There are so many shoe fish in the sea…*

SAM_5983

Ar kurpēm man ir tieši tāpat, kā ar cilvēkiem – vai nu ļoti, ļoti patīk, vai nu ļoti, ļoti nepatīk. Remdenas sajūtas, kā viens, tā otrs manī rada ļoti reti. Vienīgā atšķirība ar cilvēkiem ir tāda, ka viņiem dažkārt dodu otru iespēju kļūt par maniem sirds cilvēkiem, bet kurpes parasti tomēr saņem tikai vienu iespēju, jo būsim reāli, there are so many shoe fish in the sea!

Jau gandrīz gadu biju savu īsto un vienīgo brūno ādas kurpju meklējumos, bet līdz šim man nepatika vai nu tonis, vai nu papēdis, vai nu purngals vai nu tās bija neērtas, vai arī visas lietas kopā. Nevarēju iedomāties, ka perfektus, brūnus, klasiskus sieviešu augstpapēžu apavus varētu būt TIK grūti atrast, bet ticiet vai nē, man Jūlija beigās beidzot uzsmaidīja veiksme. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena! Protams, ka savas ideālās, brūnās kurpes sastapu visu iespēju pilsēta Ņujorkā, visu vēlmju piepildošajā veikalā Macy’s. Pati Ņujorka ir atsevišķs stāsts, bet ņemot vērā, ka šopings nebija mana prioritāte, es tomēr atvedu divus lieliskus pirkumus un viens no tiem ir šīs Jessica Simpson kurpes, kas mani pašu ļoti izbrīna, jo no J.S. kolekcijām man līdz šim ir paticis ļoti maz kas. Kamēr tās gaida savu pirmo iziešanu, tikmēr labprāt parādīšu tās Jums. Es jau iedomājos, cik lieliski tām piestāvēs mana mīļākā navy blue kleita! 🙂

Vai Tev ir kāda konkrēta lieta, kuru tu ilgstoši meklē, bet nekādi nespēj atrast, varbūt arī tev beidzot ir izdevies to atrast?

SAM_6004

SAM_6000

SAM_6010

SAM_6013

SAM_5997

Līdzīgi raksti:

No Comments

Vieta Tavam komentāram: