Mans Tētis.

Jau toreiz, kad jums stāstīju par savu Mammu šī gada Māmiņdienā, es solīju, ka stāstīšu arī par Tēti Tēvu dienā. Ziniet, parasti stāsta, ka meitenes pieaugot apzināti vai neapzināti, bet piemeklē savus dzīvesbiedrus vai nu ļoti līdzīgus saviem tētiem, vai diametrāli pretējus. Es esmu pirmais variants, turklāt nekad neesmu slēpusi, ka mans Tētis manās acīs iemieso principā visu to, ko es visvairāk cienu citos cilvēkos un cenšos piekopt arī pati savā raksturā, līdz ar to ir tikai loģiski, ka mana vīra īpašības nereti saskan ar mana Tēta īpašībām. 

Šis raksts nebūs garš, jo es vienkārši gribu pateikt milzu paldies savam Tētim par to, ka viņš ir tāds, kāds viņš man ir un vienmēr ir bijis.

Es vienmēr esmu lepna, kā pāvs, ja mani salīdzina ar Tevi un saka, ka esmu Tev  līdzīga. Ja Tu man esi bijis blakus, tad man nekad un ne no kā nav bijis bail, jo tieši pateicoties Tev, es zinu, ka es varu sasniegt visu, ko vien es vēlos. Tieši Tu esi man iemācījis, cik svarīgi ir būt pašpārliecinātai savos vārdos un darbos, turklāt tieši Tu, ar savu mīlestību pret manu Mammu, esi radījis man reālu priekšstatu par to, kādam ir jābūt labam Vīram un Tētim, jo nevienam jau nav noslēpums, ka bērni ir vislaimīgākie tad, kad redz, cik ļoti viņu vecāki mīl viens otru. 

Mans Tētis ir vienmēr pret mani bijis godīgs un nekad nav bārstījis cukuru, tur, kur es to neesmu pelnījusi, tāpēc lielāko daļu uzslavu es ļoti precīzi un spilgti atceros. Turklāt, lai cik ļoti jocīgi tas varbūt kādam neizklausītos, es vēl joprojām, savos bez-piecām-minūtēm-30 gados, diezgan lielu daļu savu svarīgāko dzīves lēmumu balstu uz to, ko par to teiktu mans Tētis. Ja ne tiešā diskusijā ari viņu, tad vismaz izspēlēju savā galvā sarunu ar viņu. Pateicoties mana Tēta rādītajam piemēram un ļoti augsti uzstādītajai principu latiņai par to, kādam ir jābūt īstam mūsdienu Vīrietim, man ir ļoti teicams priekšstats par to, kādas īpašības es vēlētos jau laicīgi ielikt pagalvī savam dēlam. Es būtu ļoti laimīga, ja mans dēls pieaugot būtu kaut nedaudz līdzīgs Tev, Tēti! Paldies, ka Tu man esi!

 

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: