Sveiciens Larai Kroftai un princesēm.

IMG_7346

Turpinot ērto frizūru tēmu atcerējos divas super vieglas un ērtas frizūras! Viena man ir palikusi atmiņā no filmām par Laru Kroftu. Patiesībā tieši šo zirgastes uzlabojumu izmantoju gana bieži un tas aizņem tieši divas minūtes, lai to izveidotu un būsim reālas, dažreiz mājmammai ir tieši divas minūtes, ko veltīt matiem, bet tas nenozīmē, ka nevēlamies izskatīties sakoptas un kārtīgas pat mājās. Otra frizūra ir attāls sveiciens princesēm un viņu frizūrām. 🙂 

IMG_7352
Sākums vienmēr izskatās apmēram tā! Kaut kas līdzīgs lauvu krēpēm.
IMG_7369
Pati frizūra šoreiz izskatās tā! Matus sadalu divās daļās, tad augšējo daļu saņemu tādā, kā zirgastē. Pēc tam savienoju zirgastes matus ar atlikušajiem izlaistajiem matiem un atkal sasienu ar matu gumiju. Tā turpinu siet matu gumijas visas atlikušās astes garumā. Pēc tam katru posmu pavelku ārā un mazliet pabužinu, lai astei tāds pufīgāks noskaņojums. Viens un divi – gatavs! 🙂

IMG_7386

IMG_7388

Un tad ir vēl viena frizūra, kuru man patīk izmantot tajās dienās, kad vajag matus zem paraksta – “ātri, savākti un otrās dienas matiem”.

Saveidoju zirgasti parasto.
Saveidoju zirgasti parasto.
Uzmaucu uz astes matu veidojamo švammi, kurai diemžēl nezinu korektu nosaukumu. :D
Uzmaucu uz astes matu veidojamo švammi, kurai diemžēl nezinu korektu nosaukumu. 😀
Tad drusku pabiedēju cilvēkus, kamēr pārkārtoju pāri švammei matus.
Tad drusku pabiedēju cilvēkus, kamēr pārkārtoju pāri švammei matus.
Tad tam visam pa virsu maucu matu gumiju...
Tad tam visam pa virsu maucu matu gumiju…
..tā, lai matu gali paliek brīvi vaļā.
..tā, lai matu gali paliek brīvi vaļā.
Variācijas tam, ko darīt ar "pārpalikušajiem" matiem ir 100 un 1, bet, ja runājam par fiksāko, tad es sadalu matus divās šķipsnās un vienkārši tās savirpinu.
Variācijas tam, ko darīt ar “pārpalikušajiem” matiem ir 100 un 1, bet, ja runājam par fiksāko, tad es sadalu matus divās šķipsnās un vienkārši tās savirpinu.
Savirpinātās šķipsnas fiksi aptinu ap matu rullīti un nostiprinu ar divām matadatām. Voila! Fiksā frizūra gatava. Plānākiem un/vai 'īsākiem matiem iesaku mazāku švammi un mazāk uzkrītošam matu veidojumam aŗi garo/biezo matu īpašnieces mierīgi var ņemt arī uz pusi mazāku švammīti. Patiesībā, šī ir viegla un ātra frizūra arī reizēm, kad vajag smuki izpucēties ārā no mājas, bet mati tam gluži nav noskaņojušies. :)
Savirpinātās šķipsnas fiksi aptinu ap matu rullīti un nostiprinu ar divām matadatām. Voila! Fiksā frizūra gatava. Plānākiem un/vai īsākiem matiem iesaku mazāku švammi un mazāk uzkrītošam matu veidojumam aŗi garo/biezo matu īpašnieces mierīgi var ņemt arī uz pusi mazāku švammīti. Patiesībā, šī ir viegla un ātra frizūra arī reizēm, kad vajag smuki izpucēties ārā no mājas, bet mati tam gluži nav noskaņojušies. 🙂

Ceru, ka mani frizūru meklējumi un demonstrējumi noderēs arī jums un tiekamies jau ar nākamajiem matiem citu dienu! 🙂

Līdzīgi raksti:

No Comments

  1. Paldies par ideju! Es draudzenēm smejoties saku, ir sajūta, ka mati vietā, kur sasieti mūžīgajā astē vai copē drīz vienkārši nolūzīs. Eju pēc “švammes)”:)

Vieta Tavam komentāram: