Sneaky raccoon and other bits

Kad ārā ir ziema un gaisa temperatūra noslīd zem nulles, tad es personīgi vairāk pievēršos sava ķermeņa uzturēšanai siltumā, nevis sekošanai modei, lai gan jāatzīst, ka arī ikdienā nemēdzu akli sekot tendencēm. Vairāk uzmanu to, lai man ir ērti, kas īpaši attiecas uz manu šī brīža dzīves posmu. Tomēr ir viena lieta, kas man ir patikusi vienmēr – tie ir vienkārši T – krekliņi ar interesantām apdrukām. Kādreiz gan man vairāk patika uzraksti, bet tagad tie ir dažādi zīmējumi. Mans šī brīža aktuālākais krekliņš ir šis un man ir nopietni ar sevi jācīnās, lai nevilktu to katru dienu. 

***

When the winter comes to Latvia and the temperature of the air drops below zero, then I personally concentrate on the aspect of warmth, than the aspect of fashion, although I could not say that I follow fashion that much, when it comes to picking out my outfits. I love comfortable stuff, especially at this stage of my life. However, there is one thing that I have always liked a lot – simple T-shirts with interesting prints. I used to love different kind if writings, but now I mostly enjoy funny pictures. This T-shirt of a sneaky raccoon is my recent favorite and I have to hold myself back and not to wear it every day.

 2015-01-08 09.15.33

Vēl pagājušonedēļ svinējām mana tēta apaļo jubileju, kam par godu uzcepu savu pirmo “Cielaviņu” mūžā. Vispār neko citu, izņemot to, ka ļoti ar sevi lepojos, pateikt šajā sakarā nevaru! 😀

***

Last week my family celebrated my dad’s birthday and in honor of this event I baked this cake. I can not say anything less that stating the fact of absolute shameless self pride! 😀

Photo 097
Photo: Gatis Ločmelis

Un tā, kā šajos svētkos mums paveicās ar lieliskā fotogrāfa Gata klātbūtni, tad to izmantojām arī pāris ziemīgām fotogrāfijām mūsu ģimenes albumam.

***

And since this event was accompanied by amazing photographer Gatis, we also used the occasion to make some winterish photographs for our family’s album.

Photo 184

Photo 111

Photo 107

Photo 110

~The End… For now…~

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: