, kas mani motivēja veidot kaut ko savu, piepildīt , realizēt sevi savā sapnī, nevis strādāt pie kāda 20/8. Es nebaidījos sākt, es vienkārši  darīju, nezinot, kas no tā sanāks.

Kad bērniem svinam dzimšanas dienas, tas ir īstais brīdis padomāt, cik ātri iet laiks, atkal gads ir pagājis un kas ir mainījies. Dzīve iet ātri un jāskatās uz sevi, savām sajūtām un vēlmēm.  Labāk izdarīt un (ne)nožēlot, nekā neizdarīt un nožēlot, ka tomēr nepamēģināji.

Tā es vienu rītu nonācu pie savas tagadējās aizraušanās – Arom Boxi. Tas nenotika vienā dienā, tas bija vesela gada garumā, kamēr nonācu pie domas, mēģināšu – uzbūvēt jaunu zīmolu  atmiņu glabāšanai, skaistās un unikālās atmiņu kastēs, kuras smaržo pēc lavandas.

AromBoxi_meitenes.jpg

  • Kas ir grūtākais vadot savu radošo biznesu?

Pati menedžēju daudz lietas Bieži pietrūkst laika, lai apsēstos un vienkārši padzertu tēju, apkopotu jaunās idejas un padomātu par to realizēšanu! 

  • Ko Jūs ieteiktu citām mammām, kuras vēlas uzsākt savu biznesu, bet nespēj kaut kādu iemeslu dēļ tam saņemties?

Es ticu lietu un apstākļu sakritībai, jo tieši tā notika ar AromBoxi! Es ar ideju par smaržīgo kastīšu gatavošanu dzīvoju gadu, kamēr bija pienācis laiks to realizēt! Pati esmu beigusi ekonomikas maģistrus strādājusi finanšu jomā, mārketingā, pārdošanā un nevienā no iepriekš minētā neesmu guvusi tādu gandarījumu kā šobrīd sēžot pie šujmašīnas, domājot par Arom Boxi dizainu un radot skaistas kastes sev un citiem par prieku, komunicējot ar vienreizējo Arom Boxi klienti, plānojot savus n-tos darbus ikdienas. Ak jā, es vēl šobrīd apgūstu apģērbu šūšanas prasmes un es jau zinu, ka pēc laika radīsies jauns zīmols… 🙂

aleksandra

  • Kādi ir Arom Boxi nākotnes sapņi?

Vēlos, lai katram bērniņam būtu sava Arom Boxi atmiņu kastīte. Mēs dzīvojam ļoti steidzīgā laikā. Stundas, dienas, mēneši, gadi paiet. Mūsu bērni aug un mainās un mēs mammas varam saglabāt to, ko bērni neatcerēsies, bet par ko lieliem esot būs patiess prieks par saglabātajām atmiņām.  

image2 (1)

  • Kur un kā var iegādāties Arom Boxi darinājumus?

Mūsu mērķis ir personalizēta kaste, tāpēc mēs klientiem piedāvājam šo unikālo iespēju izgatavot to, ko viņi vēlas un kā vēlas.

Pasūtīt personalizētu Arom Boxi atmiņu kasti var mājas lapā www.aromboxi.com vai sazinoties  ar mani www.facebook.com/aromboxi. Arom Boxi atmiņu kastes iespēja pasūtīt arī interneta veikalā „Visas dāvanas”.

Ja jāiet uz svētkiem tuvākajā laikā, piedāvājam iegādāties gatavas un universālas kastes arī mājas lapā www.aromboxi.com,  bērnu veikalā „Mazputniņš”, veikalā Rēzeknē „In RED Deco shop”, konceptveikalā „Jānis Roze” tirdzniecības centrā Spice.

AromBoxi_meitenes2.jpgimage1 (1).JPG

  • Un noslēgumā jautājums, ko vienmēr uzdodu visiem sava bloga viesiem – ko Jūs novēlētu šī bloga lasītājiem? 

Jūs šobrīd esat skaistākajā savas dzīves posmā. Bērniņa gaidīšanas laiks un tā pirmie dzīves gadiņi ir laiks, kurš domāts jums diviem. Izbaudiet to. Ticiet man tas paies kā mirklis. Glabājiet piemiņas lietiņas, iemūžiniet mirkļus, jo katram bērniņam tie būs tikai vienreiz.  Esiet laimīgas un lai jums visām sapņi piepildās. Lai top.

image2.JPG

***

Liels paldies Ievai par interviju, kā arī skaistajiem vēlējumiem šī bloga lasītājiem, bet jūs jau pazīstat gan mani, gan manus ciemiņus un mēs nemīlam atstāt lasītājus sakārdinātus un bez dāvanām, tāpēc dodies uz mana bloga Facebook lapu un apskati, ko vari darīt, lai savā īpašumā iegūtu ļoti īpašu dāvanu no Arom Boxi!

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: