Rozes ēd! Vol.5 – Spārnos

20150822_124120

Mūsu mazajai ğimenei katrs restorāns un kafejnīca ir kā neliels ceļojums, tāpēc katrā vietā meklējam ko jaunu, īpašu un neredzētu. Labs ēdiens mums ir viens no formātiem, kā radīt sev svētku sajūtu ikdienā. Kā jau jauniem un moderniem pilsētniekiem (kas gan sunim asti cels… :D), arī mūs interesē labas vietas vēlajām brīvdienu rītu brokastīm un varam uzskatīt, ka esam vēl vienu tādu vietu sev atraduši – restorāns/brančotava “Spārnos” (Tērbatas iela 28).

Kopējie plusi:
Nezinu, ko restorāns piedāvā citos darba laikos, bet brīvdienu brančs bija patiešām labs. Ieturēts brančiem tik ierastais Zviedru galda formāts, kur bija gan pankūkas, gan putra, gan dažādos formātos olas, gaļiņas, augļi, biezpiens, dažādi salāti, dažādi saldumi, mazi sviesta kruasāniņi, arvienvārdsakot – izvēle laba un galds nemitīgi tika papildināts. Beidzot, kā plusu varu minēt uzbrauktuvi pie ieejas, kas atvieglo iebraukšanu ar mazuļu ratiem. Ir terase arī ārā un vietas kafejnīcā pašā ir patiešām pietiekami – divos stāvos. Interjers ieturēts tagad tik populārajā romantiskajā stilā un mazliet atgādina kādu romantisku kafejnīciņu Parīzē un tas, manuprāt, ir labi, ka rada sajūtu par kaut ko konkrētu. Daudz pārdomātu mazu detaļiņu, kam piesiet aci. Pamanīju arī stilīgu augsto mazuļu barošanas krēsliņu, kas padara vietu draudzīgu arī lielākiem mazuļiem. Mūzika fonā neuzbāzīga un labi piemērota vietas atmosfērai. Apkalpošana jauka – bez nekā lieka.

Kopējie mīnusi:
Godīgi sakot, ļoti grūti kaut kam piesieties, bet brokastis ir tāda ēdienreize, kur pašu ēdienu varētu būt grūti sabojāt. Tā, kā mans mērķis ir rakstīt godīgu viedokli, tad šoreiz teikšu, ka patika viss, ko izmēğinājām un pievienojam “Spārnos” vienai no savām mīļākajām branču vietām Rīgā.

Cenu līmenis:
“Ēd cik vēlies” Zviedru galds divām personām + divi nelieli kapučino 27,- EUR.


Rezumē:

Noteikti kādreiz nāksim nobaudīt arī vakariņas, jo vakariņas ir mana mīļākā ēdienreize un tad arī varēšu dalīties savos iespaidos par restorāna pamata ēdienkarti. Branču noteikti iesaku izmēğināt arī jums.

Kā vienmēr atgādināšu, ka ļoti priecāšos par vietām, kuras ieteiksiet mums apmeklēt un, par kurām vēlaties lasīt atsauksmes manā blogā! 🙂

Līdzīgi raksti:

No Comments

  1. Man ieteikums laikam būs viena no labākajām pusdienu vietām, ko vispār varu iedomāties Stockpot, Ģetrūdes ielā 6.
    http://stockpot.lv/
    Tur tikai laikam vienīgais ar bērnu ratiem sanāk būt ārā. Bet tā kā tur blakus strādāju un pati bieži eju, redzu tur daudz ģimenes ar bērniem. Un vispār tur vienmēr ir gara rinda ārpus ēdnīcas.
    Tiešām iesaku 🙂

Vieta Tavam komentāram: