The One With The Big News vol. 2

Šodien ir mana dzimšanas diena un es nolēmu sev uzdāvināt lielāko dāvanu, ko vien cilvēks pats sev var atļauties uzdāvināt – atklātību! Mani regulārākie un aktīvākie bloga un sociālo tīklu sekotāji noteikti būs pamanījuši manu salīdzinoši lielo klusumu gan te, gan visos pārējos manos internetos. Par to jau nedaudz rakstīju iepriekš un teicu, ka man bija ļoti nepieciešams laiks sev, savai ģimenei un vienkārši ļoti, ļoti gribējās klusumu, mieru, harmoniju un dvēselisku siltumu. Bez negācijām, bez kritiķiem un vienkārši bija vajadzīgs laiks dzīvot savā miera burbulī. Pa šo gadu ir nācies piedzīvot milzum daudz prieka brīžu un neesam iztikuši arī bez rūgtākām asarām. Vakar pat paspējām pabeigt pārvākšanos uz jaunu dzīvesvietu un var teikt, ka jauno gadu sāku tā pavisam, pavisam svaigi un ar jaunu atvēzienu.

Bet tagad beidzot esam gatavi pavēstīt un atklāt savu vislielāko un sapņaināko iemeslu, kas stāv apakšā visam, visam – mēs gaidām savu otro mazuli! Jā, tieši tā! Jau pavasara sākumā satiksim savu otro bērniņu, par ko esam neizsakāmi laimīgi, jo šis mazulis mums ir gandrīz vai neticams sapnis un brīnums. 

dsc_3428

Turpmāk apsolu vairs nebūt tik klusa, gluži pretēji, labprāt padalīšos vairāk savās pārdomās un pieredzē, par to, kā ir būt stāvoklī un vienlaicīgi audzināt aktīvu viengadnieku, kā arī labprāt pastāstīšu vairāk par savu iespēju salīdzināt grūtniecības. Tā, kā esmu jau pavisam netālu no grūtniecības paša viduča, tad jau pavisam drīz pastāstīšu savu salīdzinājumu pirmajam trimestrim gaidot Otomāru pret mūsu otra mazuļa gaidību pirmo trimestri. 

Mūsu sirdis un mājas ir pilnas ar milzīgu laimi un svētības sajūtu, tāpēc ceram, ka priecāsieties kopā ar mums un labprāt sekosiet mūsu ģimenes piedzīvojumiem arī turpmāk. 

Daudz laimes manā dzimšanas dienā! 🙂 

dsc_3391

dsc_3395

dsc_3414

dsc_3511

dsc_3452

dsc_3528

Par skaistajām mūsu ģimenes bildēm MILZĪGS paldies Baibai no B&D Photography! 🙂 

Līdzīgi raksti:

2 Comments

Vieta Tavam komentāram: