Mati, mati un vēlreiz mati!

1

Iepriekš jau parādīju pāris neveiklus mēģinājumus izdomāt kādu jaunu frizūru ikdienai, lai mati nebūtu palaisti savvaļā, tomēr izskatītos labi, bet man jāsaka, ka neviena frizūra man tik ļoti nepatīk, kā tie paši izlaistie mati. Lai mati izskatītos labi un veselīgi, es cenšos regulāri apmeklēt frizieri, tomēr kādreizējā reize mēnesī nu ir pārvērtusies par… grūti izsekot savai friziera apmeklēšanas neregularitātei kopš man ir mazulis, tāpēc man ir vēl svarīgāk pašai parūpēties par savu matu veselību un izskatu. Man pašai mani mati ir lieta, ko jokojoties saucu par savu labāko īpašību un kaut arī man nav miljons un viens matu kopšanas līdzeklis, tomēr daži iecienītākie ir gan, tāpēc labprāt padalīšos ar dažiem matu kopšanas līdzekļiem, ko lietoju jau sen un ar dažiem, kurus sev esmu atklājusi pavisam nesen.

2

Par zīmolu Lakmē vēl pavisam nesen nezināju absolūti neko, bet tagad zinu, ka tas man ir diezgan liels atklājums. Profesionālu kosmētiku man vienmēr ir interesanti izmēģināt, tāpēc īpaši nopriecājos, kad pirms kāda laiciņa saņēmu dāvanā šampūnu, kondicionieri un aizsargserumu matu apstrādei ar karstumu. Man ir ļoti biezi un stipri mati, bet galvas ādai ir tendence uz sausumu, tāpēc es mazliet satraucos izmēģinot jaunu un man nepazīstamu šampūnu un kondicionieri, bet par karstuma serumu īpaši priecājos, jo matus vienmēr žāvēju un gandrīz vienmēr taisnoju, kas nozīmē to pakļaušanu karstumam relatīvi bieži.

Matus nemazgāju katru dienu un pat ne katru otro dienu, bet mazgāju tos vienmēr divreiz (saputoju šampūnu, kārtīgi izskaloju, saputoju šampūnu un vēlreiz kārtīgi izskaloju), tāpēc nedaudz baidījos, ka jaunais šampūns manu galvas ādu varētu sausināt, bet nekas tamlīdzīgs nenotika. Galvas āda ļoti pozitīvi reaģēja gan uz šampūnu, gan uz kondicionieri, kā arī paši mati, pēc ilgāka matu produktu izmēģināšanas laika, kļuva vēl vieglāki, spīdīgāki un veselīgāki. Es ik pa laikam noriskēju un nomainu šampūnus, lai mati nepierod un nekļūst atkarīgi no kaut kā konkrēta, bet pie šiem produktiem noteikti vēl atgriezīšos un iesaku arī pamēģināt jums.

Pretkarstuma serums man ir izrādījies īsts atklājums, jo citi iepriekš izmēģinātie serumi mēdza manus matus padarīt ķepīgus, taukainus vai pat sausus, līdz ar to nepildīja savu funkciju, jo pat tad, ja mati bija pasargāti no karstuma, tik un tā tie izskatījās draņķīgi. Ar šo aizsarglīdzekli mati kļūst viegli, paklausīgi un vienlaicīgi iegūst sev tik nepieciešamo aizsardzību pret karstumu.

Kas vēl ir pozitīvi šiem matu kopšanas līdzekļiem – tiem nav spēcīgi izteikta smarža un man tas ir milzīgs pluss, jo esmu cilvēks, kurš nelieto nedz parfīmus, pat ne dezodorantus ar spēcīgām smaržvielām, jo pat iziet cauri smaržu nodaļai kosmētikas veikalā, man ir īstas mocības, kas pēc tam turpinās vājprātīgu galvassāpju formātā. Tā, kā šie līdzekļi varētu patikt arī citiem man līdzīgiem cilvēkiem, kuri īpaši nedraudzējas ar stiprām smaržām. Lakmē kosmētiku var iegādāties un iepazīt labākajos profesionālās kosmētikas veikalos, kā arī esmu pārliecināta, ka sazinoties ar Lakmē pārstāvjiem varēsiet saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem.

3

 • 2. got2b matu spīduma serums

Šis ir viens no matu kopšanas līdzekļiem, kuru esmu mēģinājusi aizvietot ar dažnedažādiem eksperimentiem, bet dažreiz nākas atzīt, ka tas ir viens un vienīgais piemērotais matu serums tieši maniem matiem. Pēc tam, kad esmu ieveidojusi matus, izsmidzinu burtiski vienu, maksimums divas seruma devas gaisā un izeju cauri tam mākonim. Mati uzreiz iegūst veselīgu un dabisku mirdzumu, kas īpaši ir nepieciešams ziemas samocītiem matiem. Šo līdzekli gan ir iespējams pārdozēt, tāpēc jāsmidzina gaisā un jāizvairās no līdzekļa nokļūšanas pie matu saknēm, jo tad var iedzīvoties taukainu matu izskatā. Viena pudelīte lietojas tiešām ilgi, parasti pat knapi paspēju izlietot rekomendēto 12 mēnešu laikā pēc iepakojuma atvēršanas! Man ļoti patīk, jo sausu un nespodru matu “efekts” tiešām nav tas, ko vēlos panākt ikdienā. Iespējams iegādāties Drogas veikalu ķēdes veikalos un visur, kur tiek tirgoti got2be matu kopšanas līdzekļi.

4

 • Biosilk matu zīds

Arī viens no līdzekļiem, ko lietoju jau sen un viens no līdzekļiem, kas glābj manus matu galus! Matu gali, kā zināms, ir tie, kas liek matiem izskatīties visievainojamāk, jo tie šķeļas. Citiem vairāk, citiem mazāk, bet šķeļas un tad matu kopskats var kļūt par tādu, ko labāk slēpt zirgastēs vai likvidēt ar šķēru palīdzību. Kopš lietoju šo matu zīdu, matu gali ir jāgriež ievērojami retāk, jo tie gluži vienkārši ir veselāki un ir ideāla iespēja izaudzēt garākus matus, jo tie nav visu laiku jāapšķērē veselības nolūkos. 

Arī šis līdzeklis ir ļooooti ilgam laikam – es pat vienmēr pērku mazo (67ml) pudelīti, jo to varu ņemt līdzi rokas bagāžā, ja ceļoju bez nododamās bagāžas un lielo pudeli gluži vienkārši nespētu izlietot pirms derīguma termiņa beigām! Līdzekli paaaavisam nedaudz iesmērēju jau sausos vai ar dvieli izsusinātos matos un baudu to, cik mati kļūst viegli ķemmējami, mirdzoši un vienkārši smuki. 🙂 Es šo līdzekli pērku Douglas veikalos.

Īsumā tie tad nu arī ir mani aktuālie matu kopšanas līdzekļi, kas man palīdz saglabāt skaistus un garus matus, ceru, ka ieteikumi noderēs arī jums un priecāšos arī par jūsu ieteikumiem matu kopšanas līdzekļu nozarē, jo, kā jau minēju, vienmēr labprāt izmēģinu kaut ko jaunu! 🙂

P.S.

Kā arī vēl noteikti pamanījāt, ka mans blogs ir ieguvis nedaudz citu ietērpu, kā arī beidzot ir pienācis laiks mazliet pieaugt un no garā bloga nosaukuma http://mrspaularoze.wordpress.com/ pāriet uz jums, mani mīļie lasītāji, ērtāk rakstāmu un atrodamu īso bloga nosaukumu – http://mrspaularoze.com/.

Sveicieni pavasarī un, lai skaista diena! 🙂 

Līdzīgi raksti:

2 Comments

 1. Paldies par so info! Tev tiesam ir izcili veseligi un skaisti mati. Vai tev ari pec bernina piedzimsanas pastiprinati krita ara mati un, ja jaa, tad butu interesanti uzzinat, ka ar to cinijies? Atvainojos par garumzimem – lasu uz kindle un te tadas nedarbojas.

  1. Paldiez par komplimentu. Mati ir tas, ar ko mani daba un labie gēni ir apveltījuši. Katram sava bagātība! 🙂
   Jā, man mati pastiprināti sāka krist ārā aptuveni 3/4 mēnešus pēc dzemdībām un teikšu, ka tie krīt vēl joprojām, BET es nekā ar to necīnos, jo saprotu, ka grūtniecības laikā mati krita ārā mazāk, tāpēc tagad notiekošais ir pilnīgi normāls. Varbūt ir vērts kopumā izprast vai netrūkst kādi vitamīni, jo dzemdības un grūtniecība tomēr paņem daudz no ķermeņa un tas jāatveseļo ne tikai ārēji, bet galvenokārt iekšēji.
   Es gan piebildīšu – kaut arī mati krīt pastiprināti, tomēr tie, kas aug vietā aug ātrăk un ir vēl stiprāki par iepriekšējiem. Vismaz man tā ir. 🙂

Vieta Tavam komentāram: