#Mamma30Dienas

5

Es jau sen vēlējos izdomāt veidu, kā mazliet iedvesmot citas mammas un pati sevi ar to pašu jau pierasto ikdienu, bet nekādi nevarēju iedomāties, kā to varētu izdarīt tā vienkārši un ātri. Tad, kārtējās ikdienas pastaigas laikā, es atcerējos, ka ir taču tāds lielisks vizuālās mākslas sociālais tīkls – Instagram, kurā vienkārši varētu apvienot dažādu mammu dažādās, tomēr tik interesantās, ikdienas. Tāpēc es izveidoju hashtag #Mamma30Dienas un aicināju visas, visas mammas dalīties ar savu īsto un nesamāksloto ikdienu, lai varam iedvesmot cita citu, komunicēt, varbūt pat atrast domubiedrus, vienkārši uzjautrināt un galvenais parādīt to, kāda ir ikdiena audzinot mazos cilvēciņus dažādās ģimenēs. 

Ir tikai viens nosacījums, šo hashtagu nedrīkst pavadīt negativitāte, nosodījums, pamācības, neaicināti aizrādījumi un jebkāda veida kritika, jo mēs esam tik dažādas un tieši tik dažādi ir mūsu mazuļi un viņu vajadzības. Gudrās pamācības, lai paliek gudrās grāmatās, kur mēs pašas tās varam atrast pēc nepieciešamības un būsim reāli – ļaunuma pasaulē jau tā pietiek, lai vēl mēs viena otru norietu kā suņi un kostu kā čūskas.

1

Es cerēju, ka pieteiksies vēl kāda mamma bez manis pašas, jo nav taču nekādu balvu vai iespēja uzvarēt, bet liels bija mans pārsteigums, kad (pie)dalīties sāka tik daudzas mammas un katru dienu pievienojās vēl jaunas mammas un sāk savu piedzīvojumu daloties un stāstot. Tas ir tik lieliski, ka ir iespēja vienai otru uzmundrināt un vienkārši parādīt, kā tas ir būt mammai! 

2

Šobrīd pārsvarā ir pieteikušās mammas, kuru bērniņi ir pavisam mazi, bet aicinu savu ikdienu parādīt arī lielāku mazuļu mammām, jo mammas mēs saviem bērniem esam arī tad, kad viņi jau ir lielāki, lieli un pavisam lieli. 🙂 

Paldies, ka esat atklātas un patiesas, jo tieši tas ir tas, kas īstenību padara par īstenību! Veiksmi tām, kuras jau savu (pie)dalīšanos ir sākušas un tām, kuras to vēl nav izdarījušas, sāciet jau tagad, jo nokavēt neko nevar. Varbūt tieši šodien būs Tava #Day1? 🙂

3

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: