ROZES ĒD! VOL.8 – ĢIMENES RESTORĀNS HERCOGS MĀRUPE

20151229_145504

Teikšu vienu – Rīgā katastrofāli trūkst labas kvalitātes restorāni (nē, McDonalds un LIDO nav labas kvalitātes restorāni), kuros būtu īpaši gaidītas ģimenes ar maziem, un vispār, bērniem, bet nav tā, ka nav vispār. Mārupē, vietā kurā diezgan īsus dzīves ciklus ir piedzīvojuši vairāki restorāni un bāri, beidzot ir iedzīvojies restorāns, uz kura dzīvotspēju es lieku lielas cerības – ģimenes restorāns Hercogs Mārupe. Kāpēc es saku, ka trūkst vietas, kur īpaši gaidīti ir arī bērni? Tāpēc, ka ieeja jau viņiem nav nekur liegta, bet idejiski viņiem tur nav nedz ko darīt, nedz arī, ko ēst, jo būsim reāli – bērnam pieaugušo porcijas parasti ir gan par lielu, gan dažkārt arī par… interesantu. Izklaides arī ir svarīgas, jo bērniem zināmā vecumā ir akūta nepieciešamība kustēties, kā ūdenszālēm un ir ļoti maz vietas, kur viņiem būtu savs nodarbju stūrītis, lai vecāki tikmēr varētu mierīgi baudīt labu maltīti. Paralēli gribas apvienot labu kvalitāti, patīkamu interjeru un bērniem piemērotu atmosfēru un tādas vietas ir tiešām maz. Vairāki mana bloga lasītāji man jau labu laiku ieteica apmeklēt šo vietu, tad nu mēs beidzot to arī izdarījām. Vēl vairāk manas ekspektācijas izauga, kad es uzzināju, ka restorāna īpašnieks un šefpavārs ir Andris Rūmītis, kurš iepriekš saimniekoja arī restorānā “Burkāns”, kas diemžēl savu dzīvi jau ir nodzīvojis, bet bija mūsu ģimenē diezgan iecienīta vieta pirms vēl mums bija piedzimis mazais. 

20151229_134010

Kopējie plusi:

Pirmkārt, jau manis pieminētais fakts, ka tiek gaidīti arī bērni. Viņiem ir ne vien īpaša ēdienkarte, bet arī rotaļu stūris ar slidkalniņu un krāsainu bumbu vannu, kurā var forši iztrakoties. Ir bērnu pārtinamais galdiņš, kas neatrodas, kā citur, tikai sieviešu tualetē, bet blakus rotaļu laukumiņam, kas nozīmē, ka arī tēti var doties nomainīt mazuļa autiņbiksītes un nejusties savādi, snaikstoties pa sieviešu tualeti. Blakus ir izlietne un visu procesu diskrēti noslēpj aizkariņš, kas ļauj pārģērbt mazuli mierīgā un privātā gaisotnē. Ir arī lego galdiņš, dažādas grāmatiņas un rotaļlietas, kas ir brīvi izmantojamas bērniem. Restorāna mājaslapa sola, ka vasarā būs arī āra rotaļu laukums, bet nu šobrīd tas nav tik aktuāli, jo ir ziema. Liels pluss ir silta grīda, pa kuru mazie var skraidīt ar zeķītēm.

20151229_134719

Vispār restorāns ir sadalīts divās zālēs, no kuras vienā ir bērnu stūrītis, bet otra ir bāra zonā, kur mazie neskraida un maltīti var baudīt cilvēki, kuri nevēlas pavadīt šo brīdi bērnu sajūsmas spiedzienu pavadījumā. 

Cik sapratu, darba dienās ir pieejams arī dienas pusdienu piedāvājums, kas varētu būt interesanti darba ļaudīm. 

Ir pieejami arī dažādi barošanas krēsliņi, gan tādi, kuros mazulis sēž, gan tāds, kuram muguriņu var nolaist slīpi. 

20151229_134021

Par ēdienu teikšu tā – ēdienkarte ir tiešām plaša un ēdienu garšīgi. Īpaši man garšoja saldais ēdiens – lāceņu tiramisu. Apmierināti noteikti paliks arī veģetārieši un bērni. Ēdienkarti varat apskatīt te un plašo dzērienu karti – te.

20151229_141347

Kopējie mīnusi:

Teikšu, kā ir – man nebija noskaņojums būt piekasīgai dienā, kad apmeklējām restorānu :D, bet, ja nopietni, tad neko tādu sev traucējošu arī neatradu. Ēdiens garšīgs interjers (vismaz bērnu istabā) jauks un interesants, atmosfēra laba. Noteikti iesaku iepriekš rezervēt galdiņu, īpaši, ja vēlaties pavakariņot dienas otrajā pusē. Mēs bijām pa dienu, tad bija diezgan patukšs, bet jau uz 19tiem vakarā galdiņu rezervēt vairs nebija iespējams. 

Vienīgais vēlos piebilst, ka vietai, kurā paredzēts viesoties salīdzinoši daudz cilvēkiem, būtu nepieciešama plašāka autostāvvieta, jo ar to gan ir, kā ir, bet, protams, nav jau arī tā, ka nevar to vietu atrast. Jebkur centrā par stāvvietu būtu jāmaksā, bet te, protams, nav.

Cenu līmenis:

Cenas nav no tām zemākajām, bet nav arī no augstākajām. Droši varat cenas aplūkot augstāk norādītajos linkos uz ēdienkarti un dzērienu karti. Vismaz mūsu izvēlētie ēdieni, mūsuprāt attaisnoja cenu.

Rezumē:

Kā jau minēju, noteikti iesaku ģimenēm ar bērniem, iepriekš rezervējot galdiņu. Smuki, gaumīgi, kvalitatīvi & garšīgi. Mēs noteikti iesim vēl!

 20151229_133957

20151229_134001

20151229_134725

Līdzīgi raksti:

No Comments

  1. Paldies par taviem detalizetajiem restoranu aprakstiem! Ari so ierakstiju sava saraksta ar vietam, ko jaizmegina, kad busim sogad Latvija. Vispar saja saraksta ir gandriz visi restorani no tava bloga – laikam gaume lidziga 🙂 Lai skaists Jaunais Gads, un gaidisu jaunus rakstus!

Vieta Tavam komentāram: