Rozes ēd! Vol.1 – City Diner

Mums ar vīru patīk nemitīgi izmēğināt jaunas ēstuves, kafejnīcas, restorānus un dažādus citādus, ar gastronomiskām baudām saistītus, iestādījumus. Kā paši smejamies, pat ceļojumos braucam, lai ēstu. Vienmēr esmu gribējusi par mūsu piedzīvojumiem (veiksmīgiem un ne tik veiksmīgiem) stāstīt arī jums, bet kaut kā līdz tam neesmu nonākusi, bet apsolos laboties, tāpēc sākam ar pirmo ierakstu sadaļā “Rozes ēd!”.
Jau pasen ilgojāmies pēc pagajušogad apmeklētās Ņujorkas un tāpēc nolēmām beidzot iemēğināt amerikāniskajā pin-up stiliņā ieturēto kafejnīciņu City Diner (Krišjāņa Barona iela 10). Ēdienkarti es dēvētu par daļēji amerikānisku, lai gan… Amerika jau tāds tautu mikslis vien ir, tāpēc arī ēdienu izvēles mikslis šķita pieņemams. Mēs izvēlējāmies vienu no piedāvātajiem burgeriem, kas kopumā man bija patīkams pārsteigums, bet es arī neteiktu, ka labākais burgers, ko esmu baudījusi. Tas man patika, jo klasiskā burgersiera  vietā tika izmantots fetas siers, kas man, personīgi, garšo vienmēr un visur.

20150809_135357

Kopējie plusi:
Gana veiksmīgi ieturētais stils, kas pārpildīts ar atbilstošām detaļām. Sasmējos par WC, kur ir radīta jautra gaisotne ar krāsainu diskobumbu gaismiņām un jautru mūziciņu. Baudītais ēdiens bija tieši tik garšīgs, lai to pat aizmirstu nofotografēt, tātad pietiekami labs, tomēr nav tāds, kas liktu garšu kārpiņām paģībt.

Kopējie mīnusi:
Kopš mums ir mazulis, loğiski, ka mums ir aktuāls komforts, kādā var iestumties un uzturēties ar bērnu ratiem un City Diner diemžēl ir labāk izbaudāms cilvēkiem, kam nav bērnu rati, jo ēstuve atrodas divlīmeņu telpās un līmeņi ir atdalīti ar kāpnēm, bet tieši otrajā līmenī atrodas stilīgā lete ar bārmeņiem un tieši tur telpa šķiet gaišāka un mājīgāka. Man ļoooti iekrita acīs jaukās viesmīles baltās auduma kediņas, kas sen vairs nebija baltiem purngaliem, kā arī dodoties uz otro telpas līmeni, es gandrīz nejauši iekāpu plastmasas spainī (!?), kas bija nolikts pie kases, ejas vidū. Es tomēr ticu, ka tādām detaļām ir liela nozīme un tās ir viegli novēršamas. Telpas, kaut arī labi ieturētā stilā, nezinu kāpēc, bet šķita mazliet vēsas un atturīgas. Varbūt pietrūka atbilstošā stila mūziciņa vai kaut kas tamlīdzīgs.

Cenu līmenis:
Divi burgeri ar frī kartupeļiem, svaigie salāti ar ceptu lasi, trīs mazie kapučino, apelsīnu sula un ledustēja – nedaudz zem 40,- EUR.

Rezumē:
Atgriezīšos nogaršot amerikāniskās pankūkas un piena kokteili, lai salīdzinātu ar ASV baudītajiem.

20150809_141328

Nākamie kafejnīcu mērķi:
1. Ibar -kamēr tapa ieralsts par City Diner, mēs jau paspējām pabaudīt Ibar gaisnotni un par to pavisam drīz tepat blogā! 🙂 
2. Zivju lete
3. ??? Ko man ieteiku apmeklēt TU? 🙂

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: