Photos to remember forever

Paula&Janis81

Grūtniecība ir tāds īpašs laiks, kuru vairums sieviešu noteikti vēlas iemūžināt skaistās fotogrāfijās, tāpēc man nebija divas domas, ka šī ir lieliska iespēja noorganizēt vienkāršu un dabisku ģimenes foto sesiju brīvā dabā. Mūsu ģimenē nemaz nebija diskusijas par to vai vajadzētu piedalīties arī tētim, jo tas šķita pašsaprotami, ka grūtniecību nepiedzīvoju un neizdzīvoju es viena, bet arī mans vīrs un tāpēc mums ir svarīgi, ka šajās bildēs esam mēs visi. Tāpēc liels paldies Elīnai, kura bija ar mieru salt pāris stundas kopā ar mums, lai radītu šīs atmiņā paliekošās bildes. 🙂

Kā arī izmantošu iespēju pareklamēt Elīnu tieši dabiskām un nepiespiestām pāru vai portretu foto sesijām brīvā dabā. Viņa būs ļoti piemērota, ja meklējat fotogrāfu, kurš neradīs samākslotas bildes, fotografēšanās atmosfēru un arī neizmaksās miljonu naudiņas. 🙂 Ja esmu radījusi interesi, droši meklējiet Elīnas kontaktus TE.

 ***

Pregnancy is a very special time that most women certainly want to seal in beautiful and unforgettable photos. I am one of these women and that is why we used this opportunity to organize this simple and natural family photo session outdoors. Also in our family we had no discussions about whether my husband should participate in this shoot, because it seems self-evident that I do not experience this pregnancy alone, my amazing husband is there every step of the way and I would not have it any other way. Also big thanks to Elīna, who was willing to freeze a couple of hours with us to create these lovely and memorable photos.

I also would like to use the opportunity to suggest Elīna for natural and relaxed couples and portrait photo sessions outdoors. She will be very suitable for you, if you are looking for a photographer who will make natural, not stilted pictures and will not cost you all your money. 🙂 If I caught your interest, do not hesitate and look for Elīnas contacts HERE.

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: