Rozes ēd! Vol.2 – Ibar

20150811_210703

Turpinot mūsu garšu ceļojumu, devāmies (pār)baudīt jauno bāru/restorānu Ibar (Blaumaņa iela 12a). Es nezinu kāpēc, bet manā galvā es biju tam uzstādījusi ļoti augstu latiņu un biju nolēmusi tiešām pievērst uzmanību sīkumiem, bet ziniet, man bija patiešām grūti atrast mīnusus un es priecājos, ka dēla divu mēnešu jubilejas vakariņas izvēlējāmies ieturēt tieši šeit. Uzreiz atvainojos par to, ka manas telefonfotogrāfijas diemžēl neatspoguļo vietas patieso šarmu, apsolos drīzumā kaut ko darīt lietas labā, lai uzlabotu bilžu kvalitāti.

20150811_21183720150811_212734

20150811_210635

Kopējie plusi:
Ēdieni šķita pazīstami un saprotami, jo, piedodiet, bet dažreiz vienkāršas un labas lietas tiek “samudrītas” tik ļoti, ka tas jau traucē saprast, kas ir tas, ko un kāpēc tu ēd. Šeit nekā tāda nebija un izvēlētie ēdieni pilnībā atbilda mūsu ekspektācijām. Es izvēlējos krēmīgos vistas salātus, bet mans vīrs bageti ar vītinātu gaļu un sieru, bet pie saldajiem ēdieniem mēs abi mazliet izkusām – tik fantastiski tie bija. Es izvēlējos eklēru ar vārīto krēmu un avenēm, bet mans vīrs – Signes Meirānes īpašo siera kūku. Es varētu par šiem abiem mutē kūstošajiem brīnumiem stāstīt un stāstīt, bet labāk teikšu – ejiet un nogaršojiet paši, jo manas garšu kārpiņas dejoja uzvaras deju pie katra saldā ēdiena kumosa. Ļoti laba kokteiļu izlase – neparasti un oriğināli dzērieni. Vīrs izvēlējās apelsīnīgu kokteili uz viskija bāzes un bija sajūsmā. Es atkal mazliet saskumu, jo nemanīju bezalkoholisko kokteiļu sarakstu, bet viesmīle ar smaidu man laipni norādīja: “Mums ir bārmenis! Kādu garšu jūs vēlaties? Saldāku skābāku?” Es sapriecājos un teicu, ka vēlos kaut ko svaigu, bet ne pārāk saldu. Saņēmu brīnišķīgu aveņu bezalkoholisko kokteili, kas karstajam vasaras vakaram bija vairāk nekā vienkārši piemērots. Vēl pasūtīju arī bioloğisko rožu limonādi,kas man personīgi garšoja, bet šis noteikti ir gaumes jautājums, jo rozēm ir gana specifiska garša.
Apkalpošana – jauka un mājīga. Mēs jutāmies patiešām ērti, labi un gaidīti.
Dizains un atmosfēra – piedomāts gan par gaumīgām detaļām, gan par piemērotu mūziku, gan par funkcionalitāti un ērtumu.

Kopējie mīnusi:
Šoreiz man pat nav ko teikt, izņemot to, ka ar bērnu ratiem vienkārši iebraukt telpās nesanāks, jo jāpārvar pāris pakāpieni, bet var izvēlēties palikt āra terasē vai arī vienkārši palūgt kāda palīdzību ratu uzcelšanā.

20150811_212745

20150811_212007

Cenu līmenis:
Par salātiem, bageti, vienu bezalkoholisko kokteili, vienu alkoholisko kokteili, rožu limonādi un diviem saldajiem ēdieniem samaksājām ~32,- EUR.

Rezumē:
Noteikti atgriezīsimies, lai nogaršotu siltos ēdienus un vēlāk arī es vēlēšos pagaršot kādu no interesantajiem alkoholiskajiem kokteiļiem. Kopumā ļoti iesakām pamēğināt arī jums!

20150811_211653

20150811_214249

20150811_214253

Protams, priecāšos arī par turpmākiem vietu ieteikumiem, ko mums vēl vajadzētu apmeklēt un, par ko jūs labprāt dzirdētu atsauksmes, jo mūsu iemīļoto vietu saraksts ir gana garš, tomēr mēs labprāt vienmēr meklējam jaunas un garšīgas vietas! 🙂

Līdzīgi raksti:

No Comments

  1. Ļoti forša vietiņa šķita Parunāsim. It kā Vecrīgas sirdī, bet tajā pašā laikā ļoti intīmi. Tā gan ir tāda kūkas nobaudīšanas vieta, ne kārtīgai maltītei.

Vieta Tavam komentāram: