Sarkano siržu svētki uzbrūk… Un labi vien, ka tā!

(I am sorry, but this post goes only in Latvian language… at least for now…)

Daudzi cilvēki gan Latvijā, gan pasaulē neuzskata Valentīndienu par svinēšanas vērtu, jo netic tam, ka gadā mīlestībai būtu jāveltī tikai viena diena un viņiem ir pilnīga taisnība! Tas ir absolūti stulbi izrādīt mīlestību savam mīļotajam cilvēkam tikai reizi gadā ar lielu mīksto rotaļlietu un vienu treknu sarkanu rozi, bet pārējo gadu vārtīties uz dīvāna un palūgt pienest alu un čipsu bļodu. Par daudz stereotipu vienā teikumā? Viennozīmīgi, bet ideja taču skaidra vai ne? Nav ko pārspīlēt ar gulēšanu vienā vai otrā galējību grāvī, bet šī ieraksta būtība būs par to, ka, manuprāt, svētku nekad nav par daudz un arī ierosinājumu dāvanām arī nevar būt par daudz. Šoreiz atzīmēšu idejas, kas varbūt varētu noderēt tieši vīriešu kārtas pārstāvjiem, meklējot Valentīndienas dāvanas savām sievietēm. Man ļoti gribas domāt, ka mēs sievietes (vairumā gadījumu) nemaz neesam tik sarežģītas, kā pašām sevi patīk mālēt un dažreiz mūs uzrunā visbanālākās lietas, par ko stāsta pasakās, tomēr mums arī vienmēr patīk kāds pārsteiguma elements jebkurā dāvaniņā. Šis saraksts ir balstīts tikai un vienīgi uz manu personīgo gaumi, jo nevaru un negribu spriest par visām sievietēm, bet iespējams, kādam no jums ir dāma, kuras gaume nedaudz sakrīt ar manējo un jums būs iespēja atrast arī sev kaut ko noderīgu šajā sarakstā.

  • Ziedi! Šis vienmēr nemainīgi paliks mana personīgā dāvanu topa augšgalā. Ziedi ir brīnišķīga dāvana, ja vien sievietei nav alerģija pret putekšņiem vai konkrētām smaržām vai arī viņas mājvietā nedzīvo mājdzīvnieki, kuri ātri šo skaistumu pārvērstu par nebaudāmu pirtsslotu. Izvēloties ziedus domājiet līdzi arī sievietes gaumei, jo jūs taču vēlaties pārsteigt tieši VIŅU, nevis pats sevi un, ja sieviete kaut reizi ir ieminējusies, ka viņai patīk tulpes labāk par rozēm, tad ņemiet to vērā! Vai varbūt viņai patīk orhidejas? Varbūt vēl kādi citi ziedi!? Ja nezināt, kas ir sievietes mīļākie ziedi, tad ir vērts vismaz zināt ziedus, kurus viņa necieš ne acu galā. Protams, protams, sieviete, kurai jūs tiešām patīkat, vai pat vēl vairāk, kura jūs ļoti mīl, mīlēs visus ziedus, ko saņems no jums, bet pakustiniet savu radošo smadzeņu šūnu kopu.
Photo copyrights: Magnolijas zieds- ziedu vairumtirdzniecība
  •  Svētku vakariņas ārpus mājas! Šogad Valentīndiena iekrīt tieši sestdienā, tāpēc, ja esat nolēmis pārsteigt savu sievieti ar svētku vakariņām ārpus mājas, tad veiciet rezervāciju jau TAGAD, lai ierodoties restorānā, jums nebūtu nepatīkami pārsteigumi, ka jāsēž labākajā gadījumā pie bāra letes vai arī jāstāv garā rindā aiz durvīm, žēli aplūkojot, kā citi cilvēki malko dzērienus un mielojas ar gardiem ēdieniem. Manā ģimenē randiņi ar vīru un vakariņošana ārpus mājām ir regulāra norma, jo mums ir svarīgi pavadīt laiku divatā, kā arī patīk baudīt labus ēdienus, tomēr es nekad neatteiktos no šādas pārdomātas iziešanas svētku dienā.
Photo copyrights: Cafe “Mute”
  •  Protams, mums patīk saņemt dāvanas, kuras ir izmantojamas arī ikdienā, un šī ir viena no tādām. Par Daniel Wellington vīriešu pulksteņu gaumīgo izskatu un kvalitāti pārliecinājos Ziemassvētkos, kad to biju izvēlējusies par vienu no dāvanām savam vīrietim, tāpēc es bez šaubām ieteiktu vīriešiem uzmest aci šo pulksteņu sieviešu modeļiem, ja vēlaties uzdāvināt laikrādi savai sievietei. Manuprāt, kvalitatīvi, ļoti stilīgi, gaumīgi un ar iespēju mainīt siksniņas pēc garastāvokļa un vēlmēm.
Classic St Mawes Lady
Photo copyrights: Wellington AB

 

  • Rotas no „New Vintage” by Kriss. Igauņu dizaineres rotas jau vairākus gadus ir aktuāla modes tendence ne tikai Igaunijā, bet arī tālu aiz tās robežām. Mans personīgais rotu favorīts ir rokassprādzes „Time To Rock”, bet izpētot mājas lapu, var redzēt, ka ir pieejamas arī daudz un dažādas oriģinālas kaklarotas un auskari. Ja nevēlaties pasūtīt pa tiešo no dizaineres Igaunijā, tad dodaties uz veikaliņu Madam Bonbon Boutique Rīgā vai arī uz Katana Boutique Jūrmalā, jo izskatās, ka arī tur ir šis tas pieejams no „New Vintage” by Kriss.
Photo copyrights: New Vintage by Kriss

 

  •  Labs vīns! Ja Jūsu sieviete, kā sacīt jāsaka, māk vīnus (vai jebkādus citus dzērienus), tad varbūt ir vērts papētīt dziļāk veikalu vīnu plauktus un atrast kādu uzmanības vērtu pērli, kas viņas garšas kārpiņas varētu iepriecināt vairāk par kādu citu pārsteigumu. Protams, ka jūs tā nepārsteigsiet grūtnieces un sievietes, kurām tas neko neizteiks, kā arī pietaupiet savu asprātību, nopērkot vīnu pa 2 EUR kartona kārbā. Atkal jau – kustiniet savu radošo smadzeni un iedziļinieties tajā, kāda ir jūsu sieviete un, kāds vīns viņai varētu piestāvēt. Šī dāvana būs laba, ja esat ieplānojuši svētku vakariņas mājās.
Photo copyrights: Vīna Studija

 

  • Kosmētika! Vairumam sieviešu ir jau savi kosmētikas krājumi. Vienai ir obligātais minimums mazā maciņā, citai šis obligātais minimums aizņem pusi vannasistabas, bet ideja ir viena – katrai ir savi iecienītie produkti, zīmoli un izmantojamās lietas, bet ir ļoti interesanti, ja vīrietis neuzbāzīgi piedalās savas sievietes tēla veidošanā. Kosmētika ir jāizvēlas un jādāvina ļoti uzmanīgi, lai sieviete nesajūk prātā un neizdomā, ka vīrietis viņu ir vēlējies aizvainot, pasakot, ka viņa nav gana skaista, jo tādam arī nav jābūt šīs dāvanas mērķim. Varbūt viņa ir pieminējusi, ka vēlas kādu īpaša toņa vai zīmola lūpu krāsu, bet nekad nav saņēmusies sev to iegādāties? Vai varbūt tā ir skropstu tuša, jeb viņas mīļākās smaržas? Ar smaržām esiet īpaši uzmanīgi, jo ir arī sievietes, kuras smaržas nelieto un tad var nošaut ļoti greizi. Diezgan drošs gājiens ir labi ķermeņa krēmi, skrubji un citi ādas kopšanas līdzekļi.
Photo copyrights: The Body Shop Latvija

 

  • Ja jūsu sieviete ir radoša (rakstoša, zīmējoša, skicējoša un vispār sapņojoša) personība, tad dodieties uz papīrlietu veikaliņu „Manilla”. Tur jūs noteikti kaut ko atradīsiet, sākot jau no tiešām gaumīgām un oriģinālām apsveikuma kartiņām un iesaiņojumu papīriem, līdz pat dažnedažādām citādām lietām, kas palīdzēs viņai izkopt savus radošos sapņus ar skaistu papīrlietu aksesuāriem. Kāpēc gan izsmalcināts pierakstu blociņš nevarētu iepriecināt sievieti, kura raksta? Pat, ja raksta vienkārši sev? Ticiet man, tas procesu padara īpaši patīkamu, turklāt parādīs, ka jums rūp viņas hobiji un intereses.
Photo copyrights: “Manilla”

 

  • Saldumi! Es visticamāk izvēlētos kaut ko no Arbooz gardumiem, jo neko, kas Rīgā pārspētu viņu kūciņas un macaroons cepumiņiem es gandrīz nevaru iedomāties. Cenas nav tās lētākās, bet arī kvalitāte nav otršķirīga. Kārumi paši kūst mutē un ir spējīgi iepriecināt pat visprasīgākos saldumu mīļus.
Photo copyrights: Arbooz

 

  • Pasākums! Man, piemēram, vienmēr patīk kino un teātris. Citām varbūt tas ir kāds koncerts, izstāde vai jebkāds cits pasākums. Izpētiet piedāvājumu klāstu, jo pat tad, ja tieši Valentīndienā nav pieejams izvēlētais pasākums, sagādājiet viņai pārsteigumu, uzdāvinot biļetes uz izvēlēto pasākumu.
Photo copyrights: Brilliant Events

 

  • Ļaujiet viņai nedomāt! Manuprāt, ir ļoti maz lietas, kuras būtu seksīgākas par vīrieti, kurš ir visu saplānojis un vienu vakaru ļauj savai sievietei nedomāt par ikdienas raizēm un problēmām. Lai arī kāda būtu jūsu izvēlētā dāvana, ļaujiet tam būt pārsteigumam, kas sievietei sagādās tikai un vienīgi prieku, baudu un iespēju atvilkt elpu no plānošanas, skriešanas un darīšanas. Jebkura normāla sieviete to neuztvers par pašsaprotamu, bet gan to ļoti augstu vērtēs, īpaši, ja Valentīndiena būs VĒL viena diena gadā, kad būsiet ļāvuši viņai justies mīlētai un skaistai, un, pats galvenais – laimīgai! Vēl varu piebilst, ka reti kura sieviete novērtēs atklātu banalitāti, jo mēs tomēr zinām, kas ir kas un redzam, kad vīrietis ir centies, domājis un plānojis, tā vietā, lai vienkārši nopirktu to pašu jau augstāk pieminēto plīša lāci vietējā degvielas uzpildes stacijā. Ideja nav dāvanas naudiskajā vērtībā, ideja ir pašā IDEJĀ!

 

Šeit ideju nav ļoti daudz, tāpēc es būšu tikai priecīga, ja manu sarakstu papildināsiet arī ar savām idejām un vēlmēm tepat komentāros, lai tas būtu pēc iespējas dažādāks un radošāks, un lai mūsu vīriešiem ir mazākas galvassāpes izvēloties savus uzmanības apliecinājumus gan ikdienai, gan arī šī gada Valentīndienai. 🙂

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: