Un mazais vilciņš teica: “Wuf, Wuf, mans vārds ir WUFkids!” + svētku GIVEAWAY (Slēgts!)

Man vienmēr ir ļoti liels prieks, ja mani paziņas un draugi rada kaut ko tādu, ko ir vēlme iegādāties sev pašai un dāvināt arī citiem, tāds būs arī šis stāsts! Stāsts, kuru jums stāstīšu ar patiesu lepnumu, jo savējos atbalstīt vienmēr ir tāds īpašs sirdsiltums un gods. Šoreiz papļāpāsim par bērnu apģērbu brendu, kas ir dzimis Latvijā un ko jau no pirmajām dienām ir iecienījusi arī mūsu ģimene dēļ askētiskajiem audumiem, stilīgajiem dizainiem un preču ērtuma. Otomāram laika gaitā jau pat ir sākusi veidoties neliela kolekcija, bet tikai žēl, ka bērni aug ātrāk, kā iespējams visas drēbītes pietiekami bieži uzvilkt. Mūsdienās bērnu apģērbt ir iespējams, kā vien sirds kāro, bet ne visu apģērbu cena atbilst to kvalitātei, tāpēc vienmēr ir gandarījums, kad izdodas atrast apģērbus, kas atbilst cenas un kvalitātes proporcijai. 

Laipni lūgti iepazīties tuvāk ar brendu, kurš pavisam īsā laikā jau ir kļuvis par daudzu ģimeņu iecienītu un iemīļotu, kā arī šo apģērbu sirds un dvēsele ir viena no manām draudzenēm, kura arī ir mamma – Madara. Ar lielāko prieku pastāstīšu par WUFkids, turklāt jūs jau zināt, ka man patīk apdāvināt savus lasītājus un šoreiz man ir paveicies, jo arī WUFkids radītājai Madarai to ļoti patīk darīt, tāpēc intervijas beigās varēsiet atrast pavisam svaigu GIVEAWAY, kas būs īpaši veltīts Latvijas dzimšanas dienai.

15086169_1227918770584769_1826507619_n

 • Pastāsti, lūdzu, kas ir tie cilvēki, kuri griež WUFkids motoriņu?

Esam neliela komanda, kurā katram ticis savs darbiņš. Manā pārziņā ir radošā puse. Ar lielāko prieku veidoju WUF kids konceptu un veidolu, izvēlos audumus, veidoju apģērbu un aksesuāru modeļus, atbildu par drēbīšu izplatīšanu un komunikāciju. Mana mamma ir mūsu čaklās darba rokas, viņa ir galvenā šuvēja. Arī manam vīram tikuši pāris pienākumi, kas vairāk saistīti ar tehniskām lietām. Kā arī bez meitiņas modeles lomas un motivācijas neiztikt. Tāpēc pavisam droši WUF kids varu saukt par mūsu ģimenes aizraušanos.

 • Kāds ir WUFkids piedzimšanas stāsts?

Mūsu aizraušanās sākās ar brīdi, kad vēlējos meitai iegādāties platu matu lentu, kas pasargātu austiņas, taču nevarēju atrast iedomāto. Nolēmu, ka jāuzšuj tādu, kā sirds kāro. Pēc pāris stundām galvā jau bija ideja par harēmbiksēm un šortiem. Tiklīdz atradu meklētos audumus, idejas prātā iešāvās viena pēc otras, kuras arī pavisam drīz realizējām. Ģimenes un draugu atzinība mudināja rīkoties tālāk un pavisam nemanot mans mazais hobijs pārvērtās manā mazajā sapņu darbā.

15101835_1227913953918584_103301184_o

 • Kā radās nosaukums – WUFkids?

Pirmās drēbītes un aksesuāri radās vēl bez nosaukuma – mūsu meitai. Nosaukumu vēlējos pavisam īsu, gan latviešu, gan ārzemju mēlē izrunājamu bez konkrētas nozīmes. Tā kā mūsu radītajos apģērbos bieži vien saskatāmas dažādas askētiskas dzīvnieku apdrukas, piemērots likās mazā vilcēna sauciens – wuf. Tā nu mīļi ģimenē iesaucām par WUFiņu.

 • Kā Tu raksturotu WUFkids klientus – kādi ir tie cilvēki, kuri izvēlas iegādāties jūsu radītās preces?

Mūsu radītos apģērbus iegādājas tik dažādi cilvēki – gan jaunās māmiņas, gan meitenes un sievietes, kas vēlas pasniegt dāvanu kādam tuviniekam, kā arī jaunie tēti – šie pirkumi parasti raisa sirsnīgu smaidu. Jāsecina, ka visiem šiem cilvēkiem ir līdzīga gaumes izjūta un, ja šajā ziņā mums saskan, tad vienmēr ir īpašs prieks darboties. Ir sajūta, ka šie cilvēki ir savējie. Novērtēju, ka mūsu klienti atbalsta pašmāju ražotājus.

15034411_1227917253918254_1144801066_o

 • Kā Tev izdodas apvienot sekmīgu būšanu mammai un WUFkids attīstīšanu?

Atslēga pavisam noteikti ir mana uzticamā komanda.  Bez tās droši vien netiktu galā un WUF kids paliktu vien izsapņots sapnis, kurš nolikts tālākā plauktiņā. Protams, izmantoju meitas pusdienlaika miedziņu un brīžus, kad meita atradusi kādu interesantu nodarbi. Tad ķeros klāt audumu kaudzītēm un saņemtajām vēstulēm. Meita ir ļoti zinātkāra un arī viņai vienmēr gribās visur piedalīties, tāpēc nomoda brīžos miera labad darbojos un fotogrāfēju, kad meita ar tēti rotaļājas ārā vai blakus telpā. Ar vīru darbojamies uz maiņām, viegli sadalām laiku. Esmu laimīga, ka viņš saskata WUF kids perspektīvu un atbalsta mani.

 • Kas Tevi iedvesmo?

Mani iedvesmo bērni, gaumīgi bērnu apģērbi un citas mammas, kuras darbojas un kurām izdodas. Virzīties uz priekšu noteikti iedvesmo arī atzinība no mūsu klientiem. Motivācija ir arī tas lielais gandarījums par to, ko esam radījuši pašu rokām.

15060193_1227916420585004_224641385_o

 • Ko Tu ieteiktu citām mammām, kuras vēlas uzsākt savu biznesu, bet nespēj tam saņemties?

Sapņot ir labi un ar sapņiem viss sākas. Tāpēc ieteiktu neapstāties pie idejas vien, bet uzdrošināties rīkoties, lai tā tiktu īstenota. Manuprāt, svarīgi ir spert pirmo soli un neapstāties pie pirmajiem sarežģījumiem. Uzskatu, ka darbs, kas paveikts no visas sirds, nes milzīgu piepildījumu un gandarījumu.

 • Kādi ir WUFkids nākotnes sapņi?

Es vēlos turpināt darīt to, kas man sagādā patiesu prieku. Tuvākais mērķis pavisam noteikti ir papildināt un sakārtot mūsu tikko izveidoto mājas lapu. Pēdējā laikā lielu interesi par mūsu darinājumiem izrāda arī jaunās māmiņas no ārzemēm, tāpēc vēlamies kļūt pieejamāki ne tikai mūsu latviešu klientiem, bet ērti sasniedzami arī citās pasaules valstīs. Vēl mans mazais sapnis ir papildināt piedāvāto produktu klāstu, kā arī pavairot jau gatavo drēbīšu eksemplāru skaitu.

15102073_1227917710584875_1480492195_o

 • Kur un kā var iegādāties WUFkids darinājumus?

Šobrīd mūsu radītos apģērbus ērti var iegādāties mūsu mājas lapā www.wufkids.com.

Pasūtījumus iespējams veikt arī, rakstot uz [email protected]

Labprāt izmantojam iespēju piedalīties dažādos Latvijas un Baltijas mājražotāju tirdziņos, kur klientus ar prieku satiekam vaigā. Tirdziņos jauka klientu priekšrocība ir iespēja pašam mazās drēbītes aptaustīt un aplūkot dzīvē.

Labprāt sadarbojamies arī ar mājražotāju veikaliem Latvijā. Šobrīd mūsu radītās cepures pieejamas veikalā “MINI ME” Cēsīs.

 • Un beigās, protams, jautājums, ko uzdodu visiem sava bloga ciemiņiem – ko Tu novēlētu šī bloga lasītājiem?

Tev un ikvienam bloga lasītājam novēlu rast spēju patiesi priecāties par citiem. Bieži vien tiek ieguldīta liela pacietība, daudz spēks un laiks, lai ideja tiktu realizēta. Jebkurā jomā labi vārdi ir viens no lielākajiem dzinējiem darboties tālāk, tie spēj paveikt lielas lietas. Prieks vairo prieku, novēlu to nekad neaizmirst!

15064183_1227917607251552_431096228_o

Laiks GIVEAWAY!

Tā, kā šonedēļ mūsu mīļajai Latvijai ir dzimšanas diena, tad ir laiks to pienācīgi samīļot, sabučot un apsveikt. Es kopā ar WUFkids labprāt uzdāvināsim mīļu dāvaniņu kādam no jums, turklāt viss, kas jums ir jādara – jāieraksta tepat komentāros savs īpašais novēlējums Latvijai dzimšanas dienā!

Komentārus varat rakstīt līdz 18.novembra plkst. 00:00 un jau 19. novembrī mēs abas kopā ar Madaru no WUFkids izvēlēsimies to vienu vienīgo apsveikumu, kurš, mūsuprāt, ir pelnījis saņemt dāvaniņu visvairāk.

Šoreiz dāvināsim mīļu komplektiņu no WUFkids, kura sastāvā būs viens mazuļu bikšu pārītis un viens graužamais riņķītis ar austiņām. Turklāt labākā daļa ir tā, ka biksīšu izmēru varēsiet izvēlēties sev nepieciešamo (pieejami izmēri no 50. līdz 92.), kā arī bikšu un graužamā riņķīša krāsu varēsiet izvēlēties no četriem zemāk redzamajiem variantiem.

Lai veicas un nenokavējiet iegūt savā īpašumā šos skaistumus! 🙂

15046240_1227906450586001_916299864_n

15052099_1227909983918981_482711948_o

15060222_1227908127252500_699336315_o

15053376_1227909923918987_1537522982_o

Visas bildes ir WUFkids īpašums un tos ir aizliegts pārpublicēt vai jebkādā citā veidā izmantot bez WUFkids autoru atļaujas!

Vēlos pateikt visiem GIVEAWAY dalībniekiem lielu paldies par dalību, kā arī no sirds apsveikt uzvarētāju Santu, kuras svētku apsveikums un vēlējumi gluži nejauši iekrita visvairāk sirdīs pavisam vienlaicīgi gan man, gan WUFkids mammai – Madarai!

wuf-kids-uzvar

Santa, ar Tevi pavisam drīz sazināsies WUFkids, lai vienotos par balvas saņemšanas detaļām.

Līdzīgi raksti:

23 Comments

 1. Latvija! Tu esi! Tu būsi! Tavās piesnigušajās ziemās mēs vienmēr jūtamies kā pasakā,kad iekrītam sniega kupenās un pēc tam pie siltas tējas krūzes sildām degunus, Tavos pavasaros plūcam sniegpulksteņus un ķeram taureņus, Tavās vasarās skrienam pa karstajām smiltīm un veldzējamies ezeros, Tavos rudeņos pavadām gājputnus un lasām kastaņus.Tev mūžam dzīvot, Latvija! Tev mūžam būt mūsu sirdīs, Latvija! Dārta un Agnese

 2. Novēlu katrai ģimenei ieviest kādu īpašu tradīciju, rituālu tieši 18.novembrī. Bērniem augot lieliem, šī tradīcija saglabāsies. Es joprojām priecājos par svētku pusdienām pie vecākiem. Tagad, kad pašai ir ģimene, ir lielisks brīdis iedibināt kādu brīnišķīgu tradīciju! Mūžam dzīvot Latvijai!

 3. Es novēlu Latvijai cilvēkus – atvērtus, sirsnīgus, izpalīdzīgus, radošus… Mēs esam tik maz, tāpēc katrs ir jāsargā un jādod iespēja.

 4. Mīļā, skaistā Latvija! Tu esi mūsu māte, mūsu mīļā zeme. Tevi nekad un ne pret ko nemainīsim, vienalga kadas grūtības Tev ir bijušas, Tu vienmēr esi cīnījusies par visiem mūsu tēvu dēliem un meitām. Tavā dzimšanas dienā vēlu Tev būt tikpat skaistai, stiprai un priekš mums mazajiem latviešiem varenākajai valstij pasaulē. Daudz laimes! Hip hip urrā!

 5. Latvijai dzimšanas dienā novēlu augt! Augt gudrībā, jo gudrība palīdzēs attīstīties. Augt talantos, jo mūsu zeme ir talantīgu cilvēku pilna, kas rada brīnišķīgas lietas, kuras iznest pasaulē. Un pats galvenais – augt plašumā! Novēlu bērnus! Skaistus, gudrus, dzīvespriecīgus, talantīgus bērnus, kas iesvesmo savus vecākus darīt lielas lietas un padarīt mūsu mīļo zemi labāku. Daudz laimes, Latvija!

 6. Latvijai novēlu daudz laimīgu, veselu un priecīgu bērnu, kuriem vecāki jau no mazotnes māca būt patriotiem un svinēt visus svētkus arī pašus mazākos, jo prieks vairo prieku!!!

 7. Latvijai dzimšanas dienā es novēlu daudz patriotu! Lai to skaits nesarūk, bet lai aug augumā! Un ja mans vēlējums piepildīsies, Latvijai viss būs kārtībā – tā plauks un zels 🙂 Daudz laimes!

 8. Lai mūsu Latvijai daudz mazu kājiņu,kas dipina un danco pa tās zemi; daudz mazu rociņu, kas ar saviem darbiem to dara skaistāku; daudz mazu mutīšu, kas runā un kopj mūsu skaisto valodu un daudz mazu sirsniņu, kuras lepojas ar to, ka ir latvieši!

 9. Lai paaudze, kuru audzinām mēs, ir tā, ar kuru brīvā Latvija varēs lepoties vēl ilgus un raženus gadus! Lai mums izdodās aiz sevis atstāt unikalitāti, talantus un gudrību-Latvija to ir pelnījusi! Daudz laimes mūsu dzimšanas dienā!

 10. krastmalā

  sarkans balts sarkans balts
  kājām salts kājām salts
  tomēr salts tomēr salts
  sarkans balts sarkans balts

  mājās guļ uz siltas pannas
  apsegušies pīrādziņi
  krastmalā pret vēju turas
  nosaluši…

  Inese Zandere. Edmunds Jansons. “Ja tu esi sivēns”.

 11. Mīļajai Latvijai dzimšanas dienā novēlu daudz mīlošas, stipras un kuplas ģimenes, kurās patriotisms, cieņa un latviskās tradīcijas aug augumā! Dievs, svētī Latviju!

 12. Mīļā Latvija!

  Tu esi un būsi vienmēr manas mājas, manu vecāku, vecvecāku un no sirds ceru, ka Tu vienmēr būsi vieta, kur atgriezties arī maniem bērniem. Dzīvē ir vieglāki un grūtāki brīži, lielākas un mazākas izvēles, bet patiesie laimes mirkļi ir dzirdēt pirmo reizi mazulīša sirdspukstus, mazo kājiņu dipoņu, būt mīļo lokā un būt mīļajā zemē. Es Tev novēlu, Latvija, lai visi Tavi mīļie vienmēr ir ar Tevi un tie grūtie brīži, neliek no Tevis novērsties, bet gan stiprināties un cīnīties, lai mūsi mugurkauli tikai taisnojas! Lai vienmēr tieši šeit skan mūsu tautiešu pirmie sirdspukstiņi, mazo kājeļu dipoņa un lai vai kā dzvē apstākļi pavērstos, šeit vienmēr būtu vieta, kur atgriezties mums un mūsu bērniem un vieta, kur mīt mūsu sirdis.

 13. Latvijai novēlu augt un attīstīties caur vecākiem, kas saviem bērniem un bērnu bērniem māca mīlēt Latviju tās visdažādākajās izpausmēs un gadalaikos.

 14. Mana, Latvija!

  Daudz laimes Tev, dzimšanas dienā!

  Augt lielai, stiprai un varenai. Iespēt lielas lietas, nebaidīties no izaicinājumiem un doties pretim uzvarām. Lolot kuplas ģimenes, mīlestību un sirds siltumu!

  Lai skaisti!

 15. Es novēlu Latvijai, lai mēs būtu stipri un gudri, lai vairāk būtu darbu un mazāk tukšu runu. Lai mums izdotos celt, un nevis iznīdēt. Lai, ejot pasaulē, mēs sev nestu līdzi mazu daļiņu no mūsu Latvijas un lepotos ar to.
  Jo mēs esam Latvija. Katrs un ikviens no mums.

 16. Latvijai vēlu vairot gaišumu un mīlestību, atjaunojot tautu spēcinošos rituālus un tradīcijas! Lai Latvijā dzimst un aug sirdsgudri bērni viediem un garā stipriem vecākiem! Lai domājam tīras domas un runājam tīru valodu! Lai Latviju protam godāt un mīlēt tās zemi burtiskā nozīmē! Lai īstais latviskums stiprina un māca saskanīgi dzīvot, cauri laikiem ejot! Lai šajā zemē dzīvojošie ir drošībā un vienotībā! Lai protam novērtēt Latvijā loloto un ražoto! Lai esam pateicīgi un laimīgi Latvijā par Latviju!

 17. Es ļoti mīlu Latviju, un tieši tāpēc vēlos redzēt skaistu Latviju, kas piepildīta ar laimīgiem cilvēkiem. Tāpēc novēlu visiem sasmelties spēku un prieku par visu paveikto un gūt iedvesmu jauniem darbiem un panākumiem, ar kuriem sevi un Latviju varam pacelt jaunos augstumos! 🙂

 18. Mīļā, Latvija.
  Daudz laimes dzimšanas dienā!
  Tu mums esi vismīļākā un visskaistākā!
  Es novēlu Tev būt turpmāk tik skaistai un vēl skaistākai.
  Cilvēkus, kuri smaida un priecājas par visu sev apkārt.
  Vairāk laba nekā ļauna.
  Mēs mīlam Tevi, Latvija! ♡

 19. Novēlu, lai Latvija turpmākos 98 gadus pavada brīvas valsts statusā, lai neviens neuzdrīgstas apdraudēt mūsu zemi un tautu. Novēlu lai Latvijai un Latiešiem ir spēka atbrīvoties no pašu iekšējiem ienaidniekiem un ļaundariem. Novēlu vairot spēku, uzticību, godīgumu, savstarpēju sapratni un izpratni, visas tās labās īpašības, kuras spēj celt mūsu valsts labklājību! Novēli ik vienam latvijas iedzīvotājam spēt būt laimīgam un katru dienu saskatīt kaut ko skaistu-sirdi sildošu, nešķirojot pēc tautības, vecuma, valodās, kādā runā! Novēlu mīlēt mūsu zemi ik vienam, kas tajā dzīvo un mīlēt ik vienu, kurš mums ir blakus! Trijos vārdos- novēlu beznosacījumu mīlestību! 🙂

 20. Latvija! Tu man esi tèvzeme. Manam dèliñam un vìram. 🌷
  No sirds vèlu Tev spèku śajà laikà un nepadodies.
  Novèlu lai mani mazbèrni un mazmazbèrni arì śo mazo sirsnìgo valsti sauktu par tèvzemi.
  Paldies mums visiem kuri cìnàs un nes Latvijas vàrdu pasaulè. Tev ir vèsture, smaga! Lai nekas nekavè mùs augt vèl skaistàkiem. Esam LAIMÌGI.
  Daudz laimes Miļã Latvija!

Vieta Tavam komentāram: