Rozes ēd! Vol.3 – Mute

20150815_112015

Restorāns Mute (Tērbatas iela 63) mums jau labu laiku ir iemīļota vakariņu vieta, jo apvieno sevī labu apkalpošanu, garšīgus ēdienus un stilīgu, lakonisku interjeru. Paldies manai labai draudzenei (čau, Līva! 🙂 ), kura man šo vietu ierādīja. Restorānam ir vairākas ēdienkartes – brokastu un vakariņu un šoreiz bijām paēst lēnas sestdienas brokastis.

20150815_112635Kopējie plusi:
Restorānam ir tumši pelēkā un baltā puse, kas diezgan ievērojami dažādo atmosfēru. Vieta ir labi piemērota gan romantiskiem randiņiem, gan kokteiļiem ar draudzenēm (arī ļoti garšīgi bezalkoholiskie kokteiļi, starp citu), gan vēlām brīvdienu brokastīm ar ğimeni. Ēdieni tiek gatavoti diezgan veselīgi un no tiešām kvalitatīvām sastāvdaļām. Cik manīju, tad daudzos ēdienos ir Latvijā audzēti bioloğiskie produkti, kas manās acīs ir plusiņš. Ir laba kafiju un tēju izlase, kas tiek pagatavotas pēc visdažādākajām metodēm un domāju, ka kafiju/tēju pazinēji to spēs novērtēt, es diemžēl tik labi nemācēšu analizēt, bet man patīk. Ēdienkarte šķiet mainīga, jeb varbūt es te ierodos retāk, nekā vajadzētu un man jau viss atkal šķiet, kā jaunums?! 🙂 No vakara ēdieniem  vienmēr lieliska ir vista (jebkādā izpildījumā) un iesaku pamēğināt melno burgeru (burgermaizīte ir patiešām melnā krāsā), ja tas vēl ir vakara ēdienkartē – ļoti interesanta garšu buķete. Saldo ēdienu augšgalā mans personīgais favorīts ir šokolādes dubļu kūka (nosaukums arī neatstāj vienaldzīgu), bet tas, protams, ir gaumes jautājums. Manam vīram garšo Mutes crème brûlée, kas ir vienkārši milzīgs un viena porcija mierīgi pabaros divus punčus. Apkalpošana vienmēr ir bijusi laba, patīkama un profesionāla. Pilnīgi pietiekami vietas, lai iebrauktu ar mazuļu ratiem. Man arī ļoti patīk tas, ka pavāri darbojas aiz stikla sienas, kur var forši vērot viņu rosību, kamēr jāgaida ēdiens.

Kopējie mīnusi:
Ja par Muti man kāds ir teicis ko negatīvu, tad tas ir bijis tieši par apkalpošanu, bet teikšu atklāti – es neko negatīvu neesmu piedzīvojusi un mani apkalpošana ir apmierinājusi vienmēr. Vietiņa dizainiski ir ļoti moderna un visticamāk varētu nepatikt cilvēkiem, kuri vairāk ciena romantiskos ciku caku interjerus, bet arī to būtu grūti nosaukt par mīnusi, jo nav jau iespējams izdabāt visiem.

20150815_112025

Cenu līmenis:
Brokastu plānās pankūciņas ar dažādām ogām un gardu zaptīti, brokastu šķīvis (vēršacs, maizīte, biezpieniņš, čatnijs, bekons, dārzenīši un vēl dažādi gardumi), viens lielais, viens mazais kapučino, lielā karafe ūdens – ~21,-EUR .

Rezumē:
Protams, ka nāksim vēl, jo, kā jau minēju, mums šī vieta ir jau gana iecienīta. Iesaku pamēğināt arī jums!

20150815_112658

20150815_112038

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: