Laipni lūgti!

P&J-204
Photo by: Sandra Melnalksne (http://sandramelnalksne.com/)

Es esmu no tiem cilvēkiem, kuri vienmēr lidinās starp atklāta viedokļa paušanu un tā delikātu noklusēšanu. It kā jau tas nebūtu nekas īpašs, ja vien viens grāvis nebūtu Žannas Darkas apņēmības cienīgs, bet otrs pārpildīts ar Vinnija Pūka mieru. Analizējot sevi līdzšinējā, apzinīgā mūža garumā, esmu spiesta secināt, ka starp grāvjiem ir diezgan pamatīgs un līdzens ceļš, kurš nolīdzina liekas kaislības, bet tajā pašā laikā neļauj kļūt vienaldzīgam pret netaisnībām- tāds harmonisks un saprotams. Tas tad arī ir pirmais iemesls, kāpēc ir radīts šis blogs – es vēlos regulēt savu attieksmi pret lietām, audzēt sevī pozitīvās rakstura iezīmes un apkarot negatīvās. Vēlos iedvesmot sevi un cerams arī citus ar saviem novērojumiem un ikdienas gaitām, neskatoties uz to, cik globāli nozīmīgas vai nenozīmīgas šīs lietas ir. No kurpēm līdz mazāk sievišķīgām lietām ir viena apcerējuma attālums.

P&J-761
Photo by: Sandra Melnalksne (http://sandramelnalksne.com/)

Otrs iemesls šī bloga tapšanai ir tāds, ka šī gada jūnijā izgāju pie vīra un es stingri ticu tam, ka cilvēku nopietni ietekmē tas vārds un uzvārds, ar kādu cilvēks ir dzimis, ar kādu dzīvojis un dzīvo, līdz ar to, manā gadījumā, uzvārda un statusa maiņa nopietni ietekmē arī manu raksturu, attieksmi un izpratni par lietām.

Šo visticamāk sapratīs tie, kuri jau ir precējušies – aptuveni piecas minūtes pēc tam, kad esat pasludināti par vīru un sievu, kāds vai kādi pilnīgi noteikti jautās, kā tad nu tagad jūtaties? Aptuveni desmit minūtes pēc tam sekos jautājums par to, kas tagad ir mainījies? Arī es esmu uzdevusi šos jautājumus, bet tikai tagad pati saprotu, ka tie ir atbildami tikai un vienīgi mūža garumā, turklāt katram tās atbildes ir citas un visticamāk varētu nesaskanēt ar citiem precētajiem pāriem. Mainās jau pēc būtības tieši tas nekas un tomēr tajā pašā laikā pilnīgi viss. Ja skatās no pragmātiskās puses, tad sievai vairākumā gadījumu jāmaina visi dokumenti, lai pārformētos jaunajā uzvārdā un pārim kopumā jāpabradā pa birokrātijas upi, lai juridiski noformētu savas attiecības un kļūtu par pirmās pakāpes radiniekiem. Ja skatās no garīgās, emocionālās un ēteriskās puses, tad pārņem tāds atbildības, apņēmības un apgaismības vilnis, ko nav iespējams izteikt loģiskos vārdos. Tas nu arī ir otrs iemesls šim blogam – analizēt un pilnveidot attiecības ar sevi un apkārtējo pasauli jaunajā statusā. Pagaidām varu teikt, ka kāzas ar manu Mr. Rozi ir bijis viens no labākajiem (ja ne pats labākais) lēmumiem manā līdzšinējā mūžā, bet vispārinot tēmu, priekšā ir visa dzīve, lai nodotos atbildes meklējumiem uz neatbildamo jautājumu – kas tagad ir mainījies?

P&J-624
Photo by: Sandra Melnalksne (http://sandramelnalksne.com/)

Trešais iemesls šim blogam, ir dalīties ar lietām, cilvēkiem un vietām, kas man šķiet atzīmēšanas vērtas. Vēlos piedzīvot, izdzīvot un stāstīt citiem par, manuprāt, talantīgiem jaunajiem māksliniekiem, fotogrāfiem, rakstniekiem, biznesmeņiem, par, lieliskākajām pusdienu un romantisko randiņu vietām, par skaistākajām pilsētām, kurās esmu bijusi un kopumā dalīties skaistajā, ko esmu piedzīvojusi uz savas ādas. Esmu cilvēks – baudītājs un galu galā arī cilvēks – patērētājs, zinu, ka mani pašu iedvesmo citu cilvēku atsauksmes par vienu vai otru lietu, tāpēc būšu priecīga dalīties pati savos kvalitātes atklājumos.

Ceru, ka šis būs jauns sākums ilgām un skaistām rakstveida attiecībām man pašai ar sevi un arī ar tiem, kuriem būs gana interesanti šeit ik pa laikam ielūkoties. Laipni lūgti blogā „Mrs. Paula Roze”.

 

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: