Par garšīgām dienām!

20140823_110431

Man ļoti patīk ceļot. Nav svarīgi, cik tāls ir ceļojums, galvenais, lai tas ir piesātināts un emocijām bagāts, tāpēc arī mani ļoti iepriecināja negaidītais piedāvājums sestdienas dienā doties uz Kolku. Mērķis bija Kolkas rags, pa ceļam apskatot vēl Ģipkas balto kāpu un, braucot cauri daudzajiem piejūras ciemiem, sapirkties svaigi kūpinātas zivis un galamērķī izveidot improvizētu pikniku.  Sacīts, darīts!

Neskatoties uz periodiski līstošo lietu un vēju, diena sanāca lieliska. Bilžu gan ir mazāk, nekā būtu gribējies, bet tas laikam nozīmē vien to, ka diena bija izdevusies. Jebkurā gadījumā, vēlreiz sev atgādināju, cik skaista un man vēl nepazīstama/neapskatīta ir Latvija un iesaku arī visiem jums, ik pa laikam doties kaut vai šādos vienas dienas piedzīvojumos.

Ģipkas baltā kāpa un taka ap to.
Ģipkas baltā kāpa un taka ap to.

20140823_153535

 

 

Kolkas piekraste
Kolkas piekraste
Varavīksne jūrā. :)
Varavīksne jūrā. 🙂
Es. Jāpiebilst, ka es neesmu legingu cilvēks un es ļoti labi zinu, ka legingi NAV bikses, tomēr šie legingi ir tik jautri, ka apvienojot ar īsas kleitas garuma krekliņu, garu jaciņu un vēl manu mīļo ādas jaciņu, sanāk ļoti ērts un, manuprāt, labs agrā rudens komplektiņš. Protams, nekur vairs bez maniem mīļajiem, pagaidām vēl, baltajiem Jordan Air apaviem. 🙂

Un kā gan noslēgt lielisku nedēļas nogali, ja ne ar kādu gardumu? Es nolēmu iziet ārpus sev ierastajiem rāmjiem un pagatavot kaut ko, kas būtu saistīts mazliet ar jūru, mazliet ar rudeni un, galvenais, vienkārši pagatavojamu, tāpēc tapa šie divi ēdieni:

IMG_20140824_192526
Tīģergarneles kokospiena mērcē ar rīsu nūdelēm…
..un ātrais ābolu/bumbieru pilngraudu pīrāgs. :)
..un ātrais ābolu/bumbieru pilngraudu pīrāgs. 🙂

Jebkurā gadījumā, mīļie bloga ciemiņi, veiksmīgu, veselības pilnu un garšīgu jums šo darba nedēļu un uz drīzu tikšanos!

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: