Svētki caur svētkiem.

20150919_100905Čau, čau! Kādu laiciņu es biju pazudusi no blogosfēras, bet tas vien tāpēc, ka biju tik ļoti aizņemta reālajā dzīvē. Absurds teikums, bet nu labi. Šoreiz sev piedošu. Pa šo laiku es paguvu organizēt māsas pārsteiguma dzimšanas dienas baļļuku un mūsu mazuļa kristības. Tie laikam būtu tādi lielākie notikumi, kas aizņēma gan manu prātu, gan laiku. 

No māsas svētkiem man praktiski nav nevienas bildes, vismaz kvalitatīvas nē, bet īstumā sakot, tā bija pārsteiguma ballīte ar daudz gardumiem un tuviem draugiem. 🙂 Tāpēc aizņemšos dažas bildes no māsas Instagram konta un ļaušu, lai tās nedaudz pastāsta par ballīti. 🙂 Starp citu, ja Tu vēl viņai neseko Instagramā, tad es nesaprotu, kāpēc?!

2

1

Šī laikam ir vienīgā bilde manā telefonā no pasākuma. 😀

Gandrīz vai lielāka sajūsma man ir par dāvanu, ko mēs sarūpējām māsai. Tas ir krekliņš ar uzgleznotu māsas mīluli – Hugo. Ja arī Tev ir kāds īpašs dzīvnieks, ko vēlies šādi attēlot, sazinies ar Agniju – http://www.pienalote.com.

3

Foto: http://www.pienalote.com
Foto: http://www.pienalote.com

***

Kristības rīkojām tuvāko radu un draugu lokā, tomēr vēlējāmies, lai tie ir skaisti svētki mums visiem, tāpēc pēc baznīcas nolēmām rīkot pavisam nelielu pasēdēšanu ar kūkām un šampanieti mūsu jau iemīļotajā restorānā “MUTE”. 

Ielūgumus mums, kā vienmēr, veidoja mana māsa un viņai lieliski izdevās realizēt manis iecerēto dzeltenpelēko lāču tēmu, kas, protams, beigās izvērtās par visa pasākuma krāsu tēmu.

Untitled

IMG-20150919-WA0002

IMG-20150919-WA0001

Foto: Viljams Timrots
Foto: Viljams Timrots
Vienkārši ļoti laimīga mamma! :) P.S. Šoreiz par manu seju un matiem parūpējās lieliskā Zane Lodiņa un esmu patiešām apmierināta ar rezultātu, jo sen nebiju jutusies tik smuka! :)
Vienkārši ļoti laimīga mamma! 🙂
P.S. Šoreiz par manu seju un matiem parūpējās lieliskā Zane Lodiņa un esmu patiešām apmierināta ar rezultātu, jo sen nebiju jutusies tik smuka! 🙂

Tagad esmu noskaņojusies lēnām gatavoties mūsu pirmajam ģimenes ceļojumam jau oktobrī un vienkārši baudīt būšanu mammai, jo tagad mazulis ar katru dienu kļūst aktīvāks un katrs viņa jaunais sasniegums ir vienkārši bauda visām manām jaunās mammas maņām. Vai esmu jau teikusi, ka mammai būt ir nenormāli forši?! 😀

***

Visā trakajā skrējienā man nesanāca laiks izvēlēties uzvarētāju KlikKlik konkursiņā, bet nu ir pienācis laiks to izdarīt. Uzvarētāju izvēlējos pēc nejaušības principa un turpmāk sava mājokļa drošību uzlabot ar foršajiem KlikKlik slēdzīšiem varēs Kasandra. Mīļi sveicieni! Es ar Tevi drīzumā sazināšos, lai mēs varētu sarunāt, kā saņemsi balviņu. Kasandras komentārs bija šāds:

jjj

Uz drīzu tikšanos! 🙂

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: