Svinam Tēvu dienu sadarbībā ar SPA centru ESPA Rīga + GIVEAWAY līdz 8. septembrim. SLĒGTS

Manuprāt, viena no vislabākajām lietām, ko vispār mūsdienu steidzīgajā pasaulē cilvēkam var uzdāvināt ir miers. Absolūts un nesatricināms miers, turklāt daudziem ir tik ļoti pierasts, ka dāmas sevi lutina ar dažnedažādām atpūtas un spa procedūrām, bet kāpēc gan, lai šādu mieru sev neuzdāvinātu arī vīrieši? Turpinot Tēvu dienas svinību dāvināšanas laiku, es vēlos vienam īpašam, īpašam tētim uzdāvināt mieru. Es gribu uzdāvināt atpūtu, relaksāciju un gandrīz divas stundas netraucētas harmonijas kādam no vislabākajiem tētiem pasaulē vienā no Rīgas labākajiem SPA centriem – ESPA Rīga

ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru, kas  izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu patiesi holistisku un brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim un klientam.

Savu ceļojumu SPA pasaulē viesi un klienti sāk ar attīrīšanās un enerģiju sniedzošiem rituāliem ūdeņos un pirtīs. Plašās ģērbtuves, privātās atpūtas zonas un elegantās procedūru telpas ieturētas vienotā stilā, lai SPA viesi un klienti izbaudītu mierīgu un pilnvērtīgu atpūtu.

Ja Tu esi tētis, kurš vēlas sev veltīt mirkli miera vai arī Tu esi meita, sieva, brālis, dēls, māsa, draugs, draudzene, vienkārši mīlošs cilvēks un zini kādu tēti, kurš Tēvu dienā būtu pelnījis tieši nepilnu divu stundu relaksāciju SPA centrā ESPA Rīga, tad šī ziņa ir Tev!

SPA procedūra Vīrieša pasaule

50 min

(Dāvanas vērtība 97.00 EUR)

Speciāli vīriešiem izstrādāta procedūra ar aromterapijas dziedniecisko iedarbību. Procedūras laikā tiek veikta muguras un galvas masāža, lai novērstu saspringumu konkrētajās ķermeņa zonās. Procedūru papildina relaksējoša roku un kāju masāža.

Vienu stundu pirms procedūras sākuma Jums ir iespēja atpūsties ESPA Rīga Termālajā kompleksā ar saunām, tvaika pirtīm, plašām atpūtas telpām un vienīgo apsildāmo āra baseinu Rīgā. 

Lai iegūtu iespēju uzdāvināt kādam īpašam tētim dāvanu karti uz šo procedūru, tepat komentāros pastāsti, kāpēc tieši VIŅŠ. Kāpēc tieši šis tētis ir visvairāk par visiem pelnījis šo fantastisko iespēju palutināt sevi? Komentārus gaidīšu līdz 8. septembra plkst. 18:00 un tad pēc absolūti subjektīvām sajūtām izvēlēšos vienu stāsta autoru, kuram būs iespēja iepriecināt to vislabāko un visforšāko tēti ar milzu miera dāvanu.


Es biju ļoti, ļoti naiva, domājot, ka varēšu izvēlēties vienu komentāru pēc saviem subjektīvajiem ieskatiem. Kāpēc naiva? Tāpēc, ka kaut kādu iemeslu dēļ iedomājos, ka spēšu izvērtēt, kurš tētis atpūtu ir pelnījis visvairāk, bet es nekādi to nespēju izdarīt. Visi stāsti mani aizkustināja, iedvesmoja un kārtējo reizi apliecināja, cik lieliski tēti mums te Latvijā ir, tāpēc, lai noteiktu uzvarētāju, atkal talkā ņēmu savu veco, labo draugu random.org un tas man paziņoja, ka šoreiz iespēju atpūsties savam īpašajam tētim varēs uzdāvināt Kristiana ar šo komentāru.

 Liels paldies visiem par dalību un stāstiem!

 

Līdzīgi raksti:

35 Comments

 1. Es šo dāvanu vēlētos uzdāvināt savam vīram, kurš ir burvīgs tēvs mūsu mazajam, 7mēnešus jaunajam, dēliņam.
  Kāpēc tieši viņš? Jo tās rūpes un mīlestību, ko viņš sniedz Gabrielam, ir neizmērojamas. Lai arī cik noguris viņš būtu pēc darba, pirmais ko darīs, kad atnāks mājās, būs paspēlēsies ar savu dēliņu. Vispār – katrs darba dienu vakars ir tēvam un dēlam. Tā kā vēl joprojām naktīs mostamies, tad visas brīvdienas viņš man ļauj izgulēties līdz cikiem vēlos. Kad braucam apskatīt Latviju, tad Gabriels pārsvarā ir tikai ar tēti – netieku ne pie ratiem, ne pie ergosomas.
  Man ir ļoti paveicies ar tik burvīgu vīru un manam dēliņam ir paveicies ar tik satriecošu tēti. Tādēļ vēlos, lai arī viņš tiktu palutināts un šis būtu tieši laikā!

 2. Luka tētis viennozīmīgi ir pelnījis šādu atpūtu, jo nav bijis atvaļinājumā jau 7 gadus! Viņa darbs ir pie datora dienu no dienas un tā kā vienlaicīgi strādā vairākos darbos, tad laika sevis palutināšanai, sportam vai atpūtai vienkārši nav. Pārnākot mājās viņš palīdz man, jo pēc bērniņa piedzimšanas ir sašķobījusies veselība. Viņš ir vislabākais tētis un vislabākais vīrs, jo rūpējas par mums, palīdz mums un mīl mūs no visas sirds.

 3. Tētis viņš ir tikai vēl pirmos trīs mēnešus, bet es nevarētu iedomāties vēl labāku cilvēku sev blakus, kurš tik ļoti rūpējas par mums.
  Jau no pašas pirmās dienas viņš tiek ar visiem pienākumiem galā, un ne reizi nav sūdzējies, ka kaut kas ko viņš nevarētu vai būtu grūti.
  Bijām Septembrī plānojuši doties atvaļinājumā, bet plāni šoreiz pajuka pārvākšanās dēļ. bet viņš tāpat ir nedaudz saguris no visiem darbiem. domāju, ka šī mazā spā kūre palīdzētu viņam spēkus atjaunot.

 4. Patiess prieks redzēt šādu Giveaway! Nevar nepiedalīties… Tētis ir ļoti svarīgs cilvēks, nav nozīmes vai tas ir vai nav saistīts ar ģenētisku iesaisti bērna radīšanā, tas ir vairāk tāds dvēseles stāvoklis un beznosacījuma mīlestība. Tie briži, kad bērns ar mirdzošām acīm paziņo, ka ir sailgojies un mirkļi, kuros dalās ar mammu stāstot par to, ko ir darījuši divatā ar tēti… Tētis, kuru mīl līdz mēnesim un atpakaļ. Tētis, kurš iesaka kāda kleita ir skaistāka, kurš pataupa pēdējo našķi, tētis, kurš pēc pasūtījuma cep zilas pankūkas… Tētis, kurš uztaisīs skaistāko leļļu māju, aprīkos to ar fantastiskām leļļu mēbelēm, uzlīmēs visskaistākās tapetes… Tētis, kurš sēdēs blakus smilšu kastē, jo ir jāuzceļ troļļiem pilsēta un ponijiem skrejceļi… Tikai tie mirkļi jau ir tas, kas bērnam paliek no mums, tie mirkļi, kas izaugot liek mirdzēt acīm un sejā atplaukt smaidam, mirkļi, kas palīdz izaugt par cilvēku. Tēti ir pelnījuši atpūtu, tētus vajag samīļot! 🙂 Te arī maza filmiņa, ko taisījām par to kā mūsdienās būt tētim – https://www.youtube.com/watch?v=HYnfWkOf1HY

 5. Lauris ir mazās Emmas tētis jau nedaudz vairāk par gadu. Jau kopš Emmas dzimšanas un vēl laikā, kad viņu tikai gaidījām, vienmēr ir bijis blakus, kad tas bijus nepieciešams. No pirmajām dienām labprāt palicis divatā ar mazo un pat mudinājis mani aiziet vienai kaut vai tikai līdz veikalam, lai es varētu nedaudz atpūsties. Lauris daudz un smagi strādā fizisku darbu, reizēm pat līdz vēlai naktij, lai mums nekā netrūktu, tomēr tādā īstā atvaļinājumā nav bijis jau daudzus gadus. Lai kā man gribētos, lai viņš pēc darba turpina dzīvoties ar meitu, lai es varētu padarīt savas lietas, vēl vairāk es gribu, lai viņš ir atpūties, priecīgs, smaidīgs un enerģijas pilns. Viņš ir pelnījis atpūsties, jo ir labākais tētis, kādu es savam bērnam varu vēlēties!

 6. Es šo atpūtu novēlētu savam vīram, jo rudenī viņš būs tētis dubultā. Mēs varam tikai aptuveni iedomāties, kā tas būs, kad spurainajam četrgadniekam pievienosies māsa. 🙈Šī atpūta viņam ļautu kaut nedaudz uzkrāt spēkus pirms “vislabākais tētis nu jau diviem pasaulē visforšākajiem bērniem” maratona! Bez stipriem (visādās nozīmēs) un tētiem mammām un bērniem nu nekādi nezitikt! 💚

 7. Es pat uz jautājumu – kapēc tieši VIŅŠ? – atbildētu ar pretjautājumu – Kurš gan cits? Cilvēks ar kuru esam izveidojuši ģimeni, (pašu svarīgāko kas var būt), kā arī cilvēks kurš rūpējas par mums, ir kopā ar mums. Man pat ir grūti izteikt savas domas un jūtas pašlaik, jo emociju ir tik daudz, ka acu stūrītī riešas asaras. Pats labākais arī ir pelnījis pašu labāko ❤️

 8. Jānis ir lielisks vīrs un pats labākais tētis mūsu abiem žiperīgajiem bērniem – gan es, gan mūsu piecgadniece un divgadnieks mīlam viņu bez gala un malas. Gribētos viņu palutināt, jo viņš māk lutināt un lolot mūs. Rūpīgs un gādīgs no abu sīču dzimšanas brīža. Ikdienā viņš daudz un smagi strādā, lai sasniegtu savus sapņus un mērķus, dizainējot un izgatavojot brīnišķīgas mēbeles. Koks viņam klausa uz vārda. Bet brīvajā laikā mūsu tētis ir aktīvs, ģimenisks un sportisks – bērni ar viņu kopā iemācās daudz jaunas lietas. Mēs ejam pārgājienos, braucam ar laivām, ceļam mājas, piedalāmies sporta spēlēs utt. Bērniem viņš sniedz, manuprāt, trīs būtiskākās lietas – drošības sajūtu, atbalstu un iedrošinājumu iet un darīt, kā arī pārliecību par sevi un savu varēšanu. Meita vienmēr var justies kā viņa princese, bet dēliņš kā mazais supervaronis. Tētis ļauj viņiem sapņot, mēģināt, kļūdīties, nebaidīties, uzdrošināties, atklāt un izzināt. Par to viņam Paldies!

 9. Man ir sajūta,ka šo lutināšanu būtu pelnījis mans tētis. Viņš ir fantastisks atbalsts man jau 27 gadus. Bez viņa es ne reizi nebūtu piecēlusies,kad dzīve sita pa kājam. Klusi,nemanāmi vienmēr pavirzījis mani pareizā virzienā,lai man rastos sajūta,ka lēmumu esmu pieņēmusi pati. Viņš ir atbalsts manam brālim katrā dzīves punktā,lai cik bieži tiktu izdarītas nepareizas izvēles. Un šodien,ar kādu sajūsmu un lepnumu viņš aizveda uz pirmo klasi manu mazo māsu.
  Pati pirms 6 mēnešiem esmu kļuvusi par mammu un saprotu,kāds tas ir “darbs” rūpēties par saviem bērniem,bez brīvdienām un atvaļinājumiem.
  Zinu,ka viņam jau daudz gadi,lai gan ne nemaz tik daudz nav,tikai 49, bet tieši tāpēc,ka visu mūžu viņš tik daudz ir devis sevi mums,gribas lai arī viņu kāds palutina,tā no sirds! ❤️

 10. Arī Tomam ir paveicies ar savu tēti.Viņiem ar dēlu ir tik ļoti īpašas attiecības.Jau kopš pirmās satikšanās brīža vēroju Viņu īpašo kontaktu.Tomam ir 9 mēneši un Toma tētis dēlu jau ir iepazīstinājis ar visdažādākajiem transportlīdzekļiem.Tomam tik ļoti patīk vērot kā tētis skrūvē,mazgā mašīnu,darbojās ar visām tā tētu lietām.Pēc piepildītas dienas,vakarā Viņi abi var spēlēties ar mašīnītēm.Toma rotaļlietas lielākoties sastāv tieši no spēļu mašīnām.Viņiem ir izteikta tēta/dēla pasaulīte,kurā es esmu vērotāja no malas.Tik grūti ietērp sajūtas,redzējumu no malas vārdos,bet ja es varētu es piezvanītu Tev Paula un izstāstītu cik ļoti,ļoti mans vīrs ir labs tētis.Šī Viņam būs pirmā Tēvu diena-tieši tāpēc Viņš ir pelnījis lielisku atpūtu.Šobrīd kamēr Toms guļ diendusu uzgāju šo Tavu rakstu par Tēva dienu…Tikmēr meklēju dāvanā izbraucienu ar kvadracikliem,jo Viņam ļoti patīk tās braucamās lietas,bet par masāžu Toma tētis noteikti priecātos.Paldies,ka tieši tāds ir mans vīrs,Toma tētis.Labāku nevaru iedomāties!

 11. Mans lieliskais vīrs ir pelnījis šo atpūtu, jo ir lieliskākais tētis pasaulē. Viņš, atnākot no darba, velta milzīgu mīlestību un uzmanību savam dēlām, neskatoties uz to, ka ir noguris. Viņi ar dēlu ir lieliska komanda un labākā alga par šīm rūpēm ir tas, ka dēls ar sajūsmu sagaida savu mīļo tēti mājās no darba un nenoguris seko viņam ik uz soļa :)) Nekad šo gandrīz 1,5 gadu laikā neesmu dzirdējusi no viņa “man nav laika” vai “esmu noguris”, lai būtu kopā ar dēlu un mums.

 12. Rodrigo (2,10 gadi) ludza ieteikt savu teti – “vins mani aiznes lidz darzinam turp un atpakal “opa”, jo man jau vel baigi gruti, vienmer iedod “garsigo” kad baigi gribas un “mak speleties vislabak no visiem””.Ta ka Rodrigo vel gruti pateikt “paaadies”, meginaju kopsavilkt 🙂

 13. Mana bērna tētis ir pelnījis iespēju atpūsties ar glanci 🙂 viņš ir neatsverams baltsts ikdienā un ar dēlu kopā ir fantastisks komplekts. Jau kopš paša sākuma viņiem ir tēvu – dēlu dienas, kuros dara kopā darbus un nedarbus. Tās ir īpašas dienas man, jo man ir mazais brīvsolis un zinu, ka atnākot mājās, mani gaidīs mani vīrieši. Gribētu,lai tieši viņš vinnētu iespēju aiziet uz spa, jo šobrīd gaidām otru mazo un viņam vajadzēs spēku un izturību 🙂

 14. Jau gadu un 9 mēnešus esam vecāki mūsu mīļajam Renāram. Pienākumi ģimenē sadalīti klasiski – es rūpējos par bērnu, māju, vakariņām un viņš par naudu. Cik vienkārši tas liekas. Un tad sākās kašķi. Katram savi pienākumi šķiet grūtāki, svarīgāki un nogurdinošāki. Tas prasa pūles, ielikt sevi tā otra kurpēs. Bet pēdējā laikā es saprotu, ka tā ir, mēs mammas gribam, lai mūs lutina, bet tētus aizmirstam. Pat ja man šķiet, ka viņš tikai atnāk mājās un ar bērnu spēlējās, bet es taču visu dienu skrienu un vācu aiz viņa… Patiesībā, tieši tā vakara spēlēšanās,bērna barošana, lai es varētu paēst vakariņas pirmā, kopīgā iešana uz parku un ļaušana man brīvdienās pagulēt ilgāk ir tik ļoti nozīmīga, svarīga un dod tik daudz atelpas! Kas gan būtu, ja viņš man nepalīdzētu? Es zinu, ka nevar tik prasīt un ņemt. Ja es gribu, lai mani lutina, man jālutina arī viņš. Es cenšos, cik vien spēju, bet šis būtu superīgi. Viņam to vajag, jo strādā fizisku darbu un jau gadiem nav bijis atvaļinājumā. Tētis būtu iepriecināts tēva dienā un viņam būtu vēl vairāk enerģija dauzīties ar mūsu puiku. ❤️

 15. Sveika!
  Ja ar pirkstu varētu šķirt telefona grāmatu un apstāties pie lieliskākā vīrieša un tēta, tas tas būtu Leonarda tētis Linards.
  Uzsverot to, ka tikai tad, kad vīrietis ir lielisks vīrietis, tikai tad viņš ir arī lielisks tēris. Šie abi amati it viņa caur’ un caur’.
  Atliek vien vēlēties, lai Leonards izaug kā tētis ❣️

 16. Šo atpūtas iespēju es gribētu laimēt savam vīram, kurš nu ir tētis jau otro mēnesi mūsu meitiņai. Sākotnēji, kad gaidījām bērniņu, nevarēju iedomāties, ka viņš būs man tik liels atspaids brīžos, kad jāpieskata meita. Lai kā noguris darbā viņš arī nebūtu, viņš vienmēr steidzas mājās, lai man atvieglotu mājas soli un lai pieskatītu bērniņu, kamēr es atvelku elpu. Viņš nekad nesūdzas, kad lūdzu iemidzināt mazo nakts vidū, jo man vairs nesanāk vai man tik ļoti nāk miegs, ka prasās sērkociņi acu atvēršanai. Nesūdzas, kaut nogurums sejā redzams. Un ir tik lieliski redzēt, cik ļoti viņš mazo mīl. Tādēļ viņš būtu pelnījis atpūtu 🙂

 17. Nu jau 3,5 mēnešus(+9 mēneši, kas pavadīti puncī 🙂 ) mans vīrs ir tētis mūsu mazajam brīnumam-dēliņam. Dēliņu sagaidījām ar neplānotu ķeizargriezienu, kas bija stress un šoks mums visiem trijiem. Dēliņa Tētis rūpējās par dēliņu, kad man bija grūti pastaigāt vai piecelties no gultas-cēla, vannoja, mainīja pamperus dēlam, mainīja pamperus man. Viņš bija kā otrā mammīte viņam, kad man bija tik grūti. Krīzes brīžos, kad dēliņš neņēmās svarā, man pār vaigiem asarām ritot, vienmēr mani iedrošināja turpināt barot ar savu pieniņu un sakot, ka mums tas izdosies. Bez jebkādas sūdzēšanās, cik nebūt ne viegli tas bija. Tētis ir stāsts ne tikai par bērniņu, bet arī par mammīti, jo ja mammīte jūtas labi, bērniņš ir laimīgs. Mūsu Tētis ļoti rūpējas arī par mammu, jo viņš zin, cik ļoti dēliņš ir piesaistīts man. Arī ārpus punča turpinam būt drusku 2 in 1.
  Arī tagad viņš turpina būt viens vislabākais visā Pasaulē mūsu mazajam brīnumam. 💙👣

 18. Mūsu tētis daudz strādā, lai nodrošinātu mums mūsu labāko dzīvi. Lai arī stundas diennaktī viņam trūkst un miega trūkums pavada viņu katru dienu, viņš spēj paveikt milzu darba apjomu un, tam visam pa vidu, palīdzēt katram, kas to palūdz, kaut vai ar padomu.
  Kopā ar mūsu četrgadnieci, viņš spēle leļļu māju, iejūtas Annas lomā, jo meita vienmēr grib būt Elza (Ledus sirds), ļauj sev matos iepīt visas gumijas un sprādzītes, ko meita spēj atrast un ir vislabākais rotaļu biedrs, ejot vannā. Arī mūsu 9. mēnešus veco dēliņu viņš neaizmirst kārtīgi izkutināt, tā, ka visa māja dzird mazos, sirsnīgos “rūķīša” smiekliņus.
  Mēs, trīs, vienmēr esam viņa prioritāte. Vispirms mēs un tikai tad viņš pats. Man šķiet, šoreiz, ir laiks tēti palutināt un ļaut viņam atpūsties. Kur vēl ideālāk, ja ne baudot masāžu?

 19. Protams, ka katrs mīlošais un gādīgais tētis ir pelnījis šo atpūtu!
  Bet mums tētis mājās ir tikai viens un tieši viņam, manam vīram, mēs ar meitiņu vēlētos dāvināt atpūtu un mieru kaut uz mirkli.
  Viņš ir lielisks, jo viņš ir mīlošs, rūpīgs un gādīgs. Pat pārāk! Ja vien ir iespēja, viņš cenšas darīt visu, lai sagādàtu savām meitenēm visu nepieciešamo un vēl drusku vairāk. Tā dēļ,reizēm, izpaliek kopā pavadītas nedēļas nogales vai darbadienu vakari. Un tā dēļ, reizēm, ir sajūta, ka viņš ir, bet viņa nav.
  Par visu, ko viņš dara, es pasakos viņam katru dienu, rūpējoties par viņu, bet Tēvu dienā viņš, mūsu tētis, ir pelnījis īpašu PALDIES! 🙏🏼

 20. Loretas tētis, mans vīrs, noteikti ir pelnijis, kaut nedaudz, bet atpūtu! Gribu teikt MILZĪGU PALDIES par to, ka viņš mums ir! Esmu mamma, kura strādā un tētis pavada laiku ar meitu, meitiņai ir tik 3 mēneši, taču tētis ir lielākais palīgs, atbalsts un meitas labākais draugs, lieliskākais tētis pasaulē! Esam lieliska komanda, kad ir grūti- atbalstam, kad labi- izbaudam prieku kopā un mīlas viens otru vienmēr un par jebko! Izbaudam mazos svētkus, un priecājamies par visu jauno 🙂
  *K*

 21. Mans tētis ir pelnījis šo atpūtu jo gadu gadiem viņan nav bijusi atpūta un relaksācija. Viņš dzīvo laukos un katru dienu ir smagi nostrādājies, lai mums bērniem un mazbērniem būtu labi. Un kad mūsu tētim ir brīvs laiks viņš šo brīvo laiku izmanto lai palīdzētu visiem citiem veciem cilvēkiem mūsu ciemā kuriem ir grūti, tētis šos vecos cilvėkus ved pie ārstiem, kad ir nepieciešams. Tētis pērk pārtiku un visu citu nepieciešamo, jo mūsu ciemā par veikaliem un pārtikas piegādi cilvėkiem kuriem nav sava transportlīdzekļa un nav iespējams aizbraukt uz pilsētu iepirkties nav padomāts. Un tētis nav atpūties, jo viņš ar savu labo sirdi palīdzēs visiem neprasot un negaidot neko pretī, tieši tāpēc uzskatu, ka šo atpūtu ir pelnījis mūsu tētis

 22. Parasti konkursos nepiedalos un nekad neko neesmu laimējusi. Mans lielais laimests ir mans vīrs un nu jau arī dēla tētis Aigars. Ja vēl pāris nedēļas pirms dzemdībām draugi smīkņāja, jautājot vai viņš piedalīsies procesā, tad īstajā dienā (īstenībā visas 26 stundas) viņš bija blakus un atbalstīja pat operāciju zālē. Sākot ar pirmajām stundām, dienām un mēnešiem viņš vienmēr ir bijis blakus un es jau smejos, ka vienīgais, ko viņš nedara, nebaro mazo. Aigars ir pelnījis atpūtu kaut vai par to, ka visu ziemu ( NHL sezonu 🙂 cēlās un skatījas hokeju ar dēlu agros rītos un vēlās nakts stundās, ļaujot atūsties man. Katru dienu skatos uz abiem un sirds apmet kūleni no laimes, ka viņi man ir.

 23. Mans tētis ir vislabākais, jo viņš tāds vienkārši ir. Ne tikai tētis, bet nu jau arī vectēvs saviem 3 mazdēliem. Ikdienā aizņemts darbos, brīvdienās palīdzot mums ar remontu. Gribas viņu palutināt. Man patiess prieks, ka tieši viņš ir mans tētis- es nevarēju vēlēties neko labāku! Viņš man ir bijis arī mammas vietā un iemācījis visu. Tas noteikti nebija viegli būt par diviem vienlaicīgi. Viņš noteikti ir Tētis ar lielo burtu.

 24. Tāpēc, ka, pirmkārt, viņš ir izaudzinājis četras meitas un ir vectētiņš 2 gadus veciem dvīņiem, kuri mēdz sastrādāt visādus nedarbus. Tētis vienmēr ir smagi strādājis, lai nodrošinātu tādu dzīvi, kāda mums ir bijusi, atceros, kā vecmāmiņa teica, ka bērnībā tētis esot teicis, ka viņa bērniem katram būs sava istaba, jo savā bērnībā dzīvoja 2 istabas dzīvoklī Imantā kopā ar vecākiem un māsu, dzīve esot bijusi diezgan saspiesta. To viņš arī piepildīja, uzcēla skaistu māju, kur katrai meitai ir sava istaba un savu mammu, manu vecmāmiņu, nevienā brīdī nedomāja ievietot pansionātā, arī viņai bija sava istaba. Pat tagad tētis strādā vairākos darbos, lai varētu mūs iepriecināt.

 25. Es parasti konkursos un loterijās nepiedalos, jo pieņemu, ka mani jau tāpat neizlozēs. Bet esmu gatava pacensties sava vīra labā. Viņš noteikti būtu pelnījis šo atpūtu, jo ir ne tikai lielisks vīrs, bet arī tēvs 2 dēliem. Tā nu dzīvē sanāca, ka pirmo dēlu viņam bija jāaudzina paša spēkiem. Ar to viņš lieliski ticis galā. Kad pirms pusgada pasaulē nāca mūsu kopīgais mazais mīlulītis, tad mans vīrs jau no pirmās dienas bija mans vislielākais palīgs. Pat brīžos, kad nespēju bebi nomierināt, viņš spēj panākt, ka mazulis atkal smaida. Un kas gan var būt labāks par bērna smiekliem!

 26. Šo dāvanu viennozīmīgi ir pelnījis mans vīrs Kaspars, jo viņš ir supertētis – dvīņu tētis! ☺️ Protams, ka tas ir ļoti grūti, bet viņš lieliski tiek galā un neatsverams palīgs man. Nevaru iedomāties, kā bez viņa atbalsta tiktu galā. Viņš ir ļoti sirsnīgs, mīļš un jautrs tētis, ļoti mērķtiecīgs, apņēmīgs un strādīgs, īsts paraugs mūsu dēliņiem. ❤️

 27. Lauris, mans vīrs un mana Jēkaba tēvs. Viņš ir ļoti atbildīgs un mīļš. Es redzu, cik liela ir viņa mīlestība pret Jēkabu, acis mirdz. Mūsu ceļš līdz bērniņam nebija viegls, bet izdevās un Lauris bija tas, kurš pirmais turēja mazo rokās. Nespēju aprakstīt to uzmanību, maigumu un lepnumu, ko redzu viņā, kad viņš tur Jēkabu rokās, kad spēlējas ar viņu, kad brauc ar riteni vai brīvdienu rītos baro Jēcim brokastu omleti. Reizēm liekas, ka viņš nekad nenogurst, jo pat pēc garas darba dienas darbā un pēc tam dārzā, viņš ar platu smaidu ceļ gaisā Jēkabu un mīļo. Viņš ir lielisks tētis! Labāku pat nevar vēlēties!

 28. Mans mīļotais vīrietis ir tētis mūsu meitiņai Emmai, kurai nu jau ir 10 mēneši. Kādēļ viņš būtu pelnījis šo iespēju, tādēļ ka viņš ir labākais vīrietis pasaulē mums abām un mēs vēlētos viņu palutināt ar kautko ikdienā neierastu.

 29. Es šo fantastisko, mierpilno un relaksējošo dāvanu vēlētos uzdāvināt savam mīļotajam vīrietim, jo pavisam noteikti viņš ir SuperTētis ar lielo S un lielo T burtu. Viņš ir ļoti rūpīgs, gādīgs, mīļš un Mīlošs. Ar meitiņu, kurai nu jau ir 1 gads un 6 mēneši pavada kopā katru mīļu brīvbrīdi, meitai acis mirdz, kad viņi pavada kopīgi laiku rotaļājoties vai darot jeb ko citu, man skatoties no malas, katru reizi ir smaids sejā un reizēm arī prieka asaras. Viņš man ir liels palīgs un atbalsts jebkurā dzīves situācijā, viņš man ir palīdzējis ar meitiņu kopš viņas pirmās dzīves dienas, pirmās satikšanās sekundes ❤️ Un arī visu gaidību laiku gādāja par mums un mūsu labsajūtu. Varu no visas sirds teikt, ka viņš ir PATS LABĀKAIS TĒTIS mūsu meitiņai, mīlestība pāri maliņām un ik dienu aug aizvien lielāka. Viņš noteikti ir pelnījis mūsu pateicību par viņa rūpēm.

 30. So briniskigo Giveaway gribetu uzdavinat savam viram – briniskigakajam tetim, kadu varu veleties savai meitinai. Vins smagi strada un biezi ir prom no majam, bet brivaja laika izvelas but kopa ar savam meitenem – mani un N. (27 men), nevis iet patuset ar draugiem, vai ari darit ko citu. Kad redzu vinus spelejoties, skiet, ka milestiba vienkarsi plust pari malam un spiraucas ara caur ktru sunu 🙂 Tas prieks, lepnums un apbrins, kas vinam ir pret N. man dazreiz vienkarsi liek izkust. Tapec domaju, ka ari vins ir pelnijis so briniskigo davanu – iespeju atpusties un relakseties, un uzladeties, lai vinam pietiktu speka vina divam damam

 31. Mans brīnišķīgais vīrs un Valta(1,5) tētis Lauris.
  Visvairāk mani iepriecina,ka viņš mani redz un sajūt. Viņš bez teikšanas paņem Valtu un aizdodas kādās tēva un dēla gaitās,kad saredz manu nogurumu.
  Viņš iesaistās pilnīgi visā-gan aprūpē,gan rotaļās ar dēlu. Tiešām it visā 🙂 Īpaši mīļas man liekas reizes,kad viņš izvēlas dēlam apģērbu.
  Mums ir kopīgs skatījums un vīzija par mūsu ģimenes nākotni un bērniem tajā, un tieši viņš biežāk piemin daudzus bērnus,kas īpaši silda manu sirdi.
  Un visvairāk viņš ir pelnījis šo atpūtu,jo pēc 2 mēnešiem mēs satiksimies ar savu punča bēbi-mūsu otro bērniņu. Un tieši viņš ir izvēlējies paņemt bērna kopšanas atvaļinājumu,lai pāris mēnešus mēs pabūtu pa māju visi kopā. Nu jau četratā 🙂

 32. Lauris- mans vīrs un mūsu dēliņa Valtera tētis pelnījis lutināšanu un atpūtu, jo nesavtīgi dēla pirmo dzīves nedēļu stāvēja un bija kā klints un vislabākais savam dēliņam, kamēr mamma nevarēja parūpēties par mazuli. Tā arī tetis tika pie pus galvas ar sirmiem matiem. Bet kopš piedalīšanās dzemdībās ( pirms 4menesiem) ir ļoti ļoti mainījies- katru dienu vēroju viņa un dēla rotaļas un kūstu no tās mīlestības kas valda starp viņiem. Un cik ļoti lielā mīlestībā viņā raugās dēliņš, kad tetis paņem ģitāru un dzied. Mīlu ar katru dienu ar vien vairāk un dažbrīd ir bail no milzīgās mīlestības enerģijas, jo kur nu vēl lielāku. 😍
  Apbrīnojams ir mūsu tētis, ka pēc garas un grūtas darba dienas, kas sākas jau 6un beidzas tik īsi pirms 18, vēl visu vakaru velta sevi mazulim.

  Lutināt un mīlēt mūsu vīriešus 😊

 33. Es katram Tētim novēlētu šādu atpūtu ik pa laikam piedzīvot, jo viņi to ir pelnījuši, cenšoties padarīt vieglāku un labāku mūsu(sieviešu/mammu un arī mazulīšu)ikdienu.. lai gan zinām cik aizņemta un saspringta ir viņu ikdiena, tāpēc reti kad tas izdodas mūsu mīļotajiem vīriešiem..
  Bet šoreiz man ir jāizvēlas viens tēvs, kurš var iegūt šo balvu, tāpēc vēlētos, lai mans mīļotais vīrs izbauda atpūtu!
  Robert, Tu esi lielisks vīrs un Tēvs mūsu mazajai 2,5 mēnešus jaunajai meitiņai! Un paldies, Tev, ka lutini mūs meitenes un esi līdzās jebkurā situācijā, gan priekos, gan bēdās, tā, kā reiz solījām viens otram! Mīlu! Par to arī Tu esi pelnījis laiku sev un šādu relaksāciju! ♥️

 34. Šădu burvīgu iespēju novēlētu mūsu Lieliskajam tētim, jo no visas sirds varu teikt – bez viņa es nespētu, bet viņa gādības mēs nebūtu tādi kā esam, viņš viennozīmìgi ir manas dzīves lielăkais laimests – nekas viņam nav par grūtu…mùsu dēliņiem ir ārkārtīgi paveicies! Kad vēl tikai gaidīju mūsu vecãko dēliņu, neveiksmìgi nokritu pa trepēm un salauzu kāju – ik dienu vìriņš mùs nesa augšup un lejup no 3.stāva uz rokām, arī tūlìt pēc dzemdìbâm viņš bija tas, kurš sagaidìja mazulìti no operāciju zāles un tâ līdz pat šodienai tā emocionâlā saikne ir ļoti cieša… Nu jau 7 gadus viņš ir Tētis un 2 gadus dubulttētis, un jo dienas, jo viņa vērtība aug – puikas mirdzošām acīm viņam seko ik uz soļa un katru darbiņu darot kopā redzams lepnums viņa sejā! Viņš ir tas, kurš nekad neatteiks iemâcīt ko jaunu, uzspēlēt kādu spēli, uzcelt kluču māju, ierakties smiltīs līdz zodam, iemācīt makšķerēt, kopā vērot skudru dzìvi, aizvest uz bērnudãrzu vai skolu, pagatavot siltas pusdienas vai vienkārśi mīļi noglāstīt un apskaut…arì nakts vidù gatavs celties, iet un aizdzìt bērna murdziņus ar mierinošu vārdu…tā es varētu turpināt un turpināt…
  …no visas sirds Paldies viņam, jo zinu, ka otra tāda pasaulē nav!😍😚

 35. Vēlētos šo burvīgo dāvanu novēlēt savas meitiņas tēvam, jo viņš ir lielisks tētis. Vienmēr man palīdzējis, gan brīvdienu rītos ļāvis pagulēt, gan vakaros palīdz, arī pavada laiku ar meitiņu divatā, gan palaiž mammu brīvsolī. Ir bijis klāt un kopā arī visu grūtniecības laiku un dara visu savas ģimenes dēļ. Daudzi tēvi ir tādi, bet daudz ir arī tādu, kas vispār nepalīdz, un manuprāt tēti, kas iesaistās savu bērnu dzīvēs ir pelnījuši, lai lieku reizi viņus paslavē un apbalvo 🙂

Vieta Tavam komentāram: