We Run Riga 2017. #SkrienArMums

Tie, kuri seko man Instagram’ā un skatās Instastory, pamanīja, ka esmu pieņēmusi izaicinājumu piedalīties We Run Riga 5km nakts skrējienā. Jau pēc šī gada Sieviešu skrējiena, es apsolīju, ka piedalīšos We Run Riga, lai uzlabotu savu rezultātu 5km distancē, ko Sieviešu skrējienā pievarēju sešas nedēļas pēc dzemdībām. Jau pašā pirmajā dienā, kad tika atklāta pieteikšanās, es nosūtīju savu pieteikumu, lai solījums neaizmirstos. Es zinu, ka ir ļoti daudzi, kuriem 5km distance šķiet absolūts nieks, bet man, cilvēkam, kurš vienmēr ar skriešanu ir bijis uz Jūs, kuram pēdējo trīs gadu laikā ir piedzimuši divi bērni un fiziskā slodze ir bijusi gana ierobežota – piecu kilometru distance ir liels izaicinājums. Tāpēc es lieliski zinu, ko nozīmē saņemšanās, sevis un sava slinkuma pārvarēšana un kaut kā jauna sasniegšana.

Mani uzrunāja We Run Riga organizatori un atgādināja par manu apņemšanos, tāpēc tagad izaicinu arī jūs visus sev līdzi. Zinu, ka mani visvairāk lasa jaunie vecāki, īpaši jaunās māmiņas, tāpēc veltu īpašu uzrunu jums – pievienojaties man! Skrējiens ir tieši pēc piecām nedēļām – 9. un 10. septembrī. Nekautrējaties, saņematies un piedalāties! Es jūs visus ne vien aicinu sev līdzi, bet izaicinu! Es izaicinu jūs nesacensties ar citiem, bet gan pieņemt izaicinājumu kļūt par labāku sevis versiju jau šodien. Izvirziet savus mērķus un dodamies kopīgā skrējienā, kas vienlaikus būs arī lielisks pasākums pašā Rīgas centrā.

Izvēlies savu distanci un izaicini sevi, vairāk informācijas par skrējienu un par to, kā pieteikties meklē TE!

Tu droši vari gatavoties pats, bet vari pievienoties man un foršajiem treneriem arī bezmaksas Nike+ Run Club treniņos, kas notiek trīs reizes nedēļā: Pirmdienās uzvaras parkā 19:30, Trešdienās funkcionālie treniņi Grīziņkalnā 19:30 un Ceturtdienās Mežaparkā 19:30. Tev noteikti nav jāpiedalās visos treniņos, ja nav tādas iespējas, bet vismaz sāc ar mazumiņu, TU TO VARI! 

Turpmāko piecu nedēļu laikā šeit blogā un Instagram’ā dalīšos savā pieredzē, kā es gatavojos, kā man iet un vēl kādas miljons reizes atgādināšu, cik forši ir vienkārši saņemties un darīt, lai pārvarētu jaunas virsotnes.

Aiziet, piesakies jau TAGAD!

Foto: B&D Photography

Līdzīgi raksti:

1 Comment

Vieta Tavam komentāram: