Let's talk Baby Books

PhotoGrid_1421500926398Kad jau noiets vairāk, nekā puse ceļa, gaidot mūsu mazuli, kad jau zinām, kuru no izvēlētajiem mazuļu vārdiem varēsim izmantot, esmu nonākusi pie viena secinājuma- šis ir unikāls piedzīvojums, ne  vien fiziski, bet galvenokārt morāli. Esmu jau paspējusi padzirdēt cilvēku spriedumus par to, kāds ir mans termiņš un kāds tas izskatās pēc vēdera izmēriem (pārsvarā gan aiz muguras), gan arī esmu paspējusi izcīnīties pati ar saviem kompleksiem un sevis pieņemšanas karuseļiem, jo būsim atklāti, lai arī kā sieviete sevi necienītu un nemīlētu savu gaidāmo mazuli, ir grūti aprast ar to, ka katru dienu Tu kļūsti lielāka un lielāka, tomēr tam visam ir arī pozitīvā puse – tu apzinies, ka tas ir brīnišķīgākais laiks dzīvē un nekas, nekas, nekas nav ar to salīdzināms!

Šobrīd izskatos šādi un teikšu kā ir, nekad neesmu sev patikusi vairāk! Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tā ir! 😀

Now it’s the moment when we have walked more than half the way while waiting for our baby, also after knowing what gender our baby has and which of our chosen baby names we will use, I have reached one conclusion- this is absolutely unique experience, not only physically, but also mentally. I have already heard (mostly behind my back) the talks about the size of my belly and what it should look like around this time and what it should not. Also I have had some inner battles about the way I look and feel in my new body, because, let’s be real, no woman likes to get bigger not by days, but by hours, even when she respects herself and loves her yet unborn child over any other type of love, however there is also one other aspect – you realize that this is the most wonderful time of your life and nothing can be compared to this period of life!

This is how I look now and I’ll say as it is, I haven’t liked myself more! Why? Just because I do! 😀

ds

Bet tā pavisam atklāti, runājot, šo ierakstu noteikti nevēlējos pārvērst par sava izskata ierakstu, bet gan vēlējos pastāstī par vienīgo lietu, ko līdz šim brīdim esam ar vīru iegādājušies gaidāmajam mazulim. Nē, tās nav drēbītes, rati vai kaut kas tāds,  bet gan mazuļa dienasgrāmata. Labu laiku pirms vēl biju stāvoklī, es zināju, ka noteikti tādu rakstīšu, bet nekad nekas piemērots nebija iekritis acīs, lai iegādātos savam nākotnes mazulim, tāpēc lielisks atklājums bija veikaliņā “Manilla” pieejamās grāmatiņas. Tās ir vienkāršas, gaumīgas un oriģinālas, kā arī iekšā jau ir sagataves svarīgākajām lietām, kas būtu jāatzīmē līdz pat mazuļa pirmajai dzimšanas dienai un vēl neilgi pēc tās. Manuprāt, šī ir viena no skaistajām lietām, ko var iegādāties “Manilla”!

But if we are very honest, I did not want to make this post about my looks, but I wanted to tell you about the only thing me and my husband have bought for the baby. No it is not clothing, stroller or something like that, but it’s a Baby memory book. Long time before I even was pregnant, I knew I will write this kind of book, but I never found anything tasteful enough to buy for my future baby, so that is why I got so excited when I found this book at the small store called „”Manilla””. These books are simple, tasteful and have „fill in the gaps” idea, so you will never forget the most important milestones till the baby is one year old. I think that this is one of the cute things to buy at „”Manilla”” store in Riga.

1

3

4

5 8

9 7

6

 

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: