Šūpulītis vai gultiņa? Mūsu pieredze.

Kad mūsu ģimenē ienāca dēls, tad dzīvojām mazā dzīvoklītī, kurā uzreiz nolēmām ieviest tikai un vienīgi mazuļa redeļu gultiņu, jo papildus mēbelei – šūpulītim tur gluži vienkārši nebija vairs vietas un, ja man vajadzēja izvēlēties vienu, tad es nolēmu par labu tam, kas derēs ilgtermiņā, kaut arī man jāatzīst, ka vienmēr vēlējos sākt ar skaistu, baltu šūpulīti un tikai tad, kad bērniņš būtu paaudzies, pārcelt viņu uz “lielo” bēbju gultu. Protams, tās ir tādas ekstras, bez kurām lieliski var iztikt, tomēr mans tāds mazais, mazais sapnītis – izmēģināt šūpulīti, ar dēlu tā arī palika nepiepildīts. Šoreiz ar meitiņu man tāda iespēja radās, jo sadarbībā ar Troll mūsu mājās ienāca sniegbaltais Anna Glider šūpulītis. Man nebija daudz noteikumu, tomēr bija svarīgi, lai tas pilda šūpulīša funkciju, bet vēlams, lai šūpojas paralēli grīdai, nevis kā vairums šūpulīšu – šūpojas paralēli grīdai, bet ar augšup un lejup ejošu kustību, kas, manuprāt, varētu radīt pārlieku lielu krišanas sajūtu mazulim (nezinu vai tā ir, bet manā galvā tā tas ir), kā arī man bija svarīgi, lai tas ir balts, jo arī redeļu gultiņa mums ir no Troll baltā krāsā, kā arī lielākā daļa mēbeļu dzīvoklī ir baltas, tāpēc tomēr gribējās ieturēt kaut kādu loģisku krāsu gammu. 

Es vēlējos šūpulīti, jo tas ir tik mazs un šķita, ka tikko dzimušam bērniņam tāda šaurība varētu būt vairāk komfortabla, kā lielie gultiņas plašumi. Pirms meitiņa bija dzimusi, zināju, ka mēģināšu dzīvot līdzīgi, kā ar dēlu – vakarā iemidzināt uz pirmo miedziņu blakus savai gultai novietotajā gultiņā, bet pēc pirmās nakts barošanas, kad ņemtu viņu blakus, tad skatītos vai esmu aizmigusi un mēs turpinām gulēt kopā lielajā vecāku gultā, vai arī es neesmu paspējusi aizmigt un pēc barošanas smuki nolieku viņu atpakaļ gultiņā. Zināju, ka šūpulīti varēšu vēl maigi pašūpināt un viņa turpinātu tur gulēt. Man jāsaka, ka esmu dzirdējusi daudz un radikāli pretējas atsauksmes par šūpulīšiem, bet mums tas ir izrādījies viens no veiksmīga naktsmiera faktoriem. Protams, tā nav nekāda panaceja, bet mums viennozīmīgi ir noveicies. Meitai ļoti tur patīk gulēt, kā arī mamma ir priecīga, jo mazulītis ir pietiekami tuvu, kas man personīgi vismaz pirmajos trīs mēnešos ir īpaši svarīgi gan emocionālā ziņā, gan praktiskā, jo lai aizietu naktī mazajai pakaļ uz barošanu, man pat lāgā no gultas nav jāizkāpj, kas ļoti palīdz izgulēties nedaudz labāk. 

1

Nerunājot par Anna Glider šūpulīša praktisko noderīgumu, tas, manuprāt, ir arī ļoti simpātisks un kvalitatīvs, jo ir kaut kas pa vidu starp ļoti, ļoti klasisku un vecmodīgu modeli un starp kaut ko ļoti izteikti mūsdienīgu. Tieši tā, lai iekļautos teju vai jebkurā interjerā.

Šūpulīti plānoju izmantot līdz brīdim, kad mazā sāks riktīgi velties vai arī izaugs tik liela, lai tas viņai vairs nebūtu ērts un drošs. Mūsu pieredze, kā jau jūs redzat, ir tiešām pozitīva un šūpulītis ir izrādījies ne vien mana mazā sapņa piepildījums, bet arī liels palīgs mūsu visu nakts mieram. Ja mums kādreiz vēl būs lemts kāds bērniņš, tad nešaubīgi sāksim ar gulēšanu tieši šūpulītī.

Vairāk informācijas gan par šūpulīšiem, gan citu Troll produkciju, meklējiet te. Lai salds miedziņš!

2.jpg


Troll Nursery Latvijā ražotas bērnu mēbeles un tekstils, kas Latvijas un Pasaules tirgū darbojas jau 22 gadus.

Troll produkti ir sertificēti un atbilst Eiropā noteiktajiem standartiem.

 

Līdzīgi raksti:

Vieta Tavam komentāram: