Topošie vecāki, dodieties uz randiņu sadarbībā ar Bella Baby Happy un KID*! (Noslēdzies!)

Titulbilde no Rožu ģimenes arhīva.

Autore: Elīna Smilga

Esmu jau ne reizi vien stāstījusi, ka mums ar vīru ļoti patīk doties uz dažādiem restorāniem jaunu garšu meklējumos, īpaši svinīgi šie brīži ir tās retās reizes, kad mūsu dēlu uz pāris stundiņām atstājam pieskatīšanai vecmāmiņai un paši dodamies svētku randiņos. Par svētku randiņiem es tos saucu tāpēc, ka tie ir tieši tik īpaši, lai viens tāds divvientulības randiņš mums ļautu atpūsties tik ļoti, lai atgriežoties atkal mājās, mēs būtu labāki vecāki ne vien savam bērnam, bet arī labāki laulātie draugi viens otram. Šādi randiņi mums dod iespēju ne vien nobaudīt kādu gardu ēdienu, bet arī netraucēti un bez steigas pārrunāt visu, kas ikdienā ir sakrājies neizrunāts un vienkārši ļauj apstādināt mirkli, kas ir paredzēts tikai mums diviem. Tagad, kad gaidām otru bērniņu, šie brīži ir kļuvuši aizvien retāki, tomēr līdz ar to aizvien nozīmīgāki, tāpēc, sadarbībā ar ģimenēm draudzīgo restorānu KID* un higiēnas preču ražotāju Bella Baby Happy, vēlos uzdāvināt šādu mirkli miera 4 topošajiem vecākiem.

Jā, šoreiz vērtīgu dāvanu saņems nevis viena ģimene, kura šobrīd gaida mazulīti, bet veselas četras! Nevienam nav noslēpums, ka jaunie vecāki ir noguruši. Ja ne vienmēr, tad bieži, bet arī esot mazuļa gaidībās jaunās māmiņas ir pelnījušas īpašas rūpes un apčubināšanu, tāpēc tieši tas brīdis pirms mazuļa ierašanās pasaulē, ir vislabākais, lai baudītu divvientulību ar savu vismīļāko cilvēku pasaulē, turklāt pirms Ziemassvētkiem šāds randiņš būtu vēl īpašāks, siltāks un skaistāks.

Ja Tu esi topošā māmiņa vai tētis, kurš vēlas palutināt savu īpašo sievieti, vai kāds cilvēks, kurš zina sev mīļus topošos vecākus, kuri būtu pelnījuši šādu randiņu, tad seko norādījumiem zemāk un uzdāvini viņiem īpašu mirkli divatā!

Dāvanu grozs:

 • Četras dāvanu kartes 25 EUR vērtībā katra, četriem topošajiem vecākiem no restorāna KID*;
 • Četri dāvanu komplekti no Bella Baby Happy katrai jaunajai ģimenei ar dažādām precēm, kuras lieti noderēs jaunajiem vecākiem mazulīša pirmajās dzīves dienās;
 • Nenovērtējams mirklis divatā pirms mazuļa ienākšanas ģimenē!

Pieteikšanās nosacījumi:

 • Tev jābūt topošajai māmiņai, tētim vai kādam, kurš gribētu uzdāvināt šo dāvanu konkrētiem jaunajiem vecākiem;
 • Tev jāmīl svinēt svētkus;
 • Tev līdz 8. decembra pusnaktij jāatstāj zem šī ieraksta komentārs un jāpastāsta, kāpēc tieši Tava jaunā ģimene būtu pelnījusi šos mazos svētkus.

Dāvanas ieguvēju noskaidrošana:

9. decembrī, kopā ar sadarbības partneriem, izvēlēsimies trīs topošos vecākus, kuriem būs iespēja doties randiņā uz KID* restorānu un saņemt dāvanas no Bella Happy Baby.

Lai skaisti!

site-icon

kid-melnais

attels2

Milzīgs paldies visiem topošajiem vecākiem, kuri dalījās savos stāstos un nolēma, ka viņiem ir pēdējais laiks doties uz romantisku, divvientulīgu randiņu ar savām otrajām pusītēm. Man tik ļoti gribētos apdāvināt pilnīgi visus dalībniekus, tomēr mums bija jāizvēlas četras ģimenes, kuras tiks pie dāvanu kartēm no restorāna KID* un dāvanu komplektiem no Bella Baby Happy un šoreiz visvairāk palaimējies ir šo komentāru autoriem:

1234

Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināšos personīgi, bet visiem pārējiem dalībniekiem no sirds lūdzu neaizmirst, ka jūs esat ne vien vecāki saviem bērniņiem, bet arī vīrieši un sievietes, kam savas attiecības jākopj un par tām jārūpējas ne mazāk, kā jūs rūpējaties par saviem bērniem! Mīlestības pilnu jums visiem šo pirmssvētku laiku.

 

 

Līdzīgi raksti:

34 Comments

 1. Super iespēja!

  Mums ar vīru vēl jo vairāk, tiešām pēdējais laiks kaut kur aizdoties divatā un nosvinēt dzīvi, jo tieši izlozes dienā 9.decembrī manā aplikācijā sākas ZAĻĀ zona. Un mēs zinām,ko tas nozīmē- Kuru katru brīdi.!!!

  Ja arī nelaimēsim- šis ir labs atgādinājums,ka mums ir pavisam maz laika,lai ko ieplānotu sev paši 🙂

 2. Mmmm… Burvīgs konkurss 😉 Tieši šobrīd to īpaši ar vīru izjūtam, ka gribas randiņus, kā tas bija, kad gaidījām pirmo bērniņu. Šobrīd, kad gaidām otro, īsti laiku mums atrast divatā – ir grūti. 4 gadīgais puika grib visur būt klāt, ko ar noliedzam, bet gribas ar justies kā sievietei ne tikai kā mammai. Svētku drūzmā, kāds (kaut viens ☺️) randiņš nāktu par labu gan topošajai divu bērnu māmiņai, gan topošajam divu bērnu tētim, gan mazulītim puncī, gan aktīvajam 4gadniekam ☺️
  Laimīgiem bērniem laimīgus vecākus! ☺️

 3. Vēlos pieteikt savu draudzeni Agitu Zommeri-Krakopi! 🙂
  Savus pirmos mazuļus mēs abas sagaidījām 2015.g. maijā. Šobrīd viņas ģimenē ap Ziemassvētkiem plānojas otrs brīnums. 🙂
  Tā kā vīra kungs bieži atrodas komandējumos, viņa ir lielisks piemērs kā patstāvīgi tikt galā ar visu!
  Tāpēc es uzskatu, ka šis ģimenes pāris jo īpaši ir pelnījuši pabūt romantiskā divvientulībā! Un ceru, ka vēl paspēs pirms lielā notikuma! :)))

 4. Vai … arī man ar vīru būtu ideāla dāvana – jo mūsu pirmdzimto gaidam uz Ziemassvētkiem 🙂 takā vēl mājās ir uzsākts virtuves remonts, jau tuvojas svētki, gatavojamies mūsu aklajam randiņam ar mazo brīnumu – esam pavisam ierauti darbiņos, ka šī būtu ideāla iespēja visu nolikt pie malas un vēl atpūsties pirms lielajiem ģimenes svētkiem 🙂

 5. Vīrs strādā restorānā , tādēļ savās brivdienās vēlas mājas gatavotu ēdienu nevis apmeklēt vēl kādu restorānu. Bet mēs ar lielo punci labprāt attietu no plīts un pēdējās nedēļas vismaz reizi izrautos no mājas 😊😊😊 kā arī laba iespēja vēl paspēt pavadīt patīkamu laiku divatā pirms mazās nākšanas pasaulē ❤

 6. Vēlētos šo brīnišķīgo iespēju uzdāvināt savai draudzenei Ilzei un viņas vīram Rihardam. Viņi abi audzina 1 gadu un 1 mēnesi veco meitiņu Patrīciju un nākamā gada februārī viņu ģimenē ienāks vēl viens bēbītis 🙂 Es apbrīnoju savu draudzeni, kā viņa rosās ikdienā un tiek ar visu galā, ik pa laikam prot sapulcēt mūs, draudzenes, un svinēt svētkus un viņa noteikti būtu priecīga arī par tādiem maziem svētkiem un atelpas brīdi divatā. Turklāt Ilžuka aizraušanās ir ēst gatavošana un kūku eksperimenti, tā ka tada dāvana, kas saistās ar ēdiena baudīšanu būtu superīga 🙂

 7. Paldies par skaisto iespēju! Mūsu prieks par brīnumu ir pieklusināts un pieticīgi pateicīgs, jo, līdzīgi kā Tev, Paula, arī mēs esam sagaidījuši un atvadījušies jau iepriekš. Tieši tāpēc arvien vairāk novērtējam to dziļo spēku un laimi šobrīd, kura ir mūsos pašos un kas mūs dara stiprus. Vienkārši priecājoties par visu, kas mums dots, izbaudot laiku kopā dažādos izbraucienos, pastaigās vai iepazīstot ko jaunu, un cerot uz skaistu satikšanos ar mūsu mazo pavasarī.

 8. Arī mēs gaidām ap 14.12 mūsu otro mazuli. Un šoreiz šī grūtniecība ir bijusi tik pilna ar saviem up & down, un brīžiem kad iešana kā tankam, nomainījusies ar gultas režīmu, tāpat to neizsakāmo laimi par drīzu tikšanos nomainīja, skumjas ka pirmais bērniņa vairs nebūs tas mazais vairs, bet gan mazais “lielais”. Un tomēr gribēs izbaudīt katru jaunu iespēju un katru brīdi ar saviem vistuvākajiem. Šajā vakarā – ar vīru.

 9. Mūsu – imenē gaidam jau otro mazuli. Lielais brālis ar katru brīdi vairāk saprot ka drīz mums pievienosies mazais brālis un rāda savu raksturu no visām pusēm, mazais brālis vēderā neatpaliek no lielā brāļa, iet mums ļoti jautri. Ar vīru izbaudam katru mirkli kopā ar dēlu un omēm palīdzību prasam maz, jo zinam cik ātri paskrien laiks un vēlamies izbaudīt katru dēla smieklu, smaidu, darbu un nedarbu. Laiku sev divatā atrodam reti, un domāju, ka pirms mazā brāļa ienākšanas ģimenē būtu īstais laiks mazliet padomāt arī par mums vecākiem, lai ar jaunu sparu varam mesties iekšā lielajā piedzīvjumā, kas mūs sagaida kad būsim visi četri kopā! Ziemassvētku laiks ir īstais laiks pārdomām, sarunām un spēku uzkrāšanai jaunajam gadam un mūsu gadījumā arī mazā brāļa ienākšanai ģimenē!

 10. Mēs esam traka un ļoooti aktīva ģimenīte- mamma, tētis un divi kolosāli, aktīvi puikas! Bet negaidot mums ir pieteicies trešais bumbuks, kas priecēs sirdis un bendēs nervus! 😁❤️
  Tā kā katra diena paiet skriešanā un lielos darbos- tētim kā ugunsdzēsējam/glābējam palīdzot cilvēkiem, mammai skolā un dārziņā mācot bērbiem vingrot un veselīgu dzīvesveidu, kā arī izvadājot savus puikas pa treniņiem, mūzikas skolām un baseiniem, ka nereti patiesi aizmirstam paši par sevi! 😅 Aizmirstam, ka esam ne vien vecāki saspringtā režīmā, bet arī pāris, kas pelnījis atpūtu divatā (nu šobrīd gan sanāk jau trijatā- divatā nekādi) 😂
  Tas būtu patiesi feini, ja mums “trāpītos” šī burvīgā iespēja! ☺️

 11. Arī mūsu ğimenē šogad pirms Ziemassvētkiem gaidāms otrais bērniņš un randiņš ar vīru būtu lieliska iespēja nosvinēt mūsu 12. kopā būšanas gadu un “izvēdināt galvu” pirms lielā piedzīvojuma!

 12. 2016/2017 gads mūsu ģimenei ir un būs ļoti īpašs. Mēs esam spēruši divus lielus soļus – esam oficiāli dibinājuši ģimeni un nu jau klusiņām gaidām ilgi kāroto ģimenes pieaugumu.
  Viss norit skaisti, bet kā vienmēr – ir jāiemācās apstāties. Un to mēs šobrīd mācāmies. Vīrs strādājošs students, sieva pārapzinīga biroja darbiniece – un tā mēs tās dienas skrienam, un skrienam. Bet, varbūt tieši kāds romantisks randiņš, tāda mirkļa apstādināšana un tā pabūšana vēl divatā ir tieši tas, kas mums šajā skaistajā gaidīšanas laikā ir nepieciešams?
  Varbūt ir jāpagūst tieši te un tagad, lai nav tā, ka nākamais randiņš, divatā, ir pēc 20 gadiem?

 13. Arī mēs, mūsu ģimenē, gaidam mazo brīnumiņu – princesīti un mazo māsiņu mūsu četrgadniekam. Ikdiena paiet lielā steigā un darbos, tā, ka maz paliek laika pabūt divatā, tāpēc šī būtu lieliska iespēja izbaudīt mirkli un dāvāt viens otram sirdssiltumu, romantiku un vienkārši nesteidzīgi izbaudītu viens otra klātbūtni.

 14. Gaidīšanas laiks ir īpašs ikvienā ģimenē, arī mūsu! Esam atmetuši ikdienas steigu un mēģinam izbaudīt šo brīnišķīgo laiku, jo mums pirmais bērniņš un viss tik jauns/pasakains 🙂
  Mēs būtu pelnījuši balviņu, jo tā ir lieliska iespēja palutināt vienam otru un izbaudīt burvīgu vakaru pirms lielā notikuma, kā arī atzīmēt 10gadu mīlestības jubileju 🙂
  Kad bēbuks būs šajā pasaulē tad jau vēlēsies lielu lielu uzmanību no vecākiem!

 15. Sveiki. Es zinu pāri, kuram šī būtu burvīga iespēja apsēsties un kopā izbaudīt mirkļus divatā. Šis būs viņu pirmais bērniņš. Mamma Ance un tētis Elviss. Viņi abi jauni un atraktīvi cilvēki. Vienmēr noskrējušies darbos līdz ausu galiem. Viņiem tiešām būtu feini apstāties uz mirkli un parunāties. Šī ir fantastiska iesprja sagādāt viņiem tādu jauku vakaru kopā ❤
  Paldies un veiksmi visiem 🌝

 16. Gaidām mūsu 3.mazuli. Mājās mums ir 1.klases skolnieks un gadu vecs bērniņš. Brīžiem diena ar nakti sajūk, bet mēs mākam ar to tikt galā. Mājasdarbi, pulciņi, mazuļa vajadzības un zobiņu nākšana, bet tas taču tikai sīkums, jo pats svarīgākais esam mēs visi kopā- mūsu ģimene. 14. Decembrī ir arī mūsu kāzu gada diena – tā būtu fantastiska dāvana mums ar vīru! Veiksmīgi!

 17. Vai mees esam to pelniijushu?! JAA NOTEIKTI
  Vai mums jau ir burviiga meitinja?! JAA
  Vai mees gaidaam puiku?! NU PROTAMS
  Vai 300 km liidz randinja vietai (Riiga) ir skjeerslis?! NOTEIKTI NEE, JO BEIDZOT ATKAL BUUS RANDINJSH

 18. Sveiki. Es ar mīļo sieviņu martā gaidam otru bēbuci. Pirmajam ir 1,5 gadiņi. Ļoti vēlētos uzdāvināt viņai šādu iespēju pavadīt laiku ar mani un attiet no trakās un sūrās ikdienas. Jo šis laiks viņai nav bijis viegls, kopš pirmā bērna nākšanas pasaulē. Tā kā mūsu pirmdzimtajs ir „saules bērns”, tad sieviņai ir pastiprināti jāvelta laiks mazuļa aprūpei vedot pie ārstiem un uz specializēto skoliņu. Domāju, ka šāda iespēja būtu ļoti lieliska, lai sagatavotos nākamajam brīnumiņam. Mūsu ģimene būtu ļoti pateicīga, ja izvēlētos mūs. Paldies. ☺

 19. Jā, laikam kosmoss visu liek pa savām vietām. Tieši šodien prātoju, ko ar vīru divatā varētu padarīt pirms trešā bērniņa pasaulē nākšanas. Un nejauši ieraudzīju šo rakstu! Būtu skaisti doties vakariņās, kurās beidzot dzirdētu, ko saka vīrs, domu un sarunu nepārtrauktu nebeidzamie:”Mammu, skaties! Tēti!!!! Tēti, atnāc!!!!!!” 🙂 Randiņš divatā būtu diena, kurā smelties spēkus, lai dotos nākamajā, trīsbērnu, ceļojumā. Dagne

 20. Mēs gaidam savu otro bērniņu, kuram pasaulē jānāk februāra sākumā. Būtu ļoti jauki izrauties no ikdienas un pabaudīt kādu skaistu miera mirkli.

 21. Šobrīd esam pirmā bērniņa gaidībās, kurš plāno pāris nedēļu laikā parādīties šajā pasaulē 🙂 Šie deviņi mēneši mums abiem topošajiem jaunajiem vecākiem ir bijuši pilni nebijušām lietām un pienākumiem 🙂 šī iespēja pavadīt romantisku vakaru būtu lieliska iespēja pateikties viens otram par atbalstu aizvadītajos mēnešos, kā arī uzņemt jaunus spēkus šī gada galvenajam notikumam! 🙂

 22. Bērni ir svètība. Viņu smaids spēj mierināt, iedvesmot un iedegt gaismu tumsā. Viņu beznosacījuma mīlestība liek pacelties spārnos!

  Ikviena bērna piedzimšana ir brīnums, tomēr šis mazais brīnums līdzi atnes ne tikai bezgalīgu prieku, piepildījumu un laimes virpuli, bet arī rūpes, raizes, lielāku nogurumu un mazliet neizgulētas acis, tàpēc mazi atelpas brīži ir ne vien nepieciešami, bet pat vajadzīgi ikvienam,lai nepazaudētu to ikdienas maigumu, mieru un laimes hormonu!

  Šis randiņš būtu mana un vīra mazais atelpas mirklis pirms mazā brīnuma dzimšanas( gaidām februārī). Kàpēc mums vajadzīga atelpa, mazs mirklis divatā? Gaidāmais bērniņš būs ceturtais brīnums,kas pievienosies mūsu ģimenei, tāpēc mazs “enerģijas pievedums” un randiņš pirms lielā notikuma noteikti būtu tieši laikā ! Ikdiena ar trīs bērniem reizēm mēdz būt ļoti saspringta un izbrīvēt laiku divatā, kad piedzims ceturtais, noteikti kļūs sarežģītāk, tàpēc gribas vēl paspēt notvert mirkli,kamēr esam vēl “uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi”!

  🤗

 23. Es un vīrs priecātos par šādu iespēju 🙂 mūsu ģimenē ir 2 meitiņas, viena ar īpašām vajadzībām, otrai vien 18 mēn 🙂 un pavasarī gaidām brālīti! !!!!!! 🙂 vecāki, kuriem ir bērni vai bērns ar īpašām vajadzībām, sapratīs mūs, cik grūti starp ikdienas gaitām, studijām, vīra komandējumiem un kāpumiem /kritumiem atvēlēt laiku sev 🙂 paldies Dievam, ka bērnu omīte ur uzdevuma augstumos un dod mums iespēju laiku pa laikam atpūsties 🙂

 24. Vēlētos ar šo brīnišķīgo dāvanu iepriecinat savu draudzeni Sintiju un viņas vīru Normundu. Šie lieliskie cilvēki ir sava pirmā mazuļa gaidībās un zinu, ka ļoti, ļoti novērtētu šādu dāvanu. 😊

 25. Es vēlētos iepriecināt savus draugus – Antu un Jāni, kuri gaida savu trešo bērniņu. Mammai tas būs trešais bērniņš “pēc kārtas”, ja tā var teikt. No viena bērna kopšanas atvaļinājumā nākamajā un… atkal nākamajā bez atelpas pauzes. Tētis daudz strādā. Mamma ir atzinusi, ka jūtas mazliet izdegusi, visu sevi veltot bērniem un ikdienai. Viņiem pavisam noteikti noderētu viens atpūtas brīdis divatā, pirms ģimenē ienāk trešais mazais brīnumiņš. 🙂

 26. Biju nolēmusi konkursam pieteikt sevi un vīru, bet izlasīju Māras 06.12. komentāru, kur pieteica savus draugus – Antu un Jāni, un vēlos pievienoties šim ieteikumam!
  Es gaidu otro mazuli “pēc kārtas”, bet te mammīte gaida trešo… varu tikai mēğināt iztēloties, cik tas ir grūti. Ja mamma jūtas “izdegusi”, tad vajag, lai varbūt kăds no malas paskubina baudīt dzīvi! Priecātos, ja šis vecāku pāris tiktu pie randiņa restorānā.

 27. Vēlos pieteikt konkursam savu draudzeni Dianu un viņas draugu Aivi, viņiem šis gads ir īpašāks par jebkuru citu, viņu ģimenē tieši ap Ziemassvētkiem ir gaidāms pirmais mazulītis, kas nesīs ne tikai neaprakstāmu laimi, bet arī daudz rūpes un viņu brīvā laika. Viņi priecājas par katru mirkli divatā, bet puncī esošā dāmīte liek atgādināt par sevi un to, ka pavisam drīz viss mainīsies. Vēlos viņiem sagādāt šo burvīgo iespēju laimēt atpūtu divatā, lai kaut mazliet aizmirstu par pēdējā brīža satraukumiem un priecātos par dzīvi, kā arī pateikties par cilvēkiem, kam ir dota iespēja iepriecināt citus.

 28. Vēlos pieteikt savu ģimeni, kurā jau aug viena maza princesīte.Tagad gaidām otru bērniņu, bet par sevi un savu kopā būšanu tikai divatā arvien biežāk aizmirstam un izliekam par prioritāti citas lietiņas. ļoti gribētu izbaudīt mazus svētkus kopā ar vīru 🙂

 29. Gribu iepriecināt vīru un piesaku savu ģimeni. Mēs esam kārtīgi svinētāji, pāris mēnešos sarīkojām kāzas, kas bija pavisam nesen, tāpēc mazas atkāzas kopā ar vīru būtu tieši laikā. Mazais gaidāms aprīlī, tāpēc varēs kārtīgi izbaudīt randiņu.

 30. Ar lielu prieku piesaku savu mīļo māsiņu Signi un viņas vīru Normundu. Viņi gaida otro bērniņu un ir centušies pie viņa tikt diezgan ilgi. Kad beidzot laimīgais brīdis ar mazā sveikšanu pasaulē vairs nav aiz kalniem, gribas atgādināt šim jaukajam pārim par to, cik forši ir, ka viņi ir viens otram un pavisam drīz arī mazajam ģimenes turpinājumam.

 31. Cik skaista iespēja! Esam vecāki vienu gadu un divu mēnešu vecam dēliņam un uz marta mēnesi gaidam savu otro brīnumiņu-meitiņu! Protams,ka ļoti daudz vecāki var izrauties no mājas un ikdienas rutīnas un aiziet skaistās,romatiskās vakariņās,bet diemžēl tas nogurums un nespēja saņemties ir tik liela! Šī skaistā iespēja noteikti ļautu beidzot atpūsties divvientulībā. Mums tādi brīži ir ļoti maz,jo vecvecāki ir aizņemti vai dzīvo ļoti tālu. Esam vecāki 24/7! Visur dodamies ar mazo rakari un drīz jau visur dosimies ar diviem mazulīšiem. Turēsim īkšķus par savu brīvdienu! 😊

 32. Šobrīd mēs ģimenē esam jau seši- divi lieli, trīs mazi un viens pavisam maziņš punča iemītnieks, ko ceram drīz ieraudzīt. Ar katra bērniņa ienākšanu ģimenē mēs, es un mans vīrs, ar vien vairāk mācāmies svinēt “mazos svētkus”. Ja pāris gadus atpakaļ iziešana no mājas divatā likās pašsaprotama un ierasta lieta, tad šobrīd, kad mūsu ikdienu rūpes un darbi ir daudz vairāk tad par “mazajiem svētkiem” ir kļuvuši pavisam ikdienišķi brīži- kopīgas sarunas pirms gulēt iešanas, kad bērni jau ir aizmiguši un neviens nelēkā pa gultu, kopīga mājas sakārtošana un iztīrīšana, kamēr bērni ir ielikti vannā, nesteidzīgas brokastis pirms bērni ir piecēlušies u.c. Šobrīd iziešana ārpus mājas, uz pāris stundām, vakariņās jau vairs nav nekādi “mazie svētki”- tie ir kļuvuši par mūsu “LIELAJIEM svētkiem”. Svētki, kas liek sirsniņai straujāk pukstēt, kas ļauj katru reizi kaut ko jaunu atklāt par savu vīru, kas liek smaidīt kā tikko iemīlējušiem jauniešiem, kas ļauj neaizmirst to, kāpēc viens otru mīlam. Svētki, pēc kuriem mēs varam atgriezties mājās un turpināt mīlēt savus mazos delverus. Ak, šādi svētki mums būtu tieši laikā, lai ar vīru varētu izvēdināt galvas un nedaudz uzlādēties viens no otra, lai pēc maza mirkļa jau visa ģimene varētu kopā priecāties un satvert visu skaisto un brīnumaino, kas šajā gadā mums vēl lemts.

Vieta Tavam komentāram: