Uz drīzu tikšanos Jaunajā gadā!

Es vairākas reizes uzrakstīju un tik pat daudzas reizes šo ierakstu izdzēsu, bet beigās, protams, ka nevarēju sev atļaut noslēgt gadu bez kaut kāda nebūt apkopojuma. Tas nebūs stāsts par konkrētām lietām, bet gan vairāk par sajūtām, jo man jāsaka, ka neviena gada laikā neesmu piedzīvojusi tik daudz negaidītu sajūtu, kā šogad. Manā virzienā lidoja gan labas, gan mazāk labas lietas, bet šodien atskatoties, redzu, ka viss ir bijis vērtīgs un pateicības vērts. Man nav neatbildētu jautājumu un tas ir pats galvenais. Esmu gatava visu, kas pametams, atstāt šajā gadā un jauno gadu sākt ar jauniem spēkiem, idejām un mērķiem, jo bez jebkādām šaubām tas būs lielu piedzīvojumu pilns. Kas interesanti, 2016. gads atstāj tādu sajūtu, ka ir paspēts tik daudz, kā vēl nekad tajās jomās, kur to vismazāk gaidīju un līdz ar to arī nav paspēts daudz kas, ko biju iecerējusi, bet to uztveru ar smaidu, jo tas nozīmē, ka 2017. gads nāks komplektā ar mērķu un paveicamo lietu sarakstu.

Es rakstu šo rakstu arī lielā pateicībā par to, ka jūs man esat, par to, ka lasāt manu blogu un par to, ka dodat man iespēju nerunāt ar tukšumu, bet gan sniedzat man iespēju izmantot pieejamo interneta platformu tam, lai ne vien es varētu teikt to, kas man ir svarīgs, bet arī, lai manu sakāmo varētu atrast tie, kam tas dažreiz kļūst par iedvesmu, atbalstu un pat varbūt zināmu patvērumu. Šogad tik daudz, kā nekad, īpaši gada nogalē, es saņēmu privātas vēstules ar ļoti siltiem vārdiem par manu blogu un es ļoti atvainojos tiem, kuriem neesmu atbildējusi. Lūdzu, ziniet, ka esmu Jūsu vēstuli saņēmusi un, goda vārds, paklanos līdz zemei! Es novērtēju katru labo vārdu un novērtēju arī katru konstruktīvo kritiku.

Protams, Jūsu interesi par manu darbu atspoguļo arī šonedēļ publicētais gemius.lv rudens blogu tops, kurā intereses pēc piedalījos pirmo reizi un kopumā 11. vietu 89 blogu konkurencē uzskatu par patiešām labu sākumu, kurā ir atstāta vieta diezgan aktīvai izaugsmei.

Bez mīlestības, veselības un laimes es ikkatram šī bloga viesim novēlu dzīvot savu dzīvi tik piepildītu, cik vien piepildīta tā var būt un ticiet man, tas trauks nekad nevar būt līdz galam pilns. Lūdzu mīliet sevi, lai varētu mīlēt citus un vienkārši cieniet sevi, savu prātu, ķermeni, lai nerastos vēlme darīt pāri citiem ar tukšiem un nejēdzīgiem apvainojumiem. Neesiet “latvietis parastais” vai “interneta komentētājs parastais”, cieniet sevi vairāk par to un no sirds vēlu atrast to iedvesmas un spēka avotu, kas spēs padzirdīt pat visskumjākajos un tumšākajos brīžos, kaut vēlu, lai tādu ar katru gadu kļūst aizvien mazāk! Smelieties spēku no saviem līdzcilvēkiem, lai spētu viņiem dot to pašu spēku atpakaļ ar dubultu jaudu.

Lai burbuļo šampanietis un tiekamies jau pavisam drīz!

Līdzīgi raksti:

2 Comments

Vieta Tavam komentāram: